+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci we Wrocławiu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Wrocław Kamienna

BoboWózki - Wrocław Kamienna

ul. Kamienna 145,
50-545 Wrocław

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 797 977 031

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Wrocław Kamienna

Zapraszamy do naszego sklepu dziecięcego we Wrocławiu przy ul. Kamiennej 145, gdzie znajdziesz szeroki wybór fotelików i wózków od wiodących producentów. Nasz salon oferuje kompleksowe wsparcie oraz doradztwo, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wózki dziecięce, takie jak głębokie, wielofunkcyjne, spacerowe oraz modele 3w1. Oferujemy także wózki bliźniacze oraz takie, z którymi uprawianie sportu nie będzie żadnym wyzwaniem. Nasz sklep jest bogato wyposażony, prezentując zarówno stonowane, jak i kolorowe wzory. Dostępne są także foteliki samochodowe dla dzieci w różnych kategoriach wagowych: 0–13 kg, 9–18 kg oraz 15–36 kg, w tym modele RWF i obrotowe. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by zapewnić Ci profesjonalne wsparcie i pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Jeśli preferujesz zakupy online, zapraszamy do odwiedzenia naszego internetowego sklepu BoboWózki, gdzie znajdziesz naszą pełną ofertę. Decyzja należy do Ciebie – czekamy na Ciebie!

Profesjonalne doradztwo

Nasz wysoko wykwalifikowany personel doskonale rozumie zróżnicowane potrzeby rodziców. Jeśli potrzebujesz lekkiej spacerówki, którą możesz z łatwością wnieść na najwyższe piętro bloku bez windy, nasi Eksperci z pewnością doradzą Ci odpowiedni model. Bez trudu z ich pomocą znajdziesz również wózek, który doskonale radzi sobie na trudniejszym podłożu. Foteliki samochodowe to dla nich produkty bez tajemnic i rewelacyjnie dobiorą odpowiedni model, który będzie idealny dla Twojego dziecka i kompatybilny z Twoim samochodem. Nie wahaj się powiedzieć im o wszystkich swoich potrzebach i możliwościach, z pewnością wybiorą dla Ciebie kilka odpowiednich produktów.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Produkt kupiony w sklepie internetowym może z jakiegoś powodu nie spełnić Twoich oczekiwań już po jego odebraniu. We wrocławskim salonie doskonale to rozumiemy, dlatego dajemy naszym klientom możliwość zwrócenia takiego towaru aż w przeciągu 100 dni. Pamiętaj jednak, że dany wózek nie może nosić żadnych śladów wskazujących na używanie. Po zwróceniu towaru możesz zapoznać się z szeroką ofertą na miejscu i tam zdecydować się na zakup. Pamiętaj, że o wszystko możesz zapytać naszych ekspertów, którzy pomogą Ci odnaleźć wymarzony produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Serwis Door-To-Door

W salonie BoboWózki we Wrocławiu możesz skorzystać z oferty BoboRezerwacji. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni wózek czy fotelik, ale nie ma konieczności odebrania go w tym samym dniu. Korzystając z tej doskonałej możliwości możesz umówić się na odebranie wybranego produktu w odpowiednim dla Ciebie terminie. Może to być przykładowo chwila przed narodzinami dziecka, lub wtedy, kiedy maluszek przyszedł już na świat i jeszcze jest w szpitalu, a Ty chcesz być w pełni przygotowany na odebranie dziecka. W tym czasie, kiedy wózek czy fotelik jest dla Ciebie odłożony i czeka na Ciebie w salonie, masz czas i możliwość na przygotowanie wszystkiego na nowego członka rodziny.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Pamiętaj, że każdy zakupiony w salonie BoboWózki Wrocław przy ul. Kamiennej 145 fotelik samochodowy, nasi eksperci zamocują w Twoim samochodzie. Nasi specjaliści wytłumaczą Ci, w jaki sposób mocować fotelik, by nie pojawiały się żadne trudności. Niezależnie od tego, czy chodzi o fotelik dla niemowlęcia, czy starszego dziecka, fotelik mocowany na pas bezpieczeństwa czy kotwice isofix, z pomocą wrocławskich doradców bez trudu zamocujesz model w Twoim samochodzie, by zapewnić dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa.

wózki dziecięce Wrocław Kamienna sklep z wózkami Wrocław Kamienna foteliki samochodowe Wrocław Kamienna

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem we Wrocławiu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up