+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Gliwice sklep z wózkami

BoboWózki Gliwice - wielkie otwarcie - 25.01.2019r.

2019-01-25

Ponad 15 lat temu w nadmorskiej Gdyni został otwarty pierwszy salon sieci BoboWózki. Już wtedy naszą myślą przewodnią i misją było stworzenie miejsca, w którym znajdą się najlepsze, najbardziej wartościowe i prestiżowe wózki dziecięce. W miarę rozwoju naszej sieci poszerzyliśmy swój asortyment o foteliki samochodowe. Chcemy dbać o bezpieczeństwo dzieci naszych klientów nie tylko w pierwszych dniach życia, ale również przez kolejne lata, gwarantując najbezpieczniejsze foteliki samochodowe. Po ponad piętnastu latach działalności BoboWózków możemy pochwalić się ogromną dawką wiedzy z zakresu wózków i fotelików dziecięcych. We wszystkich naszych oddziałach w całej Polsce pracuje dla Was ponad pięćdziesięciu ekspertów, przed którymi wózki i foteliki samochodowe nie mają żadnych tajemnic. Kolejni doskonali specjaliście czekają na Was w Gliwicach!

Drugi sklep z wózkami na Śląsku

Pierwszym salonem BoboWózki na Śląsku był ten znajdujący się w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 93. W tym miejscu, jak w każdym naszym salonie, skupiamy się na najwyższym poziomie obsługi klienta, fachowej pomocy naszego wykwalifikowanego personelu doświadczonych doradców oraz na zapewnieniu maluszkom komfortu i bezpieczeństwa przez kilka pierwszych lat życia. Nie inaczej jest w przypadku nowego salonu w Gliwicach. BoboWózki to miejsce przyjazne dla rodziców i dla dzieci, które tym starszym daje mnóstwo wiedzy, a młodszym doskonały i bezpieczny start w przyszłość.

BoboWózki Gliwice

Otwierając nowe miejsce w Gliwicach, jak każdorazowo, staramy się dostosować ofertę do różnych trybów życia rodziców i dzieci. Asortyment został przygotowany tak, że każdy znajdzie w salonie coś idealnego dla siebie. Rodziny mieszkające w cichych i spokojnych przedmieściach, czy zakątkach dużego miasta, z pomocą naszych fachowców znajdą wózek dla dziecka spełniający wszystkie jego oczekiwania i potrzeby. Podobnie rodzice żyjący pełnią życia w samym centrum miasta. Doskonali eksperci będą umieć nakierować rodziców na odpowiednie produkty spełniające nawet najsurowsze wymagania.

BoboWózki Gliwice, ul. Dojazdowa 11

Nowy salon, mieszczący się przy ulicy Dojazdowej 11, znajduje się w pobliżu Drogowej Trasy Średnicowej, która przebiega przez sześć miast konurbacji górnośląskich. Tym samym umożliwia doskonały, szybki i wygodny dojazd do wielu miejsc górnego Śląska. Dodatkowym plusem tej lokalizacji jest bardzo łatwy dojazd z autostrady A4.

W pobliżu nowego salonu BoboWózki znajdują się sklepy i salony meblowe, m.in. Agata Meble. Stanowi to duże urozmaicenie, szczególnie dla rodziców, którzy oprócz zaopatrzenia się w produkty niezbędne dla swojego dziecka, chcą też odświeżyć lub urządzić mieszkanie. Okolica stanowi doskonałe miejsce do spędzenia rodzinnego popołudnia na planowaniu urządzenia mieszkania i szukania nowych, doskonałych rozwiązań do domu.

Przy salonie znajduje się duży parking samochodowy. Dzięki niemu przymierzenie i zamontowanie fotelika samochodowego tuż po zakupie nie będzie stanowiło żadnego problemu i trudności.

Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00 - 16:00. W przypadku pytań lub wątpliwości możecie również zadzwonić do salonu w Gliwicach pod numer telefonu +48 518 053 817.

Specjalnie dla naszych Klientów!

Dzisiaj, w tym szczególnie ważnym dla nas dniu, przygotowaliśmy szereg dodatkowych niespodzianek dla naszych klientów. Wszyscy, którzy przyjdą do naszego nowego salonu, mogą liczyć na spotkania z wieloma ekspertami. Oprócz naszego wykwalifikowanego personelu przewidziano spotkania z przedstawicielami wielu marek, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania rodziców i pomogą w wyborze najlepszych wózków i fotelików samochodowych. Jest to wyjątkowa okazja do znalezienia najlepszych modeli zarówno wśród wózków dziecięcych jak i fotelików samochodowych, które spełnią wszystkie oczekiwania i wymagania nie tylko rodziców, ale także dzieci.

Dodatkowo przygotowaliśmy również wyjątkowe ceny i rabaty na wiele produktów. Dzięki temu będzie możliwy zakup najlepszych akcesoriów w najlepszych cenach i w towarzystwie specjalistów.

Dziękujemy, że jesteście z nami już w osiemnastym miejscu w Polsce!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.