+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Ekologiczne wózki dziecięce Greentom

Najbardziej ekologiczne wózki świata - marka Greentom

2019-04-16

Początek marki

Cała historia Greentom rozpoczyna się od holenderskiego projektanta Barta Bosta, który zdecydował się na wprowadzenie wielkich zmian do rynku wózków dziecięcych. Twierdzi, że działając i myśląc inaczej, możemy zapewnić naszym dzieciom dobrą, zdrową przyszłość, jednak do tego potrzebne jest nasze wspólne działanie. Funkcjonowanie ludzi przez lata przyczyniło się do zanieczyszczenia planety, dlatego teraz marka będzie działać zupełnie inaczej, mając na uwadze bezpieczeństwo malutkich dzieci i naszej wielkiej matki Ziemi.

Wyjątkowość wózków

Producent stawia na całkowicie ekologiczne materiały, które pochodzą z naturalnych i pochodzących z odzysku surowców z lokalnych źródeł. Warto wiedzieć, że Greentom na całym świecie ma kilka fabryk, co przekłada się na zwiększenie ilości miejsc pracy oraz ograniczenie transportu. To pozwala na zmniejszenie ilości wydzielanych szkodliwych substancji pochodzących ze spalania paliwa.

Greentom wózek - blogGreentom Carrycot

Carrycot jest idealnym pierwszym wózkiem dla dziecka. Tapicerka i rama wózka głębokiego została wykonana całkowicie z materiałów pochodzących z odzysku, a materac jest wyprodukowany z naturalnych materiałów. Carrycot wystarcza dziecku do momentu osiągnięcia wagi 9 kilogramów lub wzrostu 66 centymetrów. Wózek po złożeniu staje się małym pakunkiem, który bez trudu można przechowywać w pozycji stojącej. Tkaninę wykonaną z butelek PET można łatwo zdemontować i wyczyścić. Koła zostały wyposażone w podwójne łożyska, które odpowiadają za łatwość prowadzenia wózka. Pojemny kosz na zakupy sprawdzi się podczas wypełniania codziennych obowiązków w czasie spacerów.

Greentom Reversible Greentom Reversible - blog

Reversible to kolejny po Carrycot wózek. Jest stworzony dla dzieci, które rozpoczynają wyjątkową podróż służącą odkrywaniu świata. Jego siedzisko można mocować w obu kierunkach jazdy, zatem maluszek może wciąż utrzymywać kontakt wzrokowy z rodzicem, żeby za chwilę dalej uczyć się świata. Regulowane w pięciu stopniach oparcie umożliwia dopasowanie najwygodniejszej pozycji dla dziecka. Kubełkowy kształt siedziska spacerowego dba o odpowiednią pozycję kręgosłupa malucha. Więcej o siedziskach kubełkowych przeczytacie w tym artykule. Ten wózek będzie z dzieckiem do czasu osiągnięcia wzrostu 93 cm lub wagi 15 kg. Reversible również może być przechowywany w pozycji pionowej, ponieważ po złożeniu stoi samodzielnie. Stelaż jest bardzo prosty do złożenia.

Greentom Classic - blogGreentom Classic

Wózek Classic jest większy od Reversible, ponieważ dziecko może w nim podróżować do momentu osiągnięcia 110 cm wzrostu lub 15 kg wagi. Pojemny kosz zakupowy pozwoli zabrać ważne dla dziecka rzeczy na czas spacerów, a tkaninę w każdej chwili można łatwo zdjąć do czyszczenia. Rama, jak w każdym produkcie Greentom, została wykonana z polipropylenu i organicznego tworzywa sztucznego, a tapicerka z butelek PET pochodzących z odzysku. Greentom Classic zagwarantuje Wam przyjemne, wygodne i ekologiczne spacery i podróże do przedszkola.

 

Co sądzicie o działaniach marki Greentom? Czy Wy również chcielibyście, żeby podobnych producentów było jak najwięcej?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.