+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce i foteliki rowerowe PåHoj

PåHoj to marka, która powstała po to, by codzienne życie z maluszkiem było niezwykle łatwe, wygodne i przyjemne. Producent skupia się przede wszystkim na wspólnych podróżach rowerowych, dlatego oferta jest tak bardzo specjalistyczna i skupia się na tym głównym aspekcie. Niebywała innowacja i rozwiązania, jakie stosuje producent, sprawia, że z pewnością odkryjesz magię każdego wspólnego dnia z maluszkiem. Historia marki jest niezwykle ciekawa i inspirująca, z pewnością warto się w nią zagłębić. Możemy z niej wynosić nie tylko wiele wiedzy o samym producencie, ale także wziąć z niej inspirację dla siebie. PaHoj to stosunkowo młoda firma, która jednak zdobywa i osiąga naprawdę wysokie cele. Można śmiało powiedzieć, że producent może stanowić inspirację dla każdego przedsiębiorcy. Marka błyskawicznie reaguje na potrzeby rodziców, dzięki czemu zyskuje duże uznanie.

...

Patrząc na produkty szwedzkiej marki PaHoj, widzimy od razu tę wysoką nutę kreatywności, która przeważa nad wszystkim innym i wyróżnia markę już od samego początku. Głównym produktem, na którym budowana jest marka i jej wyjątkowa historia, jest wózek spacerowy i fotelik rowerowy dla dziecka. A może jednak to tylko designerski wózek spacerowy? Albo oryginalny fotelik na rower, by rodzic mógł wziąć malucha ze sobą na przejażdżkę? Otóż nie! I właśnie na tym polega cała magia producenta. PåHoj użył wyjątkowej finezji, fantazji i niezwykłej pomysłowości, by połączyć te dwa produkty w jeden i stworzyć wózek spacerowy z fotelikiem rowerowym. Głównym zadaniem dla tego niezwykłego produktu jest możliwość przejażdżki rowerowej z dzieckiem, by następnie udać się z nim na spacer po parku - bez noszenia ze sobą dodatkowego wózka.

Foteliki rowerowe PåHoj -skąd taki pomysł?

Zadając pytanie o to, skąd producent miał pomysł na taki produkt, musimy jednocześnie poznać jego historię. Marka została założona przez projektantkę przemysłową i mamę dwójki dzieci — Lycke von Schantz. Kobieta jak sama mówi, bardzo wysoko stawia luksus jazdy na rowerze po dzieci, ponieważ daje jej to poczucie wolności i swobody. Zwłaszcza wtedy, kiedy widzi samochody stojące w korku — z pewnością znasz to doskonale. Pomysł na połączenie spacerów i jazdy na rowerze sięga jej czasów studenckich, kiedy to taki produkt stał się tematem jej pracy magisterskiej. Lycke von Schantz ukończyła studia w School of Industrial Design w Lund w Szwecji i to właśnie tam narodził się ten wspaniały pomysł. Bardzo szybko kobieta zaczęła dostawać od rodziców prośby o wprowadzenie takiego produktu do sprzedaży.

Szybko okazało się, że prośby takie napływały z całego świata, co pozwoliło kobiecie przekonać się o doskonałości jej wyjątkowego pomysłu. Doceniła go jeszcze bardziej i zdała sobie sprawę, że taki produkt nie byłby tylko jej potrzebą, ale że jest to niezbędne dużo większej ilości rodziców. Dziś możemy cieszyć się z faktu, że Lycke von Schantz poczuła potrzebę spełnienia tej globalnej potrzeby, która musiała zostać spełniona. Dzięki temu rozpoczęła się ekscytująca podróż, by PåHoj mogło zostać wprowadzone na rynek i spełnić prośby i potrzeby rodziców. Wizją projektantki było ofiarowanie Tobie i Twojemu dziecku swobody i lekkości wspólnego odkrywania i przeżywania niepowtarzalnych przygód.

PåHoj kilka słów o nagrodach

Z pewnością nie dziwi Cię fakt, że marka zdążyła już zgarnąć nagrody. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ niemal na pierwszy rzut oka widać tę wyjątkową funkcjonalność. Warto zatem dowiedzieć się, jakie nagrody otrzymał producent.

Zwycięzca Amazon Innowation Award 2021

A gdybyśmy tak wszyscy przesiedli się na rowery? Jesteś w stanie wyobrazić sobie miasto, w którym na co dzień żyjesz, bez żadnych zanieczyszczeń, dwutlenku węgla, nieprzyjemnego hałasu? To właśnie korzystanie z roweru daje taką wolność i tak wiele cudownych możliwości. Fotelik rowerowy 2w1 PaHoj sprawia, że maluch od najmłodszych lat uczy się życia w aktywności, nabiera dobrych i zdrowych nawyków. Pamiętaj, że zgodnie ze szwedzkim hasłem "Dzieci robią to, co Ty, a nie to, co im każesz". Z pomocą marki PaHoj możesz wprowadzać fantastyczne zdrowe nawyki już od maleńkości. To z pewnością zaprocentuje!

iF Gold Award 2021

Rokrocznie iF Internation Forum Design GmbH organizuje konkurs projektowy, by wyłonić rewolucyjne i przełomowe projekty, które zasługują na pokazanie ich światu i docenienie. W roku 2021 do konkursu przyjęto prawie 10.000 zgłoszeń, w dodatku aż z 60 krajów. Z tego wszystkiego zostało nagrodzonych zaledwie 75 projektów, a w tym właśnie wózek spacerowy i rowerek PaHoj! Organizatorzy konkursu twierdzą, że produkt PaHoj jest rewolucyjnym narzędziem zmiany środowiskowej i społecznej. Ponadto umożliwia rodzicom jazdę na rowerze i spacerowanie z dziećmi niemal jednocześnie, a przynajmniej przy użyciu tylko jednego produktu!

Produkt Roku dla Dzieci Szwecja 2020 w kategorii Dziecko w podróży

Co roku szwedzka organizacja branżowa produktów i zabawek dla dzieci decyduje się przyznać nagrody dla wyjątkowych produktów. W jury znajdują się pracownicy szeroko rozumianej branży dziecięcej, a także rodzice, którzy nie są zawodowo związani z branżą dziecięcą. Zgodnie z oceną jury PåHoj rozwiązuje rzeczywisty problem i robi to imponująco dobrze!

European Product Design Award 2019 - platyna w kategorii: produkty dla dzieci / wózki dziecięce i złoto w kategorii: sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu / rowery i akcesoria rowerowe

Ta nagroda jest wręczana niezwykle utalentowanym projektantom i zespołom projektowym, którzy skupiają się na poprawieniu życia codziennego. Przy czym zgodnie z zasadami projekty te mają być stworzone tak, by rozwiązywać problemy, ułatwiać codzienne życie i funkcjonowanie lub po prostu sprawiać i szerzyć radość. A to wszystko ubrane w pięknej i niezwykle praktycznej kreacji. Rowerek PaHoj z pewnością zasługuje na takie uznanie!

Nominacja do German Design Award

German Design Council jest ekspertem ds. marki i designu w Niemczech. Nagroda taka jest przyznawana projektom, które prezentują unikalne trendy w designie. Nominacja do tej nagrody jest dla producenta doskonałym wyróżnikiem, który potwierdza jego wyjątkową jakość.

Eurobike Gold Award & Start Up Award w kategorii Start-up

Taka nagroda jest jedną z najważniejszych międzynarodowych nagród, o jakie może otrzymać firma w branży kolarskiej. Producent może otrzymać nagrodę za niezwykłe i przyszłościowe produkty, które zostały wybrane i ocenione przez ekspertów w jury. Oceniający twierdzą, że koncepcja PaHoj jest wręcz genialna.

Produkty PaHoj – z kim dogadają się najlepiej?

Bez wątpienia szwedzka marka wyprzedza aktualne trendy i ofertę rynku, co pozwala jej zajmować naprawdę wysokie miejsce wśród producentów w branży dziecięcej. Zastanawiasz się, czy asortyment producenta będzie odpowiedni dla Ciebie?

Zdecydowanie tak, jeśli kochasz wycieczki rowerowe. Stanowcze tak, jeśli masz dziecko w wieku 9 miesięcy - 4/5 lat i chcesz podwozić je rowerem do przedszkola lub zabierać na przejażdżki w ciągu dnia. Jak najbardziej, jeśli chcesz pokazywać swojemu dziecku zdrowe praktyki i uczyć je wprowadzania dobrych nawyków. Kochasz design i wyjątkowe rozwiązania? PaHoj jest dla Ciebie! Sprawdź i przekonaj się sam!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up