+20 salonów
+60 ekspertów
+500.000 bobowózków
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików RWF
Zalety posiadania wózka z gondolą

Jakie funkcje pełni gondola w wózku dziecięcym?

2018-07-23

Ochrona przed deszczem i przed słońcem

Zakup wózka z gondolą zapewnia swobodę spacerów przy każdej pogodzie. Gondola chroni malucha zarówno przed deszczem czy wiatrem w pochmurny dzień, jak i przed intensywnymi promieniowaniami słonecznymi w upalne popołudnie, o osłonięciu w zmiowym okresie przed śniegiem i wiatrem nie wspominając.

Zalety posiadania wózka z gondolą - blog Bobowozki

Gondola w zestawie 3w1

Najbardziej ekonomicznym, a jednocześnie wygodnym rozwiązaniem jest zakup wózka wielofunkcyjnego, który zapewnia możliwość założenia na jednym stelażu zarówno głębokiej gondoli, jak i spacerówki oraz fotelika samochodowego. Taki wózek rośnie wraz z dzieckiem, a także jest praktycznym rozwiązaniem podczas podróży czy zakupów z maluchem.

Bezpieczne miejsce na drzemkę

Wózek z gondolą sprawia, że maluch czuje się bezpieczniej, ponieważ wnętrze takiego wózka jest ciepłym i przytulnym miejscem, które zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wiele małych dzieci po ułożeniu ich w wózku z gondolą od razu zasypia.

Z jakiego materiału powinna być wykonana gondola?

Podczas wyboru wózka z gondolą dobrze jest zwracać uwagę przede wszystkim na te modele wózków, które posiadają dodatkowe udogodnienia. Gondola powinna zawierać okienko, tak by wnętrze wózka nie było całkowicie zaciemnione. Ważne jest także, aby była wykonana z tzw. oddychającego materiału, tak by zapewnić maluszkowi swobodny dostęp powietrza. Materiał powinien być również wodoszczelny i wytrzymały, tak by gondola nie uległa zniszczeniu podczas pierwszego spaceru w deszczu.

Zalety posiadania wózka z gondolą - blog Bobowozki

Różne rozmiary gondoli

Poza zbliżonymi wymiarami gondol w zakresie szerokości i głębokości pod względem określania wielkości można je podzielić:

  • standardowe - krótsze,
  • oraz dłuższe, których wymiar ten sięga ok. 80cm.

Dobra gondola to podstawa przy zakupie pierwszego wózka dla dziecka. Jeśli poszukujesz sprawdzonego miejsca, w którym znajdziesz szeroki wybór wózków dla dzieci, a także fachowe doradztwo, odwiedź sklep internetowy bobowozki.pl lub jeden z salonów stacjonarnych BoboWózki zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Copyrights 2004-2019 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.