+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózek Childhome Sixseater 2 idealny dla żłobków

Childhome SIXSEATER 2 - idealny wózek do żłobka

2018-12-11

Childhome wózek dziecięcy Sixtseater 2

Jest to doskonałe rozwiązanie właśnie dla żłobków, taki był zamysł producenta wózka Childhome przy tworzeniu projektu. Ten wózek dziecięcy jest doskonałą innowacją, z której warto skorzystać właśnie prowadząc złóbek w placówce, czy też we własnym domu.

Dane techniczne wózka Sixtseater 2

Wózek Sixtseater 2

Childhome Sixseater 2 jest przeznaczony aż dla szóstki dzieci, to z reguły właśnie tyle maluszków mają pod opieką panie pracujące w żłobkach. Wózek jest na sześciu kołach, zamiast na czterech, co zwiększa jego stabilność i ułatwia prowadzenie. Po złożeniu wózek nie zajmuje wiele miejsca, bo jedynie 140 cm na długość, 85 cm na szerokość i tylko 60 cm na wysokość.

Jego waga to 38,5 kg. Wydaje się dużo? Warto zatem to przeliczyć i wówczas okaże się, że to właśnie niewiele! Całą wagę wózka podzielmy na ilość dzieci, jaka może się w nim znajdować i okazuje się, że na jedno dziecko przypada niespełna 6,5 kg wagi wózka spacerowego! Spacerówki o takiej wadze należą do wózków lekkich, zatem możemy cieszyć się, że producentowi udało się stworzyć tak lekki wózek aż dla szóstki dzieci.

Wózek ma również dużą wytrzymałość jak większość standardowych wózków spacerówek. Każde z dzieci może być przewożone w wózku do chwili osiągnięcia wagi 15 kg, co odpowiada wiekowi około trzech lat.

Przednie koła są w pełni obrotowe, można też je zablokować, dzięki czemu będą mogły jechać jedynie na wprost. Takie udogodnienie świetnie się sprawdzi podczas spacerów po różnym podłożu.

Komfort maluchów w wózkach Childhome

Childhome wózek

Każde z dzieci ma wygodne, osobne siedzisko, w którym znajdują się pasy bezpieczeństwa, co zapobiegnie niekontrolowanym ruchom maluszków. Pasy świetnie sprawdzają się przy jednym dziecku, a co dopiero w sytuacji, kiedy jest ich aż szóstka! Dodatkowo pasy nie ograniczają za bardzo ruchów dzieci, stąd każde z nich może bez trudu ruszać rączkami, czy nóżkami, a nawet nieco się wychylać podczas spacerów.

Po bokach siedzisk znajdują się ścianki, które osłaniają dzieci przed chłodnym wiatrem w zimniejsze dni. Ścianki są zamontowane po bokach, dzięki czemu dzieci siedzące z tyłu, mogą oglądać maluszki zajmujące przednie miejsca, co z pewnością przyniesie dzieciom radość.

Do wózka dla dzieci Childhome została dołączona folia przeciwdeszczowa, dzięki której maluchy nie zmokną, kiedy podczas spaceru złapie je deszcz, czy śnieg.

Wygoda i komfort dla prowadzącego wózek Childhome

Producent nie zapomniał o tym, że wózek powinno się prowadzić jak najwygodniej. To właśnie z tego powodu został skonstruowany tak, że prowadzi się go niezwykle lekko i łatwo można nim manewrować przy zakrętach.

Rączka wózka została dodatkowo wyposażona w hamulec na tylne koła, przez co zatrzymanie wózka Childhome Sixseater 2 nie będzie sprawiało żadnego trudu.

Pod siedziskami znajdują się dwa bardzo pojemne kosze zakupowe, dzięki czemu można w nich umieścić wszystkie niezbędne każdemu maluszkowi podczas spaceru produkty. Trzeba pamiętać o tym, żeby dzieci zawsze miały w zasięgu ręki butelkę za napojem, delikatne lekkie przekąski, na wypadek zgłodnienia, swoje ulubione zabawki, czy kocyki. To wszystko zmieści się w koszach! Dzięki temu, że są to dwa kosze, podzielenie rzeczy maluszków będzie dużo łatwiejsze i szybsze w odnalezieniu przy potrzebie ich użycia.

Warto przemyśleć dodatkowy zakup pokrowca na wózek dziecięcy, który ochroni go przed kurzem i zabrudzeniami.

Jak podoba Wam się innowacyjny wózek Childhome dla tak dużej liczby dzieci?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.