+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Wózek spacerowy Maxi Cosi DIZA - lekki jak piórko. Już w naszym sklepie internetowym!

Wózek spacerowy Maxi Cosi DIZA - lekki jak piórko. Już w naszym sklepie internetowym!

2022-04-22

Maxi Cosi DizaNajnowsza propozycja producenta to wózek spacerowy składany w parasolkę. Ogromną zaletą tego typu składania wózka jest jego rozmiar po złożeniu - wysoki, długi i wąski. Co za tym idzie - parasolki łatwo można przechowywać złożone między ścianą a szafą, trzymać w szafie w przedpokoju, lub bez trudu zmieścić w samochodzie. Więcej o parasolkach przeczytacie w naszym artykule poświęconym właśnie temu typowi składania stelaża, kliknijcie tutaj.

Parasolki najczęściej również są lekkie dla łatwości ich przenoszenia. Nie inaczej jest w przypadku wózka DIZA, jednak producent w tym wypadku... przeszedł samego siebie! DIZA waży zaledwie 4,2 kg - to mniej, niż większość codziennych zakupów z marketu! Tak niska waga jest wielkim ułatwieniem do przenoszenia wózka, a wnoszenie go na wysokie piętra bloku bez windy przestaje stanowić problem.

Komfort dziecka i rodziców

DIZA oprócz swojej niemal ekstremalnie niskiej wagi i sposobu składania stelaża, ma jeszcze inne zalety. Co ważne dla dziecka - rozkładania oparcia siedziska w kilku pozycjach, w tym do pozycji leżącej, a do tego regulacja podnóżka. Nikt przecież nie lubi, kiedy nogi podczas siedzenia wiszą nad ziemią bez podparcia, dzieci również nie! Poza tym amortyzacja na wszystkie cztery koła nie pozwala na odczuwanie przez dziecko drgań i wstrząsów wywołanych przez nierówną powierzchnię. Rodzice również nie muszą się obawiać, że silne słońce będzie raziło maluszka w oczy - regulacja budki z filtrem przeciwsłonecznym w wysokości UV50+ pozwala na najlepsze dopasowanie do aktualnych warunków pogodowych.

Maxi Cosi wózek Diza

Dlaczego DIZA jest tak praktyczny dla rodziców? Przemawia za tym wiele jego cech! Po pierwsze łatwość złożenia - można to zrobić z użyciem tylko jednej ręki! A dodatkowo po złożeniu stoi samodzielnie i zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Po drugie - jego przednie obrotowe koła z możliwością blokady do jazdy na wprost rewelacyjnie sprawdzają się na trudniejszym podłożu, kiedy skrętność kół utrudnia spacery. Do tego kosz zakupowy z łatwym dostępem, który potrafi wielokrotnie pomóc podczas codziennych zakupów. Na to wszystko przychodzi jeszcze gratis od producenta w postaci niezbędnego akcesorium. Jest nim folia przeciwdeszczowa, którą zawsze trzeba mieć przygotowaną na czas spacerów! A to wszystko w niesamowicie niskiej cenie - zaledwie 649 zł!

Jak podoba Wam się najnowszy wózek Maxi Cosi?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up