+20 salonów
+60 ekspertów
+500.000 bobowózków
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików RWF
Foteliki w grupie 9 18 kg

Rekomendowane foteliki samochodowe w grupie 9-18 kg

2018-08-14

Britax Romer King II LS

Jeśli często podróżujesz różnymi samochodami, które mają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, ten fotelik będzie dla Ciebie. Dzięki możliwości bardzo łatwego montażu doskonale dopasuje się do takiego trybu życia. Jest to model montowany przodem do kierunku jazdy.

Fotelik Britax Romer King II LS ma sygnał świetlny i dźwiękowy, które upewniają rodziców w tym, że fotelik został zamontowany prawidłowo. Dzięki najszerszemu siedzisku dziecko ma zagwarantowaną wygodę podczas jazdy.

Wykorzystane w foteliku systemy gwarantują dziecku bezpieczeństwo podczas podróży. Pięciopunktowe pasy i nakładki naramienne oraz głębokie ścianki boczne fotelika zadbają o bezpieczeństwo malucha podczas ewentualnego zderzenia.

Szeroka paleta kolorów pozwoli na wybór najodpowiedniejszego fotelika. Dostępny jest także wariant na czarnej skorupie.

BeSafe iZi Comfort X3

Ten fotelik wyróżnia się tym, że ma największy kąt pochylenia i najwyższe siedzisko. Świetnie sprawdzi się dla maluchów, które chcą widzieć jak najwięcej, jednocześnie pozostając bezpiecznymi.

Na uwagę z pewnością zasługuje fakt, że w celu zapewnienia dziecku najlepszej, najwygodniejszej pozycji, nie musisz odpinać pasa bezpieczeństwa.

W foteliku zastosowano osłonę boczną SIP, która chroni głowę i szyję malucha przed urazami w przypadku kolizji bocznej. Pianka EPS, która została wykorzystana w bokach fotelika, jak i w całej skorupie, ma za zadanie amortyzować wszelkie wstrząsy podczas zderzenia.

Fotelik występuje również w wersji z Isofixem - BeSafe iZi Comfort X3 Isofix.

Foteliki BeSafe

Britax Romer Dualfix M i-Size

Ten fotelik zasługuje na uwagę, ponieważ jest obrotowy o 360°. Dzięki temu możemy wygodnie włożyć i wyciągnąć malucha z fotelika i zapewnić mu wygodną pozycję. Dziecko w zależności od potrzeb może podróżować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

W tym modelu fotelika zastosowano SICT inside - jest to specjalny system ochrony przed uderzeniem bocznym, a system Pivot Link ISOFIX jest odpowiedzialny za to, że w chwili uderzenia siła najpierw kierowana jest w dół, żeby uniknąć obrażeń szyi i głowy malucha.

BRITAX Romer DUALFIX M i-Size to fotelik z grupy 0-18 kg.

Britax Dualfix M

Cybex Sirona S i-Size

Innym polecanym przez nas fotelikiem dla grupy 0-18 kg jest Cybex Sirona S i-Size. Jest to również model obrotowy o 360°, co ułatwia rodzicom wkładanie i wyjmowanie dziecka. Dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia 105 cm wzrostu jest możliwość montażu fotelika tyłem do kierunku jazdy. Dzieci od osiągnięcia 76 cm wzrostu mogą jechać przodem.

ER-Tech i system L.S.P zmniejszają nieprzyjemne odczucia dziecka podczas zderzenia i dbają o jego najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo system Driving Direction Control (DDC) upewnia rodziców w tym, że fotelik został zamontowany prawidłowo.

Cybex fotelik

BeSafe iZi Modular I-Size

To fotelik z kategorii wagowej 0-18 kg. Nie jest obrotowy, ale ma możliwość zamontowania zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy dzięki przekładanemu siedzisku.

Fotelik montowany jest za pomocą bazy Isofix. Regulowane oparcie fotelika zapewni dziecku najwygodniejszą pozycję, nawet podczas snu. Wykorzystane systemy zapewnią maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy i ewentualnej kolizji.

BeSafe foteliki Modular

Cybex Sirona M2 i-Size

Pełna regulacja oparcia z możliwością obsługi jedną ręką zapewni wygodę nie tylko dziecku, ale i rodzicom. Dzięki wykorzystanym do produkcji fotelika systemom maluch ma zapewnione bezpieczeństwo podczas ewentualnych kolizji i wypadków.

Skorupa absorbująca siłę uderzenia chroni dziecko przed jakimikolwiek szkodami, a system L.S.P. zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Dzięki temu maluch w najmniejszym możliwym stopniu odczuje skutki kolizji.

Cybex Sirona M2

Przy wyborze fotelika warto zwrócić uwagę z pewnością na bezpieczeństwo dziecka, to jest przecież dla każdego rodzica najważniejsze. Warto też zastanowić się, co będzie wygodniejsze dla nas. Czy lepiej sprawdzi się nam fotelik RWF, FWF, może obrotowy lub z przekładanym siedziskiem? Warto udać się do najbliższego salonu i porozmawiać z doświadczonym doradcą, który z pewnością pomoże wybrać najbardziej odpowiedni model fotelika.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Copyrights 2004-2019 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.