+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce Skiddou

Skiddou jest marką, która została stworzona dla najmłodszych i rodziców maluszków. Głównym wyzwaniem producenta jest to, by na każdej buźce pojawiał się uśmiech. Tworzenie nowych produktów to dla producenta wyjątkowa radość i zadowolenie. W osiąganiu celu marce pomagają produkty, które rosną razem z dzieckiem, dzięki czemu rodzice mogą używać wielu akcesoriów przez długi czas. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla maluszka, ale również dla rodziców. W produktach Skiddou odnajdziesz cień skandynawskiego podejścia do rodzicielstwa. Marka doskonale łączy wszelkie zasady i wyznaczniki z nowoczesnością, wyjątkowym designem i doskonałym stylem.

...
TEXT_NO_PRODUCTS

Połączenie naturalnego, prostego piękna z najwyższym bezpieczeństwem i funkcjonalnością to coś, co Skiddou opanowało do perfekcji. Inspiracja czerpana ze skandynawskiego rozumienia i podejścia do środowiska i wytwarzanych produktów sprawia, że każdy z produktów marki staje się wyjątkowy. Dla Skiddou kluczem jest połączenie tego, co najlepsze z kilku różnych stron, by stworzyć z tego jedną całość, która będzie inspirowała i wnosiła radość i zadowolenie do każdego dnia. Skiddou inspiruje się filozofią krajów skandynawskich — pobiera szwedzkie bezpieczeństwo, norweską harmonię, która jest bliska naturze i jest właśnie o wspaniałości natury. Dodatkowo zgodnie z fińskim systemem edukacji producent pragnie edukować dzieci i rodziców, a każdy dzień wzbogacić o produkty zgodne z duńską filozofią hygge.

Marka jest bardzo bliska temu, by dostrzegać piękno każdego dnia. Skiddou pomaga doceniać każdy wspólny dzień, cieszyć się z najmniejszych drobnostek, które w całości składają się na wyjątkowość każdej chwili. Skandynawowie w całości zgadzają się ze stwierdzeniem, że niezwykła więź, która łączy rodzica i dziecko, jest szczególnie ważna przed pierwszy rok życia. To właśnie dlatego produkty Skiddou są stworzone do tego, by tę więź pielęgnować i umacniać.

Tak ważne bezpieczeństwo

Tym, co najważniejsze dla producenta, jest najwyższe bezpieczeństwo dzieci. W dzisiejszym świecie dobrze, kiedy bezpieczeństwo łączy się z funkcjonalnością i wygodą nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców. Dzięki praktyce i zdobywaniu wciąż nowych doświadczeń marka jest w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom rodziców. Niezwykle ważny jest również prawidłowy rozwój psychoruchowy dziecka, który przekłada się na zdrowie i bezpieczeństwo maluszka. Dzięki temu, że załoga Skiddou to również rodzice, to wiedzą dokładnie, czego potrzebują i czego oczekują rodzice maluszków. Pozwala to na doskonałe dopasowanie się do aktualnych potrzeb, dzięki czemu marka zawsze będzie umieć sprostać oczekiwaniom.

Oprócz wyjątkowego designu producent skupia się także na maksymalnym bezpieczeństwie dzieci. To właśnie z myślą o maluszkach wszelkie tkaniny, które są wykorzystane do produktów Skiddou, są bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia. Wszelkie akcesoria producenta są dopracowane w najmniejszym stopniu, z doskonałością i dbaniem o wszelkie detale. To właśnie dzięki temu rodzice mogą być pewni, że każdy produkt, który jest sygnowany znakiem Skiddou, będzie odpowiedni już od pierwszych dni życia maluszka i zapewni mu maksymalne bezpieczeństwo.

Dzięki wieloetapowej weryfikacji, którą stosuje producent, klienci mogą być przekonani o najwyższej jakości każdego produktu. Pierwszym etapem weryfikacji jest ta prowadzona przez dostawców, następnie przez niezależne laboratoria, które sprawdzają jakość produktów. Zanim gotowy produkt trafi na sklepowe półki, jest jeszcze sprawdzany przez wewnętrzny dział jakości, rodziców, producenta, by w efekcie zachwycał każdego. Wysokie normy, które obowiązują w branży, nie stanowią wyzwania, którego Skiddou nie może pokonać.

Skiddou i jego misja

Marka kieruje się tym, by wspierać rodziców na każdym etapie życia ich dzieci. Już od pierwszych dni życia, dzięki współpracy producenta z wieloma specjalistami, rodzice mogą korzystać z tych wyjątkowych produktów. Specjaliści, którzy współpracują z marką, to lekarze, eksperci i specjaliści z wielu dziedzin, które cechują się miłością do maluszków i dbają o ich bezpieczeństwo. Sam producent zauważa, że w dzisiejszym świecie jest pełno wyzwań, którym niełatwo sprostać. To właśnie na takie okazje Skiddou jest doskonale przygotowany i pomaga rodzicom w codziennym funkcjonowaniu z dzieckiem. Dla producenta nie ma wyzwań, które są w stanie go pokonać, ponieważ do wszystkiego podchodzi z doskonałym pomysłem, który w mig staje się doskonały.

Zobacz również: wózki Bebetto, wózki Roan, wózki Espiro, wózki Kinderkraft

Oprócz najważniejszego bezpieczeństwa istotne jest również szczęście dziecka, a także jego prawidłowy rozwój, który jest tym, na co trzeba postawić szczególną uwagę. Producent świetnie zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest pogodzić życie rodzinne i zawodowe, co dziś zwykle chodzi ze sobą w parze. Nie ma nic bardziej cennego dla rodziców, niż doświadczenie innych rodziców, którzy doskonale rozumieją potrzeby, trudności i wyzwania codziennego życia.

Asortyment marki Skiddou

Przekrój produktów, które oferuje marka, jest naprawdę szeroki. Wybierając Skiddou, może się okazać, że nie będziesz potrzebować produktów od innych producentów. Skiddou jest producentem wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, a także łóżeczek dla dzieci. W ofercie znajdziesz również przydatne akcesoria takie jak torby, maty edukacyjne, czy wszelkie zabawki, które uczynią każdą chwilę dziecka wyjątkową i niezapomnianą.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up