+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Foteliki w grupie 9 18 kg

Rekomendowane foteliki samochodowe w grupie 9-18 kg

2018-08-14

Britax Romer King II LS

Jeśli często podróżujesz różnymi samochodami, które mają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, ten fotelik będzie dla Ciebie. Dzięki możliwości bardzo łatwego montażu doskonale dopasuje się do takiego trybu życia. Jest to model montowany przodem do kierunku jazdy.

Fotelik Britax Romer King II LS ma sygnał świetlny i dźwiękowy, które upewniają rodziców w tym, że fotelik samochodowy został zamontowany prawidłowo. Dzięki najszerszemu siedzisku dziecko ma niemal zagwarantowaną wygodę podczas jazdy.

Wykorzystane w foteliku systemy gwarantują dziecku bezpieczeństwo podczas podróży. Pięciopunktowe pasy i nakładki naramienne oraz głębokie ścianki boczne fotelika samochodowego zadbają o bezpieczeństwo malucha podczas ewentualnego zderzenia.

Szeroka paleta kolorów pozwoli na wybór najodpowiedniejszego fotelika do samochodu. Dostępny jest także wariant na czarnej skorupie.

Foteliki obrotowe Britax

BeSafe iZi Turn i-Size fotelik RWF

Ten fotelik wyróżnia się między innymi tym, że ma duży kąt pochylenia i wysokie siedzisko. Świetnie sprawdzi się dla dzieci, które chcą widzieć jak najwięcej, jednocześnie pozostając bezpiecznymi.

Na uwagę z pewnością zasługuje fakt, że w celu zapewnienia dziecku najlepszej, najwygodniejszej pozycji, nie musisz odpinać pasa bezpieczeństwa.

W foteliku zastosowano osłonę bardzo dobrą ochronę boczną, która chroni głowę i szyję malucha przed urazami w przypadku kolizji bocznej. Pianka, która została wykorzystana w bokach fotelika, jak i w całej skorupie, ma za zadanie amortyzować wszelkie wstrząsy podczas ewentualnego zderzenia.

Fotelik występuje również w wersji obrotowej - BeSafe iZi Turn i-Size.

Foteliki BeSafe iZi Turn

Britax Romer Dualfix M i-Size

Ten fotelik zasługuje na uwagę, ponieważ jest to fotelik obrotowy o 360°. Dzięki temu możemy wygodnie włożyć i wyciągnąć malucha z fotelika i zapewnić mu wygodną pozycję. Dziecko w zależności od potrzeb może podróżować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

W tym modelu fotelika samochodowego zastosowano SICT inside - jest to specjalny system ochrony przed uderzeniem bocznym, a system Pivot Link ISOFIX jest odpowiedzialny za to, że w chwili uderzenia siła najpierw kierowana jest w dół, żeby uniknąć obrażeń szyi i głowy malucha.

BRITAX Romer DUALFIX M i-Size to fotelik z grupy 0-18 kg.

Britax Dualfix M

Cybex Sirona S i-Size

Innym polecanym przez nas fotelikiem dla grupy 0-18 kg jest Cybex Sirona S i-Size. Jest to również model obrotowy o 360°, co ułatwia rodzicom wkładanie i wyjmowanie dziecka. Dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia 105 cm wzrostu jest możliwość montażu fotelika tyłem do kierunku jazdy. Dzieci od osiągnięcia 76 cm wzrostu mogą jechać przodem.

ER-Tech i system L.S.P zmniejszają nieprzyjemne odczucia dziecka podczas zderzenia i dbają o jego najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo system Driving Direction Control (DDC) upewnia rodziców w tym, że fotelik został zamontowany prawidłowo.

Cybex fotelik

BeSafe iZi Modular i-Size

To fotelik samochodowy z kategorii wagowej 0-18 kg. Nie jest to fotelik obrotowy, ale ma możliwość zamontowania zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy dzięki przekładanemu siedzisku.

Ten auto fotelik montowany jest za pomocą bazy Isofix. Regulowane oparcie fotelika zapewni dziecku najwygodniejszą pozycję, nawet podczas snu. Wykorzystane systemy zapewnią maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy i ewentualnej kolizji.

BeSafe foteliki Modular

Cybex Sirona M2 i-Size

Pełna regulacja oparcia z możliwością obsługi jedną ręką zapewni wygodę nie tylko dziecku, ale i rodzicom. Dzięki wykorzystanym do produkcji fotelika systemom maluch ma zapewnione bezpieczeństwo podczas ewentualnych kolizji i wypadków.

Skorupa absorbująca siłę uderzenia chroni dziecko przed jakimikolwiek szkodami, a system L.S.P. zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Dzięki temu maluch w najmniejszym możliwym stopniu odczuje skutki kolizji.

Cybex Sirona M2

Przy wyborze fotelika warto zwrócić uwagę z pewnością na bezpieczeństwo dziecka, to jest przecież dla każdego rodzica najważniejsze. Warto też zastanowić się, co będzie wygodniejsze dla nas. Czy lepiej sprawdzi się nam fotelik RWF, FWF, może obrotowy lub z przekładanym siedziskiem? Warto udać się do najbliższego salonu i porozmawiać z doświadczonym doradcą, który z pewnością pomoże wybrać najbardziej odpowiedni model fotelika.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.