+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Espiro Next Melange - nowość 2020 z nagrodą Kids Time STAR

Espiro Next Melange - nowość 2020 z nagrodą Kids Time STAR

2020-04-07

Wyjątkowość gondoli

Wózek Espiro Next MelangeZacznijmy od początku i przyjrzyjmy się gondoli modelu Espiro Next Melange. Jej wewnętrze wymiary są całkiem pokaźne, bowiem długość wynosi 76 cm a szerokość 37 cm, co pozwala na zadbanie o maksymalny komfort maluszka. Dziecko będzie czuło wygodę w gondoli nawet w chłodniejsze dni, kiedy naturalnym jest grubsze ubieranie i obecność w gondoli śpiworka i dodatkowych kocyków. Dodatkowo dno gondoli jest wentylowane, by w ciepłe dni dziecko także odczuwało komfort termiczny i miało zapewnioną cyrkulację powietrza. Ponadto w gondoli znajduje się funkcja widoku panoramicznego, która polega na osiatkowaniu dolnej części gondolki. Dzięki temu maluszek leżąc na brzuszku także może oglądać otaczający go świat. Kolejną niezwykle praktyczną funkcją jest możliwość regulacji oparcia w gondoli, by umożliwić niesiedzącemu jeszcze dziecku podziwianie świata. Budka przeciwsłoneczna w gondoli ma funkcję powiększenia, dzięki czemu można ją wydłużyć o kilkanaście centymetrów. Dodatkowo ma wysoki filtr przeciwsłoneczny UV 50+, a materiał jest wodoodporny, by uniemożliwić zamoknięcie i niszczenie tapicerki.

Siedzisko na cały okres wózkowania Espiro wózek Next Melange

Już na samym początku warto zaznaczyć, że siedziska rodzice mogą używać już od dnia narodzin dziecka, ponieważ oparcie jest rozkładane do pozycji płaskiej. Dodatkowo można je zamocować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Ta opcja jest bardzo praktyczna dla rodziców i maluszka, ponieważ z łatwością można konfigurować wózek, by był dostosowany do potrzeb. Ponadto siedzisko jest szerokie, ma bowiem aż 35 cm szerokości. Dzięki temu, podobnie jak gondola, zapewnia rosnącemu dziecku maksimum wygody i umożliwia spacery w towarzystwie ukochanej przytulanki czy zabawki. Wytrzymałość siedziska wynosi 22 kg, zatem dziecko może podróżować w NEXT MELANGE do około czwartego roku życia. Obszerna przeciwsłoneczna budka z siateczkowym panelem u góry zwiększa komfort termiczny dziecka i umożliwia rodzicom zaglądanie do malucha bez potrzeby zatrzymywania wózka. W siedzisku znajdują się pięciopunktowe pasy i pałąk ochronny, by uniemożliwić maluchowi wypadnięcie z wózka. Doskonałym rozwiązaniem Espiro jest umieszczenie w budce przeciwsłonecznej zsuwanej moskitiery, by uchronić maluszka od niebezpiecznych owadów w ciepłe dni i opadających liści jesienią.

Podstawa Espiro Next Melange

Espiro Next 2.1 MelangeNiezależnie od wyjątkowości gondoli i siedziska, zawsze serce wózka dziecięcego jest jego rama. Next Melange ma stelaż wykonany z aluminium, a razem z kołami waży 9 kg. Składanie ramy jest proste i niemal automatyczne - przebiega sprawnie i bez trudności. Po złożeniu stelaż może leżeć na płasko, ale można go również postawić. Dzięki tej możliwości rodzice znajdą odpowiedni sposób na swoje możliwości przechowywania wózka. Ponadto wózek składa się razem z zamocowanym siedziskiem. Koła Next Melange wyróżniają się tym, że są bezobsługowe, zatem rodzice nie muszą martwić się o uzupełnianie w nich powietrza. Przy tym modelu nie ma także potrzeby obawiać się o uszkodzenie kół, ponieważ są one odporne na przebicia. Co więcej, zapewniają bardzo dobrą amortyzację, co pozwala na komfortowe spacery nawet po największych nierównościach.

 

Czy podoba Wam się nowa propozycja Espiro? Dajcie znać!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.