+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Emjot

Firma Emjot to nasza rodzima, polska marka, która swoją siedzibę ma w Częstochowie. Tradycja firmy sięga roku 1967, co daje jej bardzo długi staż i pozwala na budowanie doświadczenia. Przez tyle lat producent zdążył doskonale poznać potrzeby rodziców i małych pasażerów wózków. To pozwala na stworzenie produktów, które będą idealnie wpisywać się w kryteria, które dla grupy docelowej są tak istotne. Nie zmienia to jednak faktu, że firma nieustannie się rozwija i kształtuje. Przez umiejętne wysłuchiwanie swoich klientów Emjot potrafi dopasować wózki do wszelkich oczekiwań. To pozwala firmie cieszyć się dużym uznaniem i zaufaniem rodziców.

...

Wózki Emjot — duże możliwości dla Ciebie i dziecka

Które cechy są wyjątkowe dla polskiego producenta wózków dziecięcych? Z całą pewnością jest to wyjątkowy design produktów, który jest jednym z najważniejszych kryteriów dla producenta. Styl, w jakim są wykonane wózki, to z całą pewnością klasa i najwyższa jakość. Dzięki temu wózki Emjot świetnie wpisują się w aktualne trendy i stanowią doskonałe uzupełnienie wyjątkowego czasu, jakim jest pojawienie się na świecie dziecka. Wysokiej jakości materiały przekładają się na dużą trwałość, dzięki czemu wózki dziecięce Emjot cieszą się uznaniem.

Producent w swojej ofercie ma wózki głęboko-spacerowe i spacerowe, wielofunkcyjne wózki 2w1 i 3w1. Do modeli można za pomocą dodatkowych adapterów wpiąć foteliki samochodowe dla niemowląt. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Pozwala zwiększyć do maksimum funkcjonalność wózka, by każda chwila z dzieckiem cieszyła maksymalnie i była wyjątkowa. Wózek 3w1, czyli taki, który jest połączony z nosidełkiem, to doskonały zestaw podróżny. Pozwala to na wpięcie fotelika do stelaża, kiedy potrzebujecie szybko przejść po sklepie, albo musicie przejść kawałek do stelaża. To rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze od budzenia maluszka i przenoszenia go na rękach. Dzieci, które wybudzamy ze snu, często mogą być płaczliwe i z całą pewnością pozostają niezadowolone. Z tego powodu zestaw 3w1 to rewelacyjne rozwiązanie.

Do wózków producent dołącza akcesoria dodatkowe, które pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć ich możliwości. Akcesoria dodatkowe pozwalają Wam na to, byście byli przygotowani na wszelkie czynniki zewnętrzne. Jednym z dodatków jest stylowa torba pielęgnacyjna, do której możesz włożyć zapasowe pieluszki, chusteczki i ubranka dla dziecka. W torbie możesz również umieścić przekąski dla starszego dziecka, a także napój. Dużym ułatwieniem jest również kosz zakupowy, który jest standardem w produktach Emjot. Kosz pozwoli na umieszczenie w nim zakupów zrobionych podczas spacerów. Możesz oczywiście schować do niego również akcesoria, które chcesz mieć na każdym spacerze.

Wózki Emjot — powstałe z samego serca

Czym producent kieruje się podczas stwarzania nowych produktów? Najważniejsze dla niego jest dobro małych pasażerów. Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Producent doskonale zdaje sobie sprawę, że bezpieczeństwo dziecka zależy od tego, jaka jest konstrukcja wózka i jakie materiały zostały wykorzystane do jego produkcji. Ważna dla marki jest również wygoda maluszków, ponieważ komfortowy start w życie jest czymś, czego nie da się już powtórzyć. O wygodę maluszków z całą pewnością dba miękki materacyk w każdej gondoli. Ponadto możliwość regulacji wszelkich elementów wózka również jest bardzo istotna, ponieważ pozwoli zadbać o odpowiednią konfigurację wózka, by była dobrana do aktualnych potrzeb dziecka. O wygodę dziecka z całą pewnością dba również odpowiednia amortyzacja. W wózkach Emjot stoi ona na wysokim poziomie, dzięki czemu maluszek nie odczuwa nieprzyjemnych wstrząsów i drgań, które mogą się pojawiać podczas spacerów, zwłaszcza po nierównościach.

Dla dzieci istotna jest również wentylacja w wózku, ponieważ podczas ciepłych dni maluszkowi może być gorąco. Systemy wentylacyjne w wózkach Emjot znajdują się przede wszystkim w budkach przeciwsłonecznych. Pozwala to na dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu nagrzane powietrze może wylecieć przez siateczki wentylacyjne. Ponadto wózki dziecięce Emjot gwarantują też bezpieczeństwo. Każdy wózek spacerowy jest wyposażony w pięciopunktowe pasy i barierki ochronne, które nie pozwolą dziecku wypaść z wózka. Czasem maluszki potrafią spacerować niezwykle żywiołowo, co bez pasów i barierki mogłoby skończyć się upadkiem. W wózkach znajdują się również elementy odblaskowe. Dzięki nim podczas spacerów po zmroku jesteście dużo szybciej widoczni, co w naturalny sposób zwiększa Waszą widoczność i przekłada się na bezpieczeństwo.

Emjot myśli również o rodzicach

Oprócz wygody i bezpieczeństwa dziecka, dla producenta ważny jest również komfort rodziców. To właśnie z myślą o nich wprowadza regulację wysokości rączki do prowadzenia wózka. Dzięki temu rodzice niezależnie od swojego wzrostu dopasują wózek do swoich potrzeb, by prowadzenie wózka było zawsze wygodne. Ogromną zaletą dla rodziców będzie również obecność kosza zakupowego. Dzięki niemu możesz podczas spacerów wybrać się na zakupy i nie musisz zabierać ze sobą dodatkowych toreb, by później je nosić. Przednie koła wózka są obrotowe z możliwością zablokowania do jazdy na wprost. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą manewrowość i pozwala na wygodne prowadzenie, nawet pomiędzy dużą ilością ludzi. Koła możesz w każdej chwili zablokować do jazdy na wprost. Dzięki temu dopasujesz wózek do aktualnie pokonywanego podłoża i warunków podczas spacerów.

Wyjątkowy design wózków Emjot to kolejny ważny aspekt, który jest szczególnie istotny dla rodziców. Produkty polskiej marki niewątpliwie przyciągają wzrok i na długo zostają w pamięci. Piękne kolory tapicerek dopasujesz do swoich upodobań, ale także do płci Twojego dziecka. Kolejnym atutem wózków jest ich ergonomiczny kształt, który jest najbardziej przyjazny i najwygodniejszy.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up