+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Poznaniu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Poznań Obornicka

BoboWózki - Poznań Obornicka

ul. Obornicka 286,
60-693 Poznań

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 789 370 799

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Poznań Obornicka

Jeśli szukasz idealnego wózka dla swojego dziecka, albo fotelika samochodowego i mieszkasz w okolicach Poznania, zapraszamy do salonu BoboWózki przy ul. Obornickiej 286. W naszej ofercie znajdziesz szeroki przekrój produktów, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Niezależnie od tego, czego aktualnie poszukujesz, bez wątpienia znajdziesz to w naszym salonie. Dzięki szerokiej ofercie wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, możesz wybrać produkty, które będą idealne dla Ciebie i Twojego dziecka. Możesz liczyć na pomoc i doradztwo specjalistów, którzy z uwagą i zaangażowaniem poświęcą Ci czas i odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy do salonu BoboWózki z Poznaniu przy ulicy Obornickiej 286!

Profesjonalne doradztwo

Niezależnie od tego, czy jesteś zdecydowany na konkretny model wózka czy fotelika, czy też nie masz pojęcia, czego potrzebujesz, możesz liczyć na naszych ekspertów. Są to specjaliści, którzy świetnie rozumieją potrzeby rodziców, a zadowolenie klienta traktują jako punkt honoru. Po dokładnym wysłuchaniu Twoich oczekiwań wskażą Ci kilka produktów, spośród których możesz wybrać najlepszy model. Pracownicy salonu BoboWózki w Poznaniu odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, by wybrany produkt był dla Ciebie i Twojego dziecka jak najlepszy!

Aż tyle dni na zwrot wózka

Produkt zakupiony w salonie internetowym może nie spełniać Twoich oczekiwań po jego otrzymaniu. W salonie BoboWózki doskonale to rozumiemy, dlatego dajemy naszym klientom możliwość zwrócenia zakupionego wózka aż w ciągu 100 dni. Pamiętaj jednak, że dokonanie zwrotu będzie możliwe jedynie wtedy, kiedy wózek nie będzie nosił żadnych śladów używania. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, zwróc się do naszych specjalistów w salonie w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 286, gdzie bez żadnych trudności zwrócisz zakupiony wózek. Dodatkowo możesz zapoznać się z szeroką ofertą wózków dostępnych na miejscu i wybrać ten, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Serwis Door-To-Door

Rodzice z Poznania i okolic mogą skorzystać z naszej unikalnej oferty BoboRezerwacje, która pozwala na rezerwację i odbiór wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego w dogodnym terminie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy wybrali już konkretny model, ale nie mają możliwości przechowywania go do momentu narodzin dziecka. Wózki dla niemowląt, spacerówki oraz foteliki samochodowe będą czekały w naszym magazynie, gotowe do odbioru. Rozumiemy, że przed narodzinami malucha nie każdy dysponuje odpowiednią przestrzenią na przechowywanie wózka. W salonie w Poznaniu można skorzystać z tej wygodnej opcji rezerwacji, co jest szczególnie przydatne, jeśli planujesz przeprowadzkę w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Aby podróżować bezpiecznie z małymi dziećmi, należy odpowiednio dobrać fotelik samochodowy. W Poznaniu znajduje się sklep, który pomoże Ci w tym zadaniu. Mowa o salonie BoboWózki przy ul. Obornickiej 286. Ważne jest również, aby fotelik był prawidłowo zamontowany. Jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić, odwiedź nasz sklep dla dzieci i rodziców. Na miejscu znajdziesz specjalistów gotowych do pomocy. W BoboWózki nasi eksperci doskonale wiedzą, jak ważne jest, aby fotelik idealnie pasował do Twojego samochodu. Dlatego oferujemy pomoc w jego instalacji oraz przekazujemy niezbędne wskazówki dotyczące codziennego użytkowania i bezpiecznego podróżowania z dzieckiem.

wózki dziecięce Poznań Obornicka sklep z wózkami Poznań Obornicka foteliki samochodowe Poznań Obornicka

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Poznaniu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up