+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózek elektryczny Ibebe i-Stop

Ibebe i-Stop - lekki wózek elektryczny

2020-11-27

Stelaż i koła

i-stop ibebeNajważniejszym elementem każdego wózka jest jego stelaż i koła. Przecież to właśnie te części decydują o komforcie użytkowania wózka i jego żywotności. Rama, która stanowi serce w wózku dziecięcym, w wózku i-Stop został wykonany z aluminium. Jest to materiał lekki i odporny na rdzewienie. Dzięki temu rodzice nie muszą obawiać się, że stelaż uleganie niszczeniu po spacerach w czasie deszczu. Wszystkie koła i-Stop są amortyzowane. Przekłada się to na większy komfort maluszka, zwłaszcza podczas spacerów po nierównościach. Amortyzacja i-Stop jest podwójna. Oznacza to, że przednie koła są wyposażone w system antywstrząsowy, a tylne mają amortyzację mechaniczną. Ponadto koła są bezobsługowe, by rodzice nie musieli pamiętać o uzupełnianiu powietrza.

Gondola i siedzisko

Wózek ibebe i-stop

Gondolka zasługuje na uznanie ze względu na komfortowy materacyk, który znajduje się w jej wnętrzu. Dzięki temu dziecko może odpoczywać w maksymalnym komforcie. Dodatkowo budka gondoli, podobnie jak budka siedziska spacerowego, jest regulowana, by dopasować ją do aktualnych warunków pogodowych. W materiale tapicerki znajduje się filtr UPF 50+, który odpowiada za odbijanie promieni słonecznych. Siedzisko ma możliwość montażu w obu kierunkach, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza na początku okresu użytkowania spacerówki. Ponadto szerokość siedziska wynosi 34 cm, co zapewnia malcowi komfort nawet zimą, kiedy jest grubo ubrany. Do całego zestawu producent dokłada dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększą funkcjonalność wózka. Wśród akcesoriów znajduje się torba z funkcją plecaka, moskitiery, folie przeciwdeszczowe, pokrowce na nóżki oraz akumulator i przewód do ładowania.

Wyjątkowość i-Stop

Wózek dziecięcy ibebe i-stopTen model jest wózkiem elektrycznym, który jest wyposażony w hamulec automatyczny. W rączce wózka znajduje się wskaźnik, który określa stan naładowania baterii, dzięki czemu rodzice nie muszą się obawiać o nagłe jej rozładowanie w czasie spacerów. Po oderwaniu obu dłoni od prowadnicy wózka hamulec w ciągu sekundy samoistnie się zaciąga. Dzięki temu ryzyko jakiegokolwiek wypadku jest zminimalizowane. Rączka wózka może się wyślizgnąć z dłoni, np. kiedy rodzic poślizgnie się w czasie zimy, albo zasłabnie. Wówczas, zwłaszcza na wzniesieniu, wózek z maluszkiem pędzi dalej sam. I-Stop chroni przed taką ewentualnością, zatem rodzice mogą spacerować bez obaw. Dodatkowo model zwyciężył w najważniejszych europejskich targach w branży dziecięcej w Kolonii. Ponadto czas, po którego upływie wózek się zatrzymuje, jest rekordowo niski! Przypomnijmy - wynosi tylko jedną sekundę!

 

Co myślicie o tym modelu? Podzielcie się swoją opinią!

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.