+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

CYBEX SIRONA ZI i-Size fotelik z bazą 0-18 kg

Cybex Platinum
CYBEX SIRONA ZI i-Size fotelik z bazą 0-18 kg
CYBEX SIRONA ZI i-Size fotelik z bazą 0-18 kg Deep Black
CYBEX SIRONA ZI i-Size fotelik z bazą 0-18 kg Deep Black Plus
CYBEX SIRONA ZI i-Size fotelik z bazą 0-18 kg Soho Grey
CYBEX SIRONA ZI i-Size fotelik z bazą 0-18 kg Soho Grey Plus
(2)   Zobacz opinie
 Produkt dostępny
Dodatki
śpiworek (+379 zł)
uchwyt na kubek (+130 zł)
SensorSafe (+185 zł)
pokrowiec letni (+280 zł)
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
1 749 zł
-500 zł
2 249 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1749zł
174,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon+48 518 434 922

Zapytaj nas o CYBEX SIRONA ZI i-Size fotelik z bazą 0-18 kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika samochodowego Cybex SIRONA ZI i-Size

Cybex SIRONA ZI fotelik dla dzieci

Jeśli szukasz niezawodnego fotelika samochodowego, który przede wszystkim zapewni pewność w bezpieczeństwie Twojego dziecka, powinieneś zwrócić uwagę na markę Cybex. Jednym z polecanych modeli jest Cybex SIRONA ZI fotelik z bazą 0-18 kg, który posiada kompleksową ochronę podczas jazdy samochodem, która zapewni spokojną, ale i bezpieczną jazdę młodemu pasażerowi. Ponadto obrotowy mechanizm fotelika Sirona Zi ułatwi codzienne życie rodzica, pomagając mu w łatwym dostosowaniu fotelika do potrzeb dziecka. Zdecyduj się na Cybex SIRONA ZI – montaż przód i tył fotelika to dodatkowe ułatwienie, jakie spotkasz w tym modelu.

Siedzisko Cybex SIRONA ZI posłuży maluchowi od pierwszej podróży, aż do chwili przekroczenia przez niego wagi 18 kg. Fotelik sprzedawany jest w zestawie z bazą i na stałe jest montowany w samochodzie. Dzięki temu, że Cybex SIRONA ZI obraca się wokół własnej osi, szybko zmienisz ustawienie malucha (możliwa jazda przodem i tyłem) i wygodnie posadzisz dziecko, bez konieczności wyginania się, w celu zapięcia mu pasów.

Marka Cybex od lat znana jest wśród rodziców małych dzieci i uchodzi za producenta wysokiej klasy fotelików samochodowych oraz wózków. Marka stawia sobie za cel tworzenie wyjątkowo bezpiecznych produktów, z wykorzystaniem wielu innowacyjnych rozwiązań. Cybex SIRONA ZI wyróżnia design i niemiecka jakość.

Fotelik samochodowy Cybex SIRONA ZI i-Size 0-18 kg 1

Cybex SIRONA ZI i-Size z bazą Isofix

 • SIRONA ZI jest fotelikiem zgodnym z europejską normą i-Size, co potwierdza jego wysoką jakość
 • SIRONA ZI jest połączony z bazą Isofix, na której montaż jest bezpieczniejszy dla dziecka i łatwiejszy dla rodziców
 • W foteliku znajdują się specjalne zaczepy na pasy, by wyjęcie dziecka z wózka było łatwiejsze
 • Regulowany w 12 poziomach zagłówek można dopasować do aktualnego wzrostu dziecka, a tym samym jego wysokiego bezpieczeństwa
 • Montaż fotelika SIRONA ZI jest możliwy w obu kierunkach jazdy, baza umożliwia wygodny obrót
 • System ochrony bocznej LSP zwiększa bezpieczeństwo malucha w czasie kolizji bocznej
 • System ochrony ER-TECH zwiększa bezpieczeństwo dziecka w czasie ewentualnej kolizji czołowej
 • Obecność w foteliku pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa dba o to, by dziecko stabilnie siedziało w jednym miejscu, a jednocześnie pasy nie ograniczają mu swobody ruchów
 • Skorupa fotelika absorbuje energię pochodzącą z kolizji, by jak najmniejsza siła docierała do dziecka
 • Siedziska należy używać do jazdy tyłem minimum do osiągnięcia 76 cm wzrostu (max. 105 cm), przodem - po osiągnięciu 76 cm wzrostu i 15 miesięcy życia
 • Rodzice mogą wybrać fotelik w podstawowej wersji materiału tapicerki lub w wersji materiału PLUS, który ma inny splot, co czyni ją trwalszą
Fotelik samochodowy Cybex SIRONA ZI i-Size 0-18 kg 2
Fotelik samochodowy Cybex SIRONA ZI i-Size 0-18 kg 3
Fotelik samochodowy Cybex SIRONA ZI i-Size 0-18 kg 4
Fotelik samochodowy Cybex SIRONA ZI i-Size 0-18 kg 5
Fotelik samochodowy Cybex SIRONA ZI i-Size 0-18 kg 6
Fotelik samochodowy Cybex SIRONA ZI i-Size 0-18 kg 7

Cybex SIRONA ZI i-Size z bazą Isofix – poznaj jego zalety

 • SIRONA ZI jest fotelikiem zgodnym z europejską normą i-Size, co potwierdza jego wysoką jakość. Cybex SIRONA ZI fotelik dla dzieci to doskonałe rozwiązanie dla rodziców małego podróżnika, którzy pragną zadbać o jego bezpieczeństwo.

 • SIRONA ZI jest połączony z bazą Isofix, której montaż jest bezpieczniejszy dla dziecka i łatwiejszy dla rodziców.

 • W foteliku znajdują się specjalne zaczepy na pasy, dzięki czemu wyjęcie dziecka z samochodu jest zdecydowanie łatwiejsze.

 • Regulowany w 12 poziomach zagłówek można dopasować do aktualnego wzrostu dziecka, a tym samym zwiększyć jego bezpieczeństwo.

 • Montaż fotelika SIRONA ZI jest możliwy w obu kierunkach jazdy – baza pozwala na wygodny jego obrót.

 • System ochrony bocznej LSP zwiększa bezpieczeństwo malucha w czasie kolizji bocznej, a funkcja ER-TECH będzie spełniała ochronę podczas ewentualnej kolizji czołowej.

 • Obecność pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa w foteliku dba o to, by dziecko stabilnie siedziało w jednym miejscu – jednocześnie pasy nie ograniczają mu swobody ruchów.

 • Skorupa fotelika absorbuje energię pochodzącą z kolizji, by jak najmniejsza siła docierała do małego pasażera.

 • Siedziska należy używać do jazdy tyłem minimum do osiągnięcia 76 cm wzrostu (max. 105 cm), z kolei przodem – po osiągnięciu 76 cm wzrostu i 15 miesięcy życia.

 • Rodzice mogą wybrać fotelik w podstawowej wersji materiału tapicerki lub w wersji PLUS, który ma inny splot, co czyni ją trwalszą.

Wybrany Cybex SIRONA ZI fotelik dla dzieci przez kilka lat rośnie razem z nim. Dzięki regulowanemu zagłówkowi łatwo dopasujesz go do wzrostu małego podróżnika. Pięciopunktowe pasy stabilizują go i przytrzymują, nie ograniczając jego ruchów. Cybex SIRONA ZI jest zaprojektowany zgodnie z normą i-Size, która świadczy o wysokiej jego jakości. Za bezpieczeństwo odpowiadają też liczne, innowacyjne systemy. Cybex SIRONA ZI fotelik z bazą 0-18 kg wyróżnia się możliwością obracania o 360°, co sprawia, że jest to bardzo elastyczne rozwiązanie, dostosowujące się do potrzeb dziecka i rodzica. Możesz samodzielnie wybrać, w którym kierunku zainstalujesz Cybex SIRONA ZI – montaż przód i tył pozwoli dostosować charakter jazdy do wieku dziecka. Jazda tyłem do kierunku, jest bardziej bezpieczne dla mniejszych dzieci. Ustawienie fotelika przodem z kolei jest zarezerwowane dla starszych dzieci. Dodatkowo wbudowana baza umożliwia obracanie fotelika, co ułatwia dostęp rodzica do dziecka. Można łatwo przekręcić fotelik o 90°, by skierować go przodem do otwartych drzwi, co znacznie ułatwia wsadzanie i wyjmowanie go z fotelika.

Siedzisko Cybex SIRONA ZI ma owalny kształt, który dokładnie chroni ciało dziecka podczas kolizji. Otula malucha niezależnie od jego wzrostu. Fotelik Cybex SIRONA ZI jest ciekawie zaprojektowany nie tylko pod kątem bezpieczeństwa, ale też wyglądu. Siedzisko dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych – tapicerka różni się barwą i wykorzystanym materiałem. W sklepie BoboWózki zamówisz siedziska Cybex SIRONA ZI fotelik z bazą 0-18 kg w kolorze:

 • Cybex SIRONA ZI Autumn Gold,

 • Cybex SIRONA ZI Autumn Gold Plus,

 • Cybex SIRONA ZI Soho Grey,

 • Cybex SIRONA ZI Soho Grey Plus,

 • Cybex SIRONA ZI Deep Black,

 • Cybex SIRONA ZI Deep Black Plus,

 • Cybex SIRONA ZI Mountain Blue Plus,

 • Cybex SIRONA ZI Mustard Yellow Plus,

 • Cybex SIRONA ZI Khaki Green Plus,

 • Cybex SIRONA ZI Nautical Blue Plus.

Parametry techniczne

Kierunek montażuFWF/RWF - przodem i tyłem
Sposób montażuIsofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°tak
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Jakie cechy wyróżniają fotelik CYBEX SIRONA ZI i-Size?

Unikatową cechą fotelika CYBEX SIRONA ZI i-Size jest regulacja wysokości skorupy fotelika, co przekłada się na większą wygodę maluszka podczas jazdy autem. CYBEX SIRONA ZI i-Size to nowoczesny fotelik dla niemowląt, przeznaczony dla dzieci od 0 do 18 kg wagi. W foteliku znajdują się specjalne zaczepy na pasy, dzięki którym wyjęcie dziecka z wózka i zapięcie w bazie jest bardziej intuicyjne. Co ważne, montaż fotelika SIRONA ZI jest możliwy w obu kierunkach jazdy, a baza stabilizująca pozwala na wygodny obrót siedziska, w tym przodem do twarzy rodzica.

Jak obsługiwać fotelik CYBEX SIRONA ZI i-Size?

CYBEX SIRONA ZI i-Size montowany jest na specjalnej bazie z nogą mocującą za pomocą zaczepów Isofix. Siedziska w ustawieniu tyłem do kierunku jazdy można używać aż do osiągnięcia 76 cm wzrostu, a następnie można zmienić ustawienie na jazdę przodem – po osiągnięciu 76 cm wzrostu i 15 miesięcy życia. Rotacyjne siedzisko możesz ustawić przodem do swojej twarzy podczas zapinania malucha lub wyjmowania go z fotelika. Przed każdą podróżą warto sprawdzić ustawienie zagłówków i upewnić się, że pasy bezpieczeństwa ściśle przylegają do tułowia Twojej pociechy.

Jakie bezpieczeństwo zapewnia fotelik CYBEX SIRONA ZI i-Size dla dzieci?

CYBEX SIRONA ZI i-Size spełnia normę I-Size, a dzięki montażowi na zaczepy Isofix gwarantuje najwyższą ochronę na wypadek nagłego hamowania. System ochrony bocznej LSP zwiększa bezpieczeństwo dziecka w czasie kolizji bocznej, a funkcja ER-TECH będzie spełniała ochronę podczas kolizji czołowej. Skorupa fotelika absorbuje energię pochodzącą z nagłego hamowania lub kolizji, a pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa gwarantują prawidłowe ułożenie tułowia malucha, bez ograniczania swobody ruchów smyka.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przed zakupem fotelika CYBEX SIRONA ZI i-Size?

CYBEX SIRONA ZI i-Size dostępny jest w kilku atrakcyjnych kolorach tapicerki, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do wyposażenia samochodu. Siedzisko fotelika ma owalny kształt, a miękka kanapa i łatwa do czyszczenia tapicerka przekładają się na komfort i wygodę użytkowania. CYBEX SIRONA ZI i-Size bez trudu zamontujesz we wszystkich pojazdach, które posiadają zaczepy Isofix. Dzięki regulowanym zagłówkom i pasom bezpieczeństwa z miękkimi otulaczami fotelik będzie rósł wraz z dzieckiem i chronił go na każdym etapie dorastania.

Recenzje (2)

2022-12-19
Nie polecam. Bardzo krótkie pasy , zle się zapina dziekco
Katarzyna
2024-02-25
Potwierdzam opinię wyżej - pasy są absurdalnie krótkie. Zapięcie zimą 2 letniego, bardzo szczupłego dziecka to niezła gimnastka.
Dee

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up