+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Akcesoria dziecięce

W tym miejscu znajdują się produkty, które znacząco ułatwią życie dzieciom, ale przede wszystkim rodzicom maluchów. Jedne z nich na pozór mogą wydawać się zbędnym wydatkiem, jednak często okazuje się, że jest to bardzo przydatny gadżet. Drugą grupą są produkty, bez których codzienne życie i funkcjonowanie z dzieckiem jest niemożliwe. Pośród produktów umieszczonych w tej kategorii znajdziemy folie przeciwdeszczowe na wózki głębokie i spacerowe. Folie te stanowią podstawowe wyposażenie wózka dziecięcego. Przydaje się nie tylko jesienią i zimą, ale również latem i wiosną, kiedy nie trudno o niespodziewane opady deszczu. Kolejną grupą produktów znajdujących się w kategorii Akcesoria są materace i pościele do łóżeczek dziecięcych. Bez nich spokojny sen dziecka nie jest możliwy.

...

Pomocne krzesełka do karmienia, nosidła, mufki

Coraz więcej rodziców przekonuje się do stosowania nosideł. Są wygodne dla rodzica i dziecka, zapewniają bliskość i stały kontakt z maluchem, nie obciążają kręgosłupa rodzica i zapewniają frajdę dziecku. W kategorii Akcesoria znajdziemy także kilka nosideł, w tym takie odpowiednie dla noworodków. Nosidełka mają taką zaletę, że bez większego problemu można z nimi pójść wszędzie, nie trzeba pchać wózka, który, choćby był najmniejszy, zabiera sporo przestrzeni i bywa uciążliwy, szczególnie w tłocznych miejscach.

Rodzice, którzy zdecydowali się na foteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF) w tej kategorii znajdą lusterka do obserwacji dziecka. Jest to doskonałe ułatwienie każdej podróży, ponieważ bez najmniejszego wysiłku możemy widzieć, co robi maluszek, a dodatkowo możemy utrzymywać z nim kontakt wzrokowy. To pozwoli na spokojną podróż zarówno dla rodzica, jak i dziecka, które niekiedy potrzebuje utrzymywać kontakt wzrokowy z rodzicem.

Oprócz tych produktów w tej kategorii znajdziemy także wózki dziecięce mniej znanych marek, które dopiero rozpoczynają ekspansję swoich produktów. Dodatkowo rodzice szukający toreb pielęgnacyjnych na wózki, różnego rodzaju gadżetów organizacyjnych i relaksacyjnych dla dzieci z pewnością znajdą szeroki wybór takich produktów w tym miejscu. Szczególną uwagę warto zwrócić na leżaczki i leżaczko-bujaczki dla dzieci, które mają wiele zastosowań.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up