+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

WEEHOO TURBO przyczepka rowerowa

A-kcesoria
WEEHOO TURBO przyczepka rowerowa
WEEHOO TURBO przyczepka rowerowa Czerwony
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
2 499 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2499zł
249,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o WEEHOO TURBO przyczepka rowerowa

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis przyczepki rowerowej WEEHOO TURBO

Przyczepka rowerowa WEEHOO TURBO to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą jeździć na rowerze razem z dzieckiem. WEEHOO TURBO została wyposażono w niezależne pedały, dzięki czemu maluch jadąc z rodzicem może również pedałować. Przyczepka rowerowa WEEHOO I-GO TURBO przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat i została tak skonstruowana aby zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu 3-punktowych pasów bezpieczeństwa oraz zabudowanym łańcuchom, dzięki czemu ubranie nie wkręci się przypadkow w łańcuch.

Przyczepka rowerowa WEEHOO I-GO TURBO 1

Główne cechy przyczepki rowerowej WEEHOO TURBO

  • Przyczepka przeznaczona jest dla dzieci od 2 do 9 lat
  • Przyczepka została wyposażona w niezależny system pedałów, ze specjalnymi pasami, dzięki którym stopy dziecka nie ześlizgnął się w czasie pedałowania
  • Siedzisko przyczepki jest łatwe w regulacji i rośnie razem z dzieckiem, dlatego sprawdzi się w przypadku zarówno 2-letnich jak i 9-letnich dzieci
  • W siedzisku zamontowano trzy-punktowe pasy bezpieczeństwa, a łańcuch został zabudowany, dzięki czemu ubrania malucha nie wkręcą się w niego przypadkowo
  • Z tyłu siedziska umieszczono dużą kieszeń, również po jego bokach znajdują się 2 mniejsze kieszenie
  • Ponad kołem znajdują się 2 sakwy, które  doskonale sprawdzą się jako miejsce przechowywania drobnych przedmiotów
  • Przyczepka rowerowa WEEHOO TURBO pasuje do większości rowerów z okrągłą rurą podsiodełkową
Przyczepka rowerowa WEEHOO I-GO TURBO 2
Przyczepka rowerowa WEEHOO I-GO TURBO 3
Przyczepka rowerowa WEEHOO I-GO TURBO 4

WEEHOO TURBO to idealna propozycja dla aktywnych rodziców, którzy chcą przekaz swoją pasję do sportów swoim dzieciom. Przyczepki rowerowe WEEHOO TURBO sprawdzą się idealnie na wąskich ścieżkach i szlakach rowerowych. Zostały one solidnie wykonane. WEEHOO I-GO TURBO są stabilnymi przyczepkami rowerowymi, dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości. WEEHOO I-GO TURBO to całkowicie bezpieczne przyczepki rowerowe, które spełniają europejskie normy BS EN 15918.

WEEHOO TURBO - bezpieczne przyczepki rowerowe

Przyczepka rowerowa WEEHOO I-GO TURBO 5

FAQ

Jakie są kluczowe cechy bezpieczeństwa przyczepki rowerowej WEEHOO TURBO?

Przyczepka rowerowa WEEHOO TURBO to model przeznaczony dla dzieci od 2 do 9 lat. Prosta konstrukcja sprawia, że złożenie przyczepki jest intuicyjne i nie wymaga dużo czasu. Została wyposażona w niezależny system pedałów, ze specjalnymi pasami, dzięki którym stopy dziecka nie ześlizgną się w czasie pedałowania. Łańcuch w przyczepce został zabudowany, dzięki czemu żaden element garderoby malucha nie wkręci się w niego przypadkowo. W siedzisku przyczepki rowerowej WEEHOO TURBO zamontowano trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, a w czasie jazdy dziecko może trzymać rączki na specjalnych uchwytach. Warto podkreślić, że przyczepka WEEHOO TURBO spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie) i EN (europejskie).

Do jakich dzieci dedykowana jest przyczepka WEEHOO TURBO?

Przyczepka WEEHOO TURBO przeznaczona jest dla większości dzieci w wieku od 2 do 9 lat. Model ten rekomendowany jest dla maluchów o wzroście od 96,5 do 132 cm i wadze do 36 kg. To świetna propozycja dla dzieci, które wyrosły już z fotelika rowerowego lub nudzą się w zabudowanych przyczepkach. Warto wybrać ten model, jeśli Twoja pociecha lubi uczestniczyć aktywnie w przejażdżkach. Musisz wiedzieć, że przyczepka WEEHOO TURBO to jedyny model, który umożliwia bezpieczne przypięcie dziecka pasami do siedziska i jednocześnie umożliwia maluchowi aktywne pedałowanie.

Do jakich modeli rowerów pasuje przyczepka WEEHOO TURBO?

Przyczepka rowerowa WEEHOO TURBO pasuje do większości rowerów z okrągłą rurą podsiodełkową i wielkością koła 26 cali, 27 cali, 29 cali, 650c lub 700c. Model WEEHOO TURBO jest wyposażony w pięć rozmiarów tulei, które dopasujesz do różnych rozmiarów sztycy podsiodełkowej. Producent zaleca, aby rura podsiodełkowa roweru była wykonana ze stali lub wysokiej jakości aluminium, ponieważ lekkie aluminium lub włókno węglowe mogą ulec wygięciu lub złamaniu. Mocowanie przyczepki do roweru jest bardzo łatwe i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up