+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Hamax

Poznaj Hamax, by zakochać się w produktach tej marki. Nie będzie trzeba wiele czasu, byście chcieli każdy dzień spędzać aktywnie i w wyjątkowy sposób. Hamax specjalizuje się w przyczepkach i fotelikach rowerowych dla dzieci. Dzięki temu wszelkie wyroby producenta są tak cenione przez aktywnych rodziców. Co wyróżnia przyczepki rowerowe producenta? Niewątpliwie wysoka jakość, rewelacyjna trwałość i staranność wykonania. Wszelkie produkty marki Hamax to gwarancja wygody podczas każdej wspólnej wyprawy z maluszkiem, niezależnie od jego wieku. Nic tak nie dodaje spokoju i uśmiechu każdej wyprawie jak najlepszy sprzęt, któremu możesz zaufać w pełni. Zapraszamy do wspólnej podróży przez życie z firmą Hamax.

...

Norweskie korzenie Hamax

Firma narodziła się w Norwegii, gdzie istnieje mnóstwo pięknych i wyjątkowych terenów, po których można z przyjemnością podróżować rowerem. Nie brakuje rodziców, którzy marzą o wspólnych wyprawach ze swoimi dziećmi w miejsca, do których można dotrzeć jedynie na pieszo lub rowerem. Hamax odpowiedział na te potrzeby w wyjątkowym stylu i dał od siebie coś, co stało się klasą, znaną już w wielu częściach świata. Siedzibą producenta jest urocze i pełne przepięknych krajobrazów miasteczko portowe Moss. Ciekawostką jest fakt, że w miasteczku działa wiele fabryk i zakładów przemysłowych. Jedną z firm jest również taka, która specjalizuje się w produkcji odzieży do wypraw polarnych, czy żeglarstwa oceanicznego.

Pośród tych wszystkich zakładów swoje ważne miejsce pełni również siedziba producenta Hamax. To z tego uroczego miasteczka na światło dzienne wychodzą wyjątkowe foteliki i przyczepki rowerowe dla dzieci. To właśnie dzięki nim rodzice na całym świecie mogą zabierać swoje dzieci na wspaniałe przejażdżki rowerem, by pokazywać maluchom uroki aktywnego trybu życia. Hamax istnieje na rynku rowerowym już od 1958 roku.

Początkowo firma zajmowała się wytwarzaniem sanek i nart dla najmłodszych i to stanowiło jej serce. Dopiero po pewnym czasie producent zainteresował się także kolarstwem i to w tej dziedzinie postanowił tworzyć produkty dla najmłodszych. Od samego początku najważniejsze było bezpieczeństwo dzieci, które musiało zawsze być zapewnione na najwyższym poziomie. Dzięki temu producent bez trudu wspiął się na szczyt, jeśli chodzi o zaufanie rodziców. Warto wiedzieć, że przyczepka rowerowa Hamax spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, które narzuca Unia Europejska, a nawet wychodzi poza nie.

Wyjątkowość produktów Hamax

Producent z całą pewnością skupia się na tym, by zapewnić małemu podróżnikowi maksymalny komfort podczas każdej podróży z rodzicami. To właśnie z tego powodu do produkcji wykorzystuje miękkie materiały, które są bezpieczne dla dziecka i gwarantują mu wygodę. Dodatkowo Hamax ma bardzo szeroką ofertę produktów. Dzięki temu rodzice mogą dopasować produkty do swoich potrzeb, by odpowiadały im najbardziej, jak to możliwe. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór najbardziej odpowiedni dla chłopca i dla dziewczynki.

Foteliki czy krzesełka rowerowe mogą być mocowane zarówno z przodu, jak i z tyłu roweru. To pozwala na najlepszą konfigurację zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Dzięki temu dopasujecie krzesełko do Waszych potrzeb i spełnicie swoje najważniejsze oczekiwania. Fotelik Caress otrzymał nagrodę Red Dot. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych i zaawansowanych fotelików skandynawskiej marki. Nie dziwi więc fakt, że został doceniony tak wartościową nagrodą.

Ponadto w ofercie producenta są również przyczepki rowerowe, które pozwolą na jeszcze wygodniejsze podróże. Przyczepki są przeznaczone do podczepienia do roweru rodzica, za którym dziecko lub dwoje dzieci będzie wygodnie jechało. Daje to bardzo duże możliwości i maksymalną funkcjonalność, co z pewnością docenią i rodzice i dzieci.

Zobacz również: foteliki Concord, foteliki Cybex, foteliki Kiddy, foteliki Swandoo, foteliki Maxi Cosi

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up