+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Fotelik samochodowy Diono

Diono to amerykańska firma produkująca bezpieczne foteliki samochodowe oraz akcesoria pomocne w podróży z dzieckiem. Dotychczasowa marka Sunshine Kids Juvenile Products funkcjonuje obecnie pod nazwą Diono, a sztandarowym modelem jest fotelik Monterey 2 który w testach ADAC został oceniony na 4 gwiazdki. Firma powstała w roku 1999, do dnia dzisiejszego stale udoskonala swoje już dostępne na rynku produkty i czyni je wciąż coraz lepszymi. Diono za swoją misję obrało tworzenie bezpiecznych i komfortowych fotelików dla dzieci. Dzięki najlepszym rozwiązaniom technicznym produkty sygnowane przez Diono spełniają założenia producenta. Bezpieczeństwo, jakie dają foteliki, gwarantuje maluchom spokojne podróże, nawet przez długie godziny.

Zakres cenowy
48zł
1999zł

Amerykańska myśl techniczna dla fotelików samochodowych

Oprócz fotelików samochodowych Diono w swojej ofercie ma także różnego rodzaju akcesoria dla dzieci i rodziców. Pośród tych akcesoriów znajdują się organizery, lusterka przydatne przy fotelikach RWF oraz różnego rodzaju pokrowce zabezpieczające. Organizer Diono będzie doskonałym pomysłem dla dzieci, które podczas podróżowania lubią robić coś więcej, niż jedynie oglądać mijający za oknem świat. W organizerze można umieścić kolorowanki, kredki i mazaki, żeby dziecko mogło zająć się kolorowaniem podczas jazdy. Dodatkowo w organizerze jest miejsce na bidon lub butelkę z napojem, do którego dziecko zawsze będzie miało łatwy i swobodny dostęp.

Kolejnym doskonałym gadżetem, jaki oferuje marka Diono, jest poduszka turystyczna, która zapewni odpowiednią pozycję głowy i szyi podczas snu dziecka w trakcie długiej podróży. Warto także zaopatrzyć się w roletę przeciwsłoneczną na szybę. Ma ona na celu odbić wpadające przez szybę promienie słoneczne, żeby nie raziły dziecka w oczy i pozwoliły na spokojną, przyjemną podróż. Dzięki temu, że roleta jest zbudowana ze specjalnej siateczki, nie zasłania dziecku widoku. Maluch może zatem oglądać mijany świat w najbardziej słoneczny dzień bez obawy o szkodliwe promieniowanie słoneczne i nieprzyjemne rażenie w oczy.

Zobacz również: foteliki Axkid, foteliki Kiddy, foteliki Britax, foteliki GB, foteliki Maxi Cosi

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.