+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Britax B Agile R

Wózek spacerowy Britax B AGILE R

2020-12-22

Po pierwsze - wielozadaniowy

Wózek Britax B Agile rDla rodziców jednym z najważniejszych parametrów jest to, czy wózek dobrze będzie się prowadziło po różnej nawierzchni. Wszyscy wiemy, że nawet jeśli mieszkamy w mieście, gdzie chodniki są równe, a wszelkie drogi zadbane i wygładzone, czasem wyjeżdżamy w inne miejsca. Są to choćby tereny wiejskie, kiedy jedziemy z maluszkiem do jego dziadków, albo na przyjemny rodzinny urlop. Wówczas dobrze, by wózek spacerowy radził sobie i z takimi trudniejszymi podłożami. Britax B Agile R to właśnie taki model, który świetnie prezentuje się w mieście i bez trudu radzi sobie na równych drogach, ale jednocześnie doskonale sprawdzi się na trudniejszym podłożu. Jest to zapewnione dzięki kołom gumowym, które gwarantują bardzo dobrą amortyzację, by do malucha nie docierały wstrząsy. Ponadto ten wózek wyróżnia się podwójnym zawieszeniem, które nie pozwoli dziecku odczuwać żadnych nieprzyjemności wynikających ze spacerów po nierównościach. Britax B Agile R ma wytrzymałość siedziska wynoszącą aż 22 kg! Dzięki temu może być używany przez cały okres wózkowania dziecka. Wielozadaniowy? Zdecydowanie!

Po drugie - bezpieczny

Model Britax B Agile R

Równie ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo wózka. Na ten ogólny parametr składa się kilka elementów. Mianowicie - bezpieczeństwo wykorzystanych do produkcji materiałów, a także to, które czuwa nad maluszkiem. Do produkcji Britax B Agile R wykorzystano jedynie takie materiały, które są dopuszczone do kontaktu z niemowlętami. W budce przeciwsłonecznej znajduje się filtr UPF50+, który nie pozwala na nagrzewanie się wnętrza spacerówki, ponieważ odbija promienie słoneczne. Tutaj zasada, że ciemny przyciąga słońce, po prostu nie działa! Obecność pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami to gwarancja, że malec nie wypadnie z wózka nawet w czasie największej aktywności w wózku. Barierka ochronna potęguje efekt zapewniany przez pasy, a dodatkowo umożliwia malcowi wygodne oparcie rączek. Bezpieczny! Zdecydowanie!

Nowoczesny Britax B Agile RPo trzecie - lekki i kompaktowy

Aż wreszcie trzecim parametrem, na jaki zwracają uwagę rodzice, jest wielkość wózka po złożeniu oraz jego waga. Britax B Agile R składa się w sposób bardzo intuicyjny, by nie sprawiać rodzicom najmniejszych kłopotów. Jego waga wynosi 10,5 kg, co na porządny wózek spacerowy stanowi niewiele. Jego wymiary po złożeniu wynoszą 36 x 56 x 69 cm, a składa się w praktyczną kostkę, książkę, czy kanapkę. Taki sposób składania wózka i jego niewielkie wymiary sprawiają, że jest łatwy w transporcie i przechowywaniu. Dzięki temu podróże z Britax B Agile R to żaden kłopot! Lekki? Tak! Kompaktowy? Zdecydowanie!

 

Która z wersji kolorystycznych tego modelu wózka podoba Wam się najbardziej?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.