+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów bezpieczeństwa

BeSafe
BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów bezpieczeństwa
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
229 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 229zł
22,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów bezpieczeństwa

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis adapterów do pasów bezpieczeństwa BESAFE PREGNANT IZI FIX

BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów bezpieczeństwa dla ciężarnych

Badania wykazały, że w chwili wypadku dorosły człowiek jest wyrzucony do przodu z siłą od 3 do 5 ton. Pas biodrowy przebiega zazwyczaj w poprzek brzucha ciężarnej, co może skutkować oderwaniem się łożyska bądź poronienia. Adapter do fotelika BESAFE PREGNANT IZI FIX umożliwia poprowadzenie pasa, w taki sposób, aby nie uciskał on dziecka znajdującego się w brzuchu przyszłej matki i zmniejsza ryzyko poronienia w czasie wypadku.

BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów bezpieczeństwa jest rekomendowany do użytku już od drugiego miesiąca ciąży. Pomaga ustawić pas biodrowy tak, aby zawsze był w odpowiedniej pozycji i chronił dziecko. BESAFE adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży to niezastąpione akcesorium podczas jazdy samochodem.

Adapter do pasów dla kobiet w ciąży od norweskiego producenta

BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów bezpieczeństwa to jeden z flagowych modeli od norweskiej marki HTS BeSafe AS. Jest to główna firma, jeśli chodzi o rozwój i produkcję fotelików samochodowych dla dzieci, jak również produktów związanych z bezpieczeństwem na drodze. Tego przykładem jest doskonale skonstruowany BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów samochodowych.

W ramach grupy HTS firma BeSafe od ponad 40 lat zajmuje się produkcją bezpiecznych fotelików samochodowych. W Skandynawii jedno na troje dzieci dorasta w fotelikach BeSafe, a kobiety w ciąży coraz częściej wybierają BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów samochodowych.

BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i zakładami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie. Masz więc pewność, że wybierasz produkty skonstruowane tak, aby zapewnić Tobie i Twojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo w czasie podróży.

BESAFE PREGNANT IZI FIX 1

Główne cechy adaptera do pasów BESAFE PREGNANT IZI FIX

  • Adapter może być zamontowany na przednich fotelach za pomocą paska bądź na tylnym siedzeniu przy wykorzystaniu złączy IsoFIX, dzięki temu produktu można używać na wszystkich siedzeniach w samochodzie, co stanowi z pewnością jego zaletę
  • Adapter nie wpływa na działanie 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, ale dzięki niemu można poprowadzić go tak aby znajdował się we właściwym położeniu i nie naciskał na podbrzusze
  • Adapter BESAFE PREGNANT IZI FIX został przetestowany pod kątem zgodności ze standardem ECE R 16
Adapter do pasów bezpieczeństwa BESAFE PREGNANT IZI FIX 2

BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter dla kobiet w ciąży – jego zalety

Adapter do pasów BESAFE PREGNANT IZI FIX dla kobiet w ciąży umożliwia odpowiednią ochronę nienarodzonego dziecka przy zapiętych pasach bezpieczeństwa. Dzięki adapterowi pas biodrowy przebiega niżej – w taki sposób, że nie naciska na dziecko w brzuchu matki. Adapter do fotelika BeSafe może być stosowany już od pierwszych miesięcy ciąży i dzięki niemu ryzyko odklejenia się łożyska czy poronienia w czasie nagłego hamowania bądź wypadku samochodowego jest ograniczone do minimum.

Dodatkowo za pomocą adaptera BESAFE PREGNANT IZI FIX, pasy samochodowe nie opinają brzucha, co zwiększa znacznie komfort jazdy, zwłaszcza w zaawansowanej ciąży. Dodatkowo:

  • adapter może być zamontowany na przednich fotelach za pomocą paska bądź na tylnym siedzeniu przy wykorzystaniu złączy Isofix, dzięki temu produktu można używać na wszystkich siedzeniach w samochodzie, co stanowi z pewnością jego zaletę,

  • BESAFE adapter do pasów bezpieczeństwa nie wpływa na działanie 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, ale dzięki niemu można poprowadzić go tak, aby znajdował się we właściwym położeniu i nie naciskał na podbrzusze,

  • adapter BESAFE PREGNANT IZI FIX został przetestowany pod kątem zgodności ze standardem ECE R 16.

BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter do pasów bezpieczeństwa o nowoczesnym designie

BESAFE PREGNANT IZI FIX adapter dla kobiet w ciąży ma współczesny wygląd. Jego uniwersalny czarny kolor z pomarańczowymi wstawkami doskonale wkomponuje się w wystrój tapicerki Twojego samochodu. Został pokryty przyjemną w dotyku tkaniną, którą możesz z łatwością utrzymać w czystości.

BESAFE adapter do pasów bezpieczeństwa otrzymał nagrodę w piątej edycji konkursu organizowanego przez miesięcznik Mam Dziecko – Super Produkt. To doskonały wybór dla wszystkich przyszłych mam.

BESAFE PREGNANT IZI FIX - Jeden adapter Dwa życia

Adapter do pasów bezpieczeństwa BESAFE PREGNANT IZI FIX 3

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up