+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Targi wózków dziecięcych i fotelików samochodowych na Śląsku! 14-16.03.2019 r.

Targi wózków dziecięcych i fotelików do samochodu na Śląsku, BoboWózki Katowice! 14-16.03.2019 r.

2019-03-08

Marcowa akcja BoboWózki

Nadchodzące targi są pierwszym tak dużym przedsięwzięciem na Śląsku, które dodatkowo zostało w całości zorganizowane przez sieć BoboWózki. Podczas tych trzech wyjątkowych dni wszyscy, którzy do nas przybędą spotkają się z najlepszymi ekspertami w tej dziedzinie.

Celem akcji jest skupienie w jednym miejscu kilku liderów w zakresie produkcji najlepszych wózków dziecięcych i bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych, w każdym wieku. Jeśli czekacie na narodziny swojego dziecka i macie wątpliwości, jaki wózek będzie dla Was najlepszy lub zupełnie nie wiecie czym się kierować, te targi są skierowane właśnie do Was. Zastanawiacie się nad wyborem fotelika samochodowego? Nie wiecie na co zwrócić uwagę i czym się kierować przy wyborze? Razem z ekspertami czekamy na Was na targach i chętnie rozwiejemy Wasze wątpliwości!


Targi BW blog

Miejsce akcji

Targi odbywają się w naszym salonie BoboWózki w Katowicach. Znajdujemy się w centrum Agata Meble, od strony IKEA, pod adresem Al. Roździeńskiego 93. Z ekspertami możecie się spotkać w godzinach otwarcia salonu, czyli w czwartek i piątek od 10.00 do 20.00, a w sobotę 11.00-18.00.

Liderzy i eksperci

Podczas trzydniowych targów rodzice będą mogli spotkać się z ekspertami takich marek jak niemiecki Britax i Cybex, którzy specjalizują się w najbezpieczniejszych fotelikach samochodowych dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Brytyjski producent Silver Cross jest znany z wyjątkowej jakości wózków, a norweska marka Stokke ma w swojej ofercie wielofunkcyjne wózki dziecięce i niezbędne akcesoria. Polskie marki - Junama, Espiro i Anex - których eksperci także będą obecni na targach, wzbogacają nasz rynek o wielofunkcyjne wózki wysokiej jakości.

Każdy z obecnych na targach specjalistów szczegółowo i wyczerpująco odpowie na wszystkie pytania rodziców i będzie służył swoją pomocą i wiedzą.

Wyjątkowe bonusy

Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup wózków czy fotelików dziecięcych w czasie trwania naszej trzydniowej akcji, przygotowaliśmy wyjątkowe oferty. Jest to najlepsza okazja do zakupu najważniejszych produktów w świetnych cenach. Dodatkowo rodzice zdobędą cenną wiedzę od wysokiej klasy specjalistów. Bądźcie z nami!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.