+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Cybex E Priam

Najlepszy wózek na letnie wyprawy! Cybex E-PRIAM doskonały na lato

2020-07-17

Podstawowe cechy nowego wózka Cybex

Cybex e-Priam 2.0Model Cybex E-RIAM niemieckiej marki Cybex zna wielu rodziców z całego świata. Wózek jest chwalony za bardzo wysoką jakość, łatwość używania, prowadzenia naprawdę wysoką funkcjonalność. Model Cybex E-Priam to oprócz niezwykle innowacyjnego dodatku, ten sam wózek. Jego obszerna gondola zapewnia dziecku maksymalny komfort w czasie spacerów i drzemek. Wielkość gondoli ma znaczenie szczególnie zimą, kiedy dziecko jest grubo ubrane i otulone kocykami. W dużej gondolce nie odczuwa skrępowania, ponieważ ma wystarczająco miejsca na swobodne poruszanie się. Dodatkowo gondola ma widok panoramiczny - dolną część materiału po rozpięciu suwaka można zsunąć na dół, by umożliwić maluchowi leżącemu na brzuszku patrzenie na świat. Siedzisko spacerowe tego modelu jest mocowane w obu kierunkach jazdy, a stelaż można złożyć z zamocowanym siedziskiem. Praktyczna i wygodna teleskopowa regulacja rączki umożliwia rodzicom dopasowanie jej do swojego wzrostu. Dzięki żelowym kołom rodzice nie muszą obawiać się o ich uszkodzenie, nie muszą również pamiętać o uzupełnianiu powietrza.

Innowacja w wózkach Cybex E-Priam

Cybex e-Priam

Szeroko o nowatorskim systemie w modelu Cybex E-Priam pisaliśmy w tym artykule, dlatego dzisiaj skupimy się na możliwościach, jakie daje rodzicom w czasie wyjazdów w góry czy nad morze. Dzięki napędowi elektrycznemu prowadzenie wózka jest dużo łatwiejsze. W czasie wchodzenia z wózkiem pod górę wyczuwa on inny nacisk na rączkę wózka i uruchamia wspomaganie. Dzięki temu niejako "wózek podjeżdża pod górkę sam", a rodzice nie muszą wkładać w to dużo siły. Napęd elektryczny jest przydatny również podczas schodzenia z górki. Dzięki niemu wózek delikatnie zwalnia i nie wymusza na rodzicach przyspieszania kroku. Niewątpliwie ułatwia również spacerowanie po bardzo trudnych podłożach takich jak piach, żwir, kamienie. Wszystko odbywa się przez czujniki umieszczone w prowadnicy wózka. Z tego powodu nie zaleca się wieszania na prowadnicy torby pielęgnacyjnej, przewieszania kocyka, mocowania torebki. By napęd elektryczny spełniał swoją funkcję, niech na prowadnicy wózka spoczywają tylko ręce rodziców.

 

A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu i nowym wózku Cybex E-Priam?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up