+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Cybex Aton B i-Size

Cybex ATON B i-Size po testach ADAC

2020-12-01

Cybex Aton B 2021Najważniejsze informacje o foteliku

Na naszym blogu jeszcze nie było artykułu dotyczącego tego konkretnego modelu, zatem w tym wpisie Wam go przedstawimy. Cybex Aton B i-Size jest fotelikiem przeznaczonym dla maluszków już od pierwszych dni życia do momentu osiągnięcia wagi 13 kg. Jest to zatem pierwszy fotelik samochodowy, od którego przygoda maluszka z jazdą samochodem dopiero się zaczyna. Warto wiedzieć, że fotelik samochodowy Cybex Aton B ma dwa sposoby montażu. Mianowicie można go zamontować na samochodowy pas bezpieczeństwa lub dodatkową bazę Isofix. Wszelkie nowsze samochody mają już w podstawowym wyposażeniu zaczepy Isofix, a przypadku tych starszych warto podjechać do najbliższego salonu BoboWózki, by nas eksperci sprawdzili ich obecność. Wszystkie materiały, jakich użyto do produkcji fotelika, są bardzo bezpieczne dla dziecka. Daje to zatem pewność ich odpowiedniej jakości, która w żaden sposób nie będzie stanowiła niebezpieczeństwa dla dziecka. Ponadto fotelik jest zgodny z normą i-Size, która jest europejskim standardem i mówi o wysokiej jakości i bezpieczeństwie produktu.

Funkcjonalność fotelika Cybex

Cybex Aton B

Aton B jest fotelikiem, który wyróżnia wysoka funkcjonalność. W łatwy sposób można zdjąć tapicerkę, by następnie przeznaczyć ją do wyprania w pralce. Dzięki temu rodzice nie muszą obawiać się o wszelkie zabrudzenia powstałe w trakcie używania fotelika. Sama skorupa została wykonana tak, by pochłaniać energię wynikającą z uderzenia, a w połączeniu z systemem ochrony bocznej LSP gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w chwili kolizji bocznej. Zagłówek ma opcję regulacji jednocześnie z pasami, by Aton B i-Size dopasowywał się do rosnącego dziecka. Obecność wkładki dla niemowląt jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niej fotelik dopasowuje się do wielkości dziecka, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Łatwy demontaż wkładki to gwarancja szybkiego powiększenia fotelika do rozmiaru już większego dziecka.

Wyniki testów ADAC 2020 dla fotelików samochodowych

Jak wiadomo testy ADAC badają bezpieczeństwo fotelików samochodowych, a także inne ważne parametry. My jednak skupiamy się na bezpieczeństwie, bo to właśnie ono jest kluczowe dla rodziców i dziecka. Fotelik Cybex Aton B i-Size otrzymał dwie noty w testach ADAC, ponieważ był poddany testom zarówno na bazie, jak i bez niej. W obu przypadkach uzyskał wynik 4 gwiazdek, co jest bardzo dobrym efektem!

 

Kto z Was zdecyduje się na zakup fotelika Cybex Aton B? A może już go macie?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

 

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.