+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Zalety posiadania wózka z gondolą

Jakie funkcje pełni gondola w wózku dziecięcym?

2018-07-23

Ochrona przed deszczem i przed słońcem

Zakup wózka z dużą gondolą zapewnia swobodę spacerów przy każdej pogodzie. Dla rodzicó ważny jest także lekki wózek z dużą gondolą, bo taki model ma bardzo dużą funkcjonalność i spełnia wiele potrzeb. Na rynku są dostępnie również wózki głębokie tylko z gondolą, bo niekiedy rodzice mają już wózek spacerowy i poszukują samej gondoli. Gondola wózka dla dziecka chroni malucha zarówno przed deszczem czy wiatrem w pochmurny dzień, jak i przed intensywnymi promieniowaniami słonecznymi w upalne popołudnie, o osłonięciu w zimowym okresie przed śniegiem i wiatrem nie wspominając. Wózek gondola i spacerówka w jednym to dodatkowo jeszcze większa funkcjonalność.

Zalety posiadania wózka z gondolą - blog Bobowozki

Gondola w zestawie 3w1

Najbardziej ekonomicznym, a jednocześnie wygodnym rozwiązaniem jest zakup wózka wielofunkcyjnego, który zapewnia możliwość założenia na jednym stelażu zarówno głębokiej gondoli, jak i spacerówki oraz fotelika samochodowego. Podstawą tego zestawu jest wózek gondola i spacerówka w jednym, a dodatkowo fotelik. Taki wózek, a zwłaszcza wózek z dużą gondolą rośnie wraz z dzieckiem, a także jest praktycznym rozwiązaniem podczas podróży czy zakupów z maluchem.

Bezpieczne miejsce na drzemkę

Gondola do wózka sprawia, że maluch czuje się bezpieczniej, ponieważ wnętrze takiej gondoli dla dziecka jest ciepłym i przytulnym miejscem, które zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wiele małych dzieci po ułożeniu ich w gondoli do wózka od razu zasypia.

Z jakiego materiału powinna być wykonana gondola?

Podczas wyboru wózka z gondolą dobrze jest zwracać uwagę przede wszystkim na te modele wózków, które posiadają dodatkowe udogodnienia. Gondola dla dziecka powinna zawierać okienko, tak by wnętrze wózka nie było całkowicie zaciemnione. Ważne jest także, aby była wykonana z tzw. oddychającego materiału, tak by zapewnić maluszkowi swobodny dostęp powietrza. Materiał powinien być również wodoszczelny i wytrzymały, tak by gondola do wózka nie uległa zniszczeniu podczas pierwszego spaceru w deszczu.

Zalety posiadania wózka z gondolą - blog Bobowozki

Różne rozmiary gondoli

Poza zbliżonymi wymiarami gondol w zakresie szerokości i głębokości pod względem określania wielkości można je podzielić:

  • standardowe - krótsze,
  • oraz dłuższe, których wymiar ten sięga ok. 80cm, jest to wówczas wózek z dużą gondolą.

Dobra gondola do wózka to podstawa przy zakupie pierwszego wózka dla dziecka. Wózek z dużą gondolą stanowi gwarancję komfortu malucha. Jeśli poszukujesz sprawdzonego miejsca, w którym znajdziesz szeroki wybór wózków dla dzieci, a także fachowe doradztwo, odwiedź sklep internetowy bobowozki.pl lub jeden z salonów stacjonarnych BoboWózki zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Znajdziesz u nas wózki głębokie tylko z gondolą, lekki wózek z dużą gondolą w wielu różnych wersjach i wariantach, a także wózek gondola i spacerówka w jednym. Doskonale wiemy, jak ważną funkcję pełni gondola dla dziecka.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.