+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

BESAFE MODULAR i-Size baza isofix

BeSafe
BESAFE MODULAR i-Size baza isofix
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
909 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 909zł
90,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o BESAFE MODULAR i-Size baza isofix

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Baza Isofix BESAFE IZI GO MODULAR i-Size

Baza Isofix BeSafe Izi Go nadaje się do montażu we wszystkich samochodach wyposażonych w zaczepy z systemu IsoFix. Może być użytkowana z fotelikami z linii Izi Modular I-Size. W praktyce będzie funkcjonalna od momentu narodzin dziecka do chwili, gdy ukończy ono około cztery lata. Szybka i łatwa instalacja Izi Modular i-Size przekłada się na wysokie zadowolenie rodziców. Przy użyciu tej bazy isofix późniejszy montaż fotelika jest zawsze bezpieczny, pewny i szybki.

Firma BeSafe od wielu lat dba o bezpieczeństwo dzieci, zajmując się produkcją certyfikowanych i atestowanych akcesoriów związanych z podróżowaniem. Przemyślane, praktyczne projekty są realizowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Dzięki nim zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka i jego komfort w podróży.

ISOFIX BESAFE IZI MODULAR I-SIZE 1

Główne zalety BAZY ISOFIX BESAFE IZI MODULAR I-SIZE

  • Baza zapewnia jeszcze większą stabilność i tym samym bezpieczeństwo
  • Szybka i łatwa instalacja bazy nie sprawia żadnych trudności
  • Baza ISOFIX BESAFE IZI MODULAR I-SIZE pasuje do fotelików: BESAFE IZI GO MODULAR I-SIZE i BESAFE IZI MODULAR I-SIZE
  • Baza została wyposażona w specjalne wskaźniki informujące o prawidłowym montażu fotelika
  • Noga stabilizująca, rozkłada energię uderzenia i odprowadza ją do podłogi samochodu, dzięki czemu jej siła, która dociera do dziecka jest jeszcze mniejsza
  • Baza jest zgodna z najnowszą homologacją I-SIZE
  • Izi Modular i-Size zapewni wygodę i maksymalne bezpieczeństwo dziecku, a łatwa instalacja w samochodzie to czysta przyjemność dla rodziców

Baza montowana jest w systemie IsoFix, obecnym w większości nowych modeli samochodów. Dodatkowym elementem bazy isofix jest regulowana noga stabilizująca. Szybka i łatwa instalacja w samochodzie usprawnia cały proces mocowania samej bazy, a kolejno fotelika. Izi modular i-Size to połączenie bezpieczeństwa, wygody i funkcjonalności. Zadaniem bazy Izi Modular i-Size jest wspieranie konstrukcji, ale również rozkładanie siły uderzenia w razie kolizji. Baza BeSafe Izi Go została wyposażona w specjalny system wskaźników. Informują one, czy montaż Izi modular i Size jest prawidłowy, a co za tym idzie – zwiększają bezpieczeństwo dziecka podczas podróży. Baza została przygotowana z trwałych materiałów, dodatkowo łatwych w czyszczeniu. Jest zgodna z najnowszą homologacją I-Size.

Baza BeSafe Izi Go jest dostępna w jednej wersji kolorystycznej – czarnej z żółtymi oznaczeniami technicznymi oraz czerwonymi guzikami. Produkt ten jest estetyczny, a przede wszystkim spełnia dobrze swoją funkcję. Po montażu fotelika pozostaje praktycznie niewidoczny. Dobrze stapia się ze standardowymi kolorami tapicerki. Dodatkowo łatwa instalacja w samochodzie eliminuje jakiekolwiek trudności.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up