+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Cybex Gazelle S

GAZELLE S - pierwszy taki model od Cybexa!

2020-09-16

Pierwszy taki model!

Cybex Gazelle sW dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam całkowitą nowość w asortymencie Cybex. Jest to pierwszy taki wózek niemieckiego producenta. Już samo to nadaje mu wyjątkowego charakteru, a kiedy dokładnie zapoznamy się z jego opisem i możliwościami, nie będziemy chcieli już szukać innego! Już na samym początku warto zaznaczyć, że Cybex Gazelle S waży 12,6 kg. Biorąc pod uwagę tę klasę wózków i ten konkretny przedział, jest to konkurencyjna waga w porównaniu do innych modeli. Rodzice nie muszą obawiać się, że po złożeniu będzie zajmował dużo miejsca, a samo składanie będzie niewygodne, nieprzyjemne i długotrwałe. Stelaż został skonstruowany w ten sposób, by jego składanie zajęło możliwie jak najmniej czasu, a dodatkowe systemy ułatwiające sprawiają, że jest to proces sprawny i nie wymaga wielu kombinacji. Dodatkowo Cybex Gazelle S składa się razem z zamontowanym na stelażu siedziskiem. Samo siedzisko rodzice mogą wpinać w obu kierunkach jazdy. Dzięki temu maluszek na początku korzystania ze spacerówki czuje maksymalne bezpieczeństwo, bo wciąż ma rodziców w zasięgu wzroku. Kiedy jest na to gotowe, można z łatwością zmienić kierunek montażu.

Wysoka funkcjonalność

Wózek Gazelle S

Patrząc na zdjęcia tego modelu, od razu widzimy, że wygląda on nieco inaczej, niż standardowe wózki spacerowe. Ma to związek z dodatkowym koszem, który znajduje się z miejscu mocowania siedziska. Wówczas siedzisko mocuje się niżej, tuż nad przednimi obrotowymi kołami. Ten dodatkowy kosz ma pojemność aż do 10 kg, by ułatwić rodzicom wykonywanie zakupów. W każdej chwili można go również wypiąć ze stelaża, by móc robić zakupy w jeszcze wygodniejszy sposób. Dodatkowo u dołu stelaża także znajduje się specjalny siateczkowy kosz. W takiej kombinacji rodzice nie muszą obawiać się o to, że w czasie zakupów zabraknie im miejsca na kupione produkty lub niezbędne dla dziecka akcesoria na czas długich spacerów. Ponadto koła Gazelle S nie ulegną przebiciu, nie trzeba również pamiętać o tym, by uzupełnić w nich powietrze.

Rodzina się powiększa

Cybex wózek GazelleWielu rodziców tuż po narodzinach pierwszego dziecka stara się o kolejne. Wówczas maluszki wychowują się w podobnym wieku, mają podobne potrzeby i wymagania, a rodzice mogą się cieszyć dwójką małych szkrabów w jednym czasie. Często kupuje się tak zwany wózek rok po roku, by oboje brzdąców mogło spacerować w jednym wózku. Jest też możliwość dokupienia drugiego wózka, by używać go w czasie spacerów całą rodziną. Gazelle S jest idealnym wózkiem na takie okoliczności, ponieważ daje rodzicom możliwość dokupienia dodatkowego siedziska, co pozwala zaoszczędzić nieco pieniędzy. Wówczas wózek tworzy funkcjonalny model rok po roku. Nie ma wtedy możliwości korzystania z dodatkowego górnego kosza zakupowego, bo na jego miejsce wpina się dodatkowe siedzisko. Natomiast kiedy rodzice spodziewają się narodzin dwójki dzieci, mogą od razu kupić pierwszy wózek bliźniaczy od Cybexa - Gazelle S w wersji dla dwójki!

 

Jak podoba Wam się nowość niemieckiej marki? My jesteśmy zachwyceni!

 

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

 

 

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Dawid
2020-11-03 16:47
Zapowiada się niesamowicie ;)
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.