+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce Insevio Dolphin

Czy jest coś piękniejszego niż pierwszy spacer w pogodny dzień z nowonarodzonym członkiem naszej rodziny? Odpowiedź jest oczywista. Aby jednak podkreślić wyjątkowość tak niecodziennego momentu warto zawczasu zadbać o wyjątkową oprawę takiej chwili. Marka Insevio przychodzi z odsieczą w takich w tak wspaniałych i doniosłych momentach oferując nowoczesnym oraz otwartym na innowacje rodzicom swój wyjątkowy model wózka Insevio Dolphin. Poznajcie ten wspaniały wózek w pełnej okazałości w różnych wariantach oraz w połączeniu pakietowym z najbardziej bezpiecznymi fotelikami samochodowymi. A jeśli jesteście już w posiadaniu, bądź przyjaźnicie się z czworonogiem, to tym bardziej Insevio mile Was zaskoczy, pokazując jak niesamowicie można w tym celu przygotować wózek dziecięcy.

...

Insevio – innowacje w świecie wózków dla dzieci

Jeśli cenisz sobie polskie firmy i ich wybory, to wózki Insevio mogą być doskonałym wyborem dla Twojego dziecka. Ta polska firma weszła na rynek, oferując ciekawe, innowacyjne rozwiązania w dziedzinie opieki nad najmłodszymi członkami rodziny. W swoim asortymencie zawarła akcesoria w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, zachwycające technologią, a przy okazji przyciągające spojrzenia z uwagi na nowoczesny design.

Firma Insevio dba przede wszystkim o to, aby akcesoria spacerowe były nie tylko wygodne i bezpieczne dla dziecka, ale również funkcjonalne dla rodziców. Myślą przewodnią marki jest stworzenie produktów, dzięki którym życie z dzieckiem mogłoby być nadal aktywne i pełen radości. Z tego powodu firma oferuje rozwiązanie, które możesz dostosować do własnych potrzeb oraz preferencji.

Wszystkie elementy służące do produkcji wózków firmy Insevio są szczegółowo analizowane i kontrolowane na każdym etapie. Dzięki temu masz pewność, że produkt końcowy jest najwyższej jakości. Nad projektem każdego rozwiązania czuwają specjaliści w swoich dziedzinach, których podstawowym celem jest stworzenie akcesoriów bezpiecznych, trwałych i atrakcyjnych dla rodziców oraz ich dzieci.

Poznaj wózek Insevio i jego zalety

Wózek Insevio jest dostępny przede wszystkim w wersji głębokiej oraz spacerowej. Możesz kupić tylko jedną z tych opcji albo wybrać wygodny, skomponowany wcześniej i dopasowany do siebie kolorystycznie zestaw 2w1. W takim przypadku znajdzie się w nim wygodna rama przygotowana z aluminium, a także dwa rodzaje siedzisk. Głęboka gondola sprawia, że wózek Insevio doskonale nadaje się dla noworodków i młodszych niemowląt, a siedzisko spacerowe jest odpowiednie dla dzieci samodzielnie siedzących.

Dodatkowo wózki Insevio Dolphin możesz też znaleźć w zestawach 3w1. To świetne rozwiązanie, jeśli cenisz sobie wygodę zakupu wszystkich akcesoriów niezbędnych na pierwszy rok życia Twojego dziecka. W skład zestawu wchodzi rama, gondola, siedzisko spacerowe, a także fotelik samochodowy. Ma on formę nosidła dostosowanego do potrzeb noworodka, a potem niemowlęcia aż do ukończenia pierwszego roku życia.

Specjalny system wentylacji Flow Max sprawia, że wózek Insevio zawsze zapewni Twojemu dziecku optymalne warunki podróżowania. To istotny aspekt w przypadku gondoli, która jest zamkniętą przestrzenią i może przez to zanadto się nagrzewać. Firma Insevio zapobiega przegrzaniu u Twojego dziecka, oferując wózek z odpowiednio dopasowanymi otworami gwarantującymi wymianę powietrza w każdej sytuacji.

Wózki Insevio zostały przygotowane z materiałów, które są bezpieczne oraz funkcjonalne. Dobrym przykładem na nie jest tkanina, z której przygotowana została tapicerka. Produkt ten ma klasę UV50+. W praktyce oznacza to, że skutecznie chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym. W efekcie dzięki temu rozwiązaniu wózek Insevio nie niszczy się zbyt szybko, długo zachowuje estetyczny wygląd, a także nie nagrzewa wnętrza siedziska. To szczególnie ważne w przypadku gondoli i letnich spacerów.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Anex, wózki Maclaren, foteliki Maxi Cosi, Britax Dualfix M i-Size

To jednak nie wszystko. Tkanina obiciowa ma adekwatne certyfikaty, które oznaczają, że tapicerka jest bezpiecznym materiałem w kontakcie z delikatną skórą dziecka. Jest też odporna na wodę dzięki warstwie impregnatu. Dzięki temu wózek Insevio uchroni Twoje dziecko przed przemoczeniem, gdy podczas spaceru złapie Was deszcz. Dotyczy to też stawianej budki, która dodatkowo skutecznie odbija promienie słoneczne.

Te ułatwienia oferują Ci wózki Insevio

Dzięki centralnemu hamulcowi wózki Insevio zatrzymują się w miejscu, gdy tylko go naciśniesz. Rozwiązanie to jest szczególnie skuteczne na nierównym terenie – zatrzymuje oba koła w równym stopniu naraz, co gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania wózka. Co więcej, centralny hamulec w produktach Insevio jest przyjazny dla obuwia – nie niszczy go w żaden sposób.

Jeśli cenisz sobie aktywne życie i jesteś opiekunem zwierzęcia, na pewno spodoba Ci się pomysł w formie PetGo Basket. Marka Insevio zadbała o to, aby Twój mały pupil zawsze mógł być z Tobą. To świetne rozwiązanie w przypadku długich spacerów, kiedy pies jest już starszy albo po prostu nie przepada za bardzo długimi wycieczkami. Torba sprawdzi się również podczas transportu samochodem.

Teleskopowa rączka to świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku, gdy opiekunowie dziecka różnią się wzrostem. Dzięki takiemu rodzajowi regulacji możesz sprawić, że wózek Insevio Dolphin będzie prowadzić się łatwo i przyjemnie. To w połączeniu z adapterami Carrycot, które są odpowiedzialne za wysokość ustawienia gondoli, gwarantuje szczególny komfort i łatwy dostęp do dziecka w trakcie całego spaceru.

Gondola w wózkach tej marki została wyposażona w wygodny materac, który zapewnia dziecku jeszcze lepszą pozycję podczas odpoczynku na spacerze. Dodatkowo materac, w który wyposażone są wózki Insevio, ma również specjalną miarkę. Dzięki nie na bieżąco możesz śledzić, jak Twoje dziecko rośnie. Pomoże to między innymi w doborze akcesoriów na różne pory roku albo uzupełnieniu dziecięcej garderoby.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up