+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce trójkołowe

Wózki trójkołowe 3w1 są to nowoczesne wózki dziecięce zarezerwowane przede wszystkim dla indywidualistów, otwartych na innowacyjne pomysły. Wózki trójkołowe dla dzieci charakteryzują się ponad przeciętną zwrotnością oraz tym że prowadzenie takiego wózka z dzieckiem wymaga pełnej kontroli i daje poczucie pełnej zależności od prowadzącego, który ma bardzo duży wpływ na trasę spaceru. Jedną z ważniejszych zalet wózka trójkołowego jest jego lekkość i zwrotność, co naturalnie przekłada się na łatwość prowadzenia takiego wózka dziecięcego.

...
Zakres cenowy
1298zł
4475zł

Czy głęboko spacerowy wózek Baby Jogger pozwala zamontować fotelik?

W przypadku większości wózków firmy Baby Jogger jest możliwość zamontowania fotelika samochodowego na stelażu wózka, potrzebne są oczywiście specjalne, dodatkowe adaptery. Sam komfort korzystania z takiej funkcjonalności jest nieoceniony, aż dziwi że jest to technicznie tak swobodnie możliwe przy tak kompaktowych wymiarach poszczególnych modeli wózków w kolekcji marki Baby Jogger. Zalety tych wózków pozwalają komfortowo przemierzać nawet najwęższe zakamarki, zresztą nie bez powodu wózki te określane są jako "małe wózki, na wielkie podróże".

Wózki biegowe jako osobna kategoria wózków trójkołowych

Wózki do biegania pozwalają na swobodne uprawianie tego popularnego sportu, którym obecnie zarażają się nie tylko tatusiowe ale i mamy, nawet z dziećmi. Są to również wózki w opcji wózków wielofunkcyjnych, czyli nie dość że wyróżniają się sportową, a jednocześnie najczęściej wyrafinowaną stylistyką to mają możliwość wielu transformacji, od wersji w wózek głęboki, spacerowy jak i z fotelikiem na stelaż wózka. W wózkach trójkołowych mamy bardzo szerokie, obszerne siedzisko w spacerówce, są to też często wózki do zadań specjalnych, jak na przykład Mountain Buggy sprawdzające się zarówno w mieście jak i w trudnym terenie.

Zobacz również: wózki Premium, wózek z fotelikiem, wózki spacerowe, wózki dla dzieci 3w1, wózki głęboko-spacerowe

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.