+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Black Friday 2021 - oferty Cybex

2021-11-23

Grudzień obfituje w wiele wyjątkowych promocji. Producenci wiedzą, że jest to czas nadchodzących świąt, kiedy robimy bliskim i sobie samym prezenty. To doskonała okazja do obniżek cenowych, wprowadzenia wyjątkowych rabatów, niepowtarzalnych promocji. Zakupy grudniowe mogą często okazać się najlepszymi z całego już mijającego roku. Światowej klasy niemiecki producent wózków dziecięcych i fotelików samochodowych - marka Cybex - dołącza do tych marek, które w grudniu postanawiają być jeszcze bliżej kupujących. Promocje niemieckiego producenta zaskakują za każdym razem, jednak tegoroczne grudniowe rabaty to oferta niepowtarzalna. Taki grudzień może się już nie powtórzyć. Warto więc zapoznać się z nadchodzącymi ofertami, by wybrać najlepsze z nich i zapewnić sobie możliwość dotarcia do jak najlepszych produktów w wyjątkowych cenach! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy niniejszy wpis, w którym wskażemy wszelkie nadchodzące wielkimi krokami oferty. Przeczytaj i poznaj warunki promocji! Cała oferta promocyjna trwa przez cały nadchodzący miesiąc i obejmuje zakupy zrobione w dniach 26.11.-31.12.2021 r.

Cybex Priam 2.0 3w1 + Seat Pack

Aktualnie trwają już wielkie promocje producenta, które również warto mieć na uwadze. Kupując zestaw 3w1 Cybex Priam 2.0 z fotelikiem Cloud Z i-Size w gratisie otrzymujesz dodatkowy Seat Pack. Wariant gratisowego dodatku możesz wybrać samodzielnie podczas robienia zakupów. Taki Seat Pack wykorzystasz do szybkiej zmiany designu spacerówki. Dzięki temu możesz dopasować ją do aktualnej pory roku, pogody, czy swojego nastroju. Dobrym pomysłem może okazać się również pokazanie dodatkowej tkaniny nieco starszemu dziecku, by samodzielnie wybrało, w jakim wózku chce jechać teraz. A może masz dwoje dzieci? Pozwól starszej sostrze lub starszemu bratu na wybór aktualnej wersji spacerówki. To może być świetna zabawa dla dzieci! Możesz także wybrać taki wariant, który będzie łączył się z Twoimi planami wyjazdowymi. Wybierz Jewels of Nature, jeśli czeka Was wycieczka w miejsca bliskie naturalnemu pięknu przyrody. Gratisową tapicerkę możesz wybrać spośród jedenastu dostępnych wariantów wersji Premium. Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą, jest niezwykle atrakcyjna.

Cloud Z i-Size z bazą + śpiworek Snogga

Rodzice szukający doskonałego fotelika samochodowego dla noworodka często biorą pod uwagę markę Cybex z flagowym modele Cloud Z i-Size. Jest to jeden z najbardziej cenionych fotelików dzięki wielu parametrom, które ma. W testach ADAC zdobył maksymalną ocenę, jest również zgodny z europejską normą i-Size. Fotelik jest wyposażony w system ochrony bocznej, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka w sytuacji ewentualnej kolizji bocznej. We wnętrzu fotelika znajduje się specjalna wkładka dla niemowląt. Jej zadaniem jest odpowiednie ułożenie dziecka w foteliku i zapewnienie mu maksymalnego bezpieczeństwa. Sam fotelik możesz mocować w samochodzie na dodatkową bazę Isofix lub pas bezpieczeństwa. Aktualnie trwa promocja na zakup fotelika w zestawie z bazą. Kupując te dwa produktu razem całkowicie gratis otrzymasz śpiworek Snogga. Dlaczego śpiworek jest tak ważny? Dziecka nie powinno przewozić się w foteliku, kiedy maluch ma założoną kurtkę. Kurtka może sprawiać, że pas nie będzie prawidłowo przylegał do dziecka, przez obecność kurtki malec może wyślizgnąć się z fotelika w pryzpadku zderzenia. W aktualnej ofercie promocyjnej otrzymuesz cały komplet zapewniający maksymalne bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży samochodem.

Sirona Z Series + Snogga Mini

Sirona Z Series to linia, która mieści w sobie cztery modele fotelików. Wszystkie są przeznaczone dla dzieci w kategorii wagowej 0-18 kg. W skład linii wchodzi fotelik Sirona Z i-Size, który jest modelem umożliwiającym podróże przodem i tyłem do kierunku jazdy. Ten model w testach ADAC zyskał 4 gwiazdki. Umożliwia regulację pozycji spoczynkowej, by malec w potrzebnej chwili mógł przespać się w nieco bardziej leżącej pozycji. System dodatkowej ochrony bocznej przekłada się na znacznie większy poziom bezpieczeństwa dziecka, szczególnie w chwili zderzenia bocznego. Kolejnym modelem, który wchodzi w skład linii Z jest fotelik Sirona Z i-Size Plus. Jest to ten sam fotelik, który opisaliśmy wyżej, jednak różni się tapicerką. Ta w modelu Sirona Z Plus jest jeszcze wyższej jakości. Ma zwiększoną grubość i większą odporność na zużycie. Przekłada się to na jej wolniejsze niszczenie i przecieranie się. Dodatkowo tapicerka w modelu Sirona Z Plus jest znacznie łatwiejsza w konserwacji. Odpowiednia konserwacja bezsprzecznie przekłada się na jeszcze dłuższy okres używania fotelika w jego bardzo dobrym stanie. Linia Sirona Z to również fotelik Sirona Zi i-Size. Jest to ten sam fotelik, jednak różni się zintegrowaną bazą Isofix. Przy foteliku Sirona Z i-Size bazę trzeba dokupić oddzielnie, natomiast Sirona Zi i-Size to jeden produkt, który zawiera w sobie dwa - baza jest zespolona z fotelikiem i nie można tych elementów rozłączyć. Taki wariant może ucieszyć rodziców, którzy nie posiadali wcześniej fotelika Cloud Z z dedykowaną do niego bazą Z. Model Sirona Zi (czyli ten ze zintegrowaną bazą Isofix) również występuje w wersji Plus. Przypomnijmy, że różni się tapicerką. Ta w wersji z plusem jest jeszcze lepsza gatunkowo, bardziej wytrzymała i znacznie lepsza jakościowo.

Omówiliśmy w wielkim skrócie całą linię Cybex Sirona Z. Grudniowa promocja, jaka wiąże się z tą kolekcją polega na tym, że przy zakupie dowolnego fotelika z tych wymienionych powyżej, w dowolnym kolorze, całkowicie gratis otrzymujemy śpiworek Snogga Mini. Wartość śpiworka wynosi 299 zł. Warto, by rodzice pamiętali, żeby nie przewozić dzieci w fotelikach, kiedy te mają założone kurtki. Śpiworek Snogga Mini gwarantuje dziecku bezpieczną podróż samochodem. Śpiworki w kolorach Deep Black i Soho Grey są wyłączone z promocji.

Solution S2 i-Fix + uchwyt na kubek

Fotelik Cybex Solution S2 i-Fix to model przeznaczony na wiele lat. Jest dopuszczony do stosowania w przedziale wagowym dziecka 15-50 kg lub w zakresie wzrostu 100-150 cm. Ten fotelik mocuje się na zaczepy Isofix, można jednak zamocować go w samochodzie również na pas bezpieczeństwa. Jest to bardzo praktyczne zwłaszcza wtedy, kiedy fotelik jest przepinany do starszych modeli samochodów, które nie są wyposażone w Isofix. Solution S2 i-Fix jest mocowany zawsze przodem do kierunku jazdy. Ten fotelik wyróżnia się dwunastostopniową regulacją zagłówka. Dzięki temu rodzice mają pewność, że dopasują go zawsze do aktualnego wzrostu dziecka. Dodatkowo fotelik jest zaprojektowany i wykonany tak, by zapewniał dziecku komfort termiczny i odpowiednią cyrkulację powietrza. Jest to niezbędne w ciepłe dni. Zagłówek jest bardzo głęboki, co w oczywistym stopniu przekłada się na bezpieczeństwo główki dziecka, szczególnie w czasie ewentualnych kolizji. Dodatkowo system ochrony bocznej pochłania energię płynącą z kolizji bocznych. Taka siła może być niekiedy bardzo mocna i niebezpieczna dla dziecka. Warto zadbać o to, by już z wyprzedzeniem wyeliminować ryzyko niebezpieczeństwa. Grudniowa promocja związana z tym modelem fotelika polega na tym, że przy zakupie Solution S2 i-Fix producent dołącza całkowicie za darmo praktyczny uchwyt na kubek!

Solution Z i-Fix + Summer Cover

Kolejna grudniowa promocja również wiąże się z fotelikami samochodowymi. Tym razem Cybex proponuje fotelik Solution Z i-Fix. Jest to model przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 15-36 kg. Jego montaż w samochodzie odbywa się na dwa sposoby - zaczepy Isofix lub samochodowy pas bezpieczeństwa. Jest to model mocowany wyłącznie przodem do kierunku jazdy. Zagłówek tego fotelika możesz regulować w trzech pozycjach. Dzięki temu unikniesz opadania główki dziecka podczas snu, co może być dla malucha niebezpieczne i niewygodne. Dzięki opcji automatycznej regulacji wysokości i szerokości oparcia masz pewność najlepszego dopasowania fotelika do aktualnego wzrostu i wieku dziecka. Obecność systemu L.S.P. System Plus to Liniowy System Ochrony, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo malca przy kolizjach bocznych. Dodatkowo skorupa fotelika została wykonana tak, żeby absorbować energię pochodzącą ze zderzenia. Solution Z i-Fix występuje obecnie w trzech wariantach kolorystycznych. Dzięki temu dobierzesz najlepszy dla swojego dziecka i taki, który jednocześnie będzie pasował do wnętrza Twojego samochodu. Przy zakupie tego modelu fotela w grudniowej promocji producent dodaje gratis Summer Cover, który zadba o najbardziej odpowiedni komfort termiczny dla malca, zwłaszcza w czasie gorących letnich podróży. Promocja obejmuje również fotelik Solution Z i-Fix Plus, którego tapicerka jest wykonana z lepszego gatunkowo materiału.

Eezy S2+ / Eezy S2+ Twist + Snogga

Czas na promocje związane z wózkami! Pierwsza z nich mówi o wózku spacerowym EEZY S2+ i EEZY S2+ Twist. Te dwa modele różnią się między sobą zaledwie dwiema, choć niezwykle cennymi funkcjami. Wspomnimy jednak o nich na końcu, by zachować nieco tajemnicy. Warto z pewnością zacząć od tego, że ten wózek spacerowy jest niezwykle lekki i łatwy w użytkowaniu. Może być używany przez dzieci już od urodzenia dzięki opcji rozłożenia oparcia siedziska do pozycji leżącej. Jego maksymalne obciążenie wynosi aż 22 kg. Oznacza to, że Eezy S2+ i Eezy S2+ Twist może być używany przez dzieci do końca okresu wózkowania. Przyjmuje się, że dziecko osiąga wagę 22 kg w wieku 4 lat, jednak niekiedy może taką wagę osiągnąć nawet rok później. Wszystkie koła wózka są amortyzowane, co w naturalny sposób przełoży się na komfort malucha podczas spacerów po nierównościach. Składanie obu tych wózków może się odbywać przy użyciu tylko jednej ręki, co świetnie się sprawdzi, kiedy druga ręka jest zajęta dzieckiem, np. trzymaniem go, czy pilnowaniem. by nie odbiegło na bok. Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu rodzice nie będą mieć żadnych problemów z jego przechowywaniem i transportem, nawet w niewielkich bagażnikach. Model Cybex EEZY S2+ TWIST różni się możliwością skierowania siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy. Maluch może spacerować utrzymują kontakt wzrokowy z rodzicem lub podziwiając świat przed swoimi oczami. Jednakże w przypadku tego wózka nie musicie się obawiać, że przekładanie siedziska będzie niewygodne, czy będzie sprawiało Wam niedogodne trudności. Siedzisko w modelu Eezy S2+ Twist jest przekręcane. Oznacza to, że do zmiany kierunku jazdy nie trzeba używać żadnej siły, wyciągać dziecka z wózka, czy kombinować na różne sposoby. Producent skonstruował go tak, by był jak najwygodniejszy w obsłudze dla rodziców i by przyjemnie się z niego korzystało. Nie musisz również obawiać się o to, że siedzisko przypadkiem zacznie się przekręcać. Wózek jest wyposażony w specjalną blokadę, by uniemożliwić taki rozwój wydarzeń. Dodatkowo Eezy S2+ Twist jest wyposażony w większe tylne koła, które również są amortyzowane. Dzięki temu żadne spacery nie będą stanowiły dla Was jakichkolwiek trudności. Przy zakupie dowolnego wariantu wózka ze stelażem Black lub Silver producent dołącza gratis śpiworek Snogga. Doskonale sprawdzi się w czasie zimowych spacerów, kiedy temperatury na zewnątrz są już niższe i maluszek może zmarznąć. Śpiworek Deep Black i Soho Grey są wyłączone z oferty promocyjnej.

Melio + Snogga

Kolejnym wózkiem spacerowym biorącym udział w grudniowej akcji promocyjnej producenta jest model Melio. Oferta dotyczy wózka spacerowego Melio, Melio Carbon, a także Melio Street. Pierwszy wariant to wyjątkowo niska waga - zaledwie 6 kg. Po złożeniu osiąga rozmiary bagażu podręcznego. Można zatem udać się z wózkiem na spacer na drugi koniec świata! Dodatkowo jest wyposażony w obszerną budkę przeciwsłoneczną z filtrem UPF50+. Dzięki temu spacery z dzieckiem nawet w najcieplejsze dni nie będą stanowiły żadnych trudności. Siedzisko możesz z łatwością umieścić przodem i tyłem do siebie, by dopasować je do Waszych aktualnych potrzeb. To zapewni Wam wysoki komfort i poczucie bezpieczeństwa maluszkowi, ale także Tobie. Koła wózka są amortyzowane, by wszelkie nierówności podłoża nie docierały do śpiącego dziecka. Wiele możliwości regulacji pozwoli na jak najlepsze dopasowanie Melio do aktualnych potrzeb i oczekiwań dziecka. Model Melio Carbon to jeszcze niższa waga, bo wynosi jedynie 5,8 kg. Tak niską wagę udało się osiągnąć dzięki wykonaniu stelaża z włókna węglowego. Jest ono lekkie i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu Melio Carbon to gwarancja zadowolenia na dłużej! Podobnie jak wózek Eezy S2+ wytrzymałość siedziska wynosi 22 kg. Zwróć uwagę na obecność kosza zakupowego u dołu stelaża w każdej z wersji wózka. Jego obecność pozwoli Ci na zrobienie zakupów w czasie spacerów z dzieckiem. Wersja Melio Street to wyjątkowo designerski styl wykonania i tapicerka. Jest ona inspirowana miejskim stylem życia i samym sercem każdej metropolii. W czasie grudniowych zakupów spacerówki Cybex Melio producent dołącza śpiworek Snogga. Warianty Deep Black i Soho Grey są wyłączone z promocji.

Zestaw Gazelle + fotelik 0-13 kg

Czas na ostatnią grudniową promocję niemieckiego producenta. Obejmuje ona rewelacyjny wózek Gazelle. Ten model w wersji podstawowej jest wariantem dla jednego dziecka, ma jednak dwa kosze zakupowe. Zamiast jednego z koszy można dokupić gondolę lub drugie siedzisko, by Cybex Gazelle stał się wózkiem dla bliźniąt lub dzieci rok po roku. Tylko w czasie trwania grudniowej promocji przy zakupie zestawu Gazelle całkowicie gratis otrzymasz fotelik samochodowy producenta. Zestaw promocyjny obejmuje zakup ramy z gondolą i dodatkowym adapterem do fotelika. W ramach niespodzianki możesz wybrać fotelik Aton M i-Size lub Aton B2. Wybierając tę promocję zyskujesz wózek głęboki z możliwością rozbudowania do wersji 2w1 lub wózka bliźniaczego, a dodatkowo otrzymujesz całkowicie za darmo fotelik samochodowy!

Z której promocji skorzystacie? Podzielcie się Waszymi planami na grudniowe zakupy w BoboWózkach!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up