+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce Tutis

Marka Tutis to firma, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wózków dziecięcych. Tym, co stanowi naczelną zasadę producenta, jest jakość i zgodność z wszelkimi normami. Dzięki temu wózki Tutis są coraz częściej doceniane przez rodziców, a firma wciąż zdobywa coraz większe uznanie i wspina się po szczeblach popularności. Zasadą, którą wyznaje producent, jest to, że działa on dla dobra i bezpieczeństwa dzieci, ale równie ważni są dla niego rodzice. To w końcu do nich należy zadanie dbania o bezpieczeństwo i wygodę swojego maluszka każdego dnia, już od pierwszych dni życia dzieciątka. Producent Tutis w każdy stworzony przez siebie model wózka wkłada cząstkę siebie. Dzięki temu rodzice mogą czuć się wyjątkowo, kiedy każdy wspólny dzień z maluszkiem rozpoczynają tak wyjątkowo.

...

Poznając ofertę Tutis możemy od razu zauważyć, że producent oferuje bardzo obszerną gamę kolorystyczną swoich produktów. Jest to doskonała różnorodność, która pozwoli Ci wybrać taki wariant kolorystyczny wózka, który najbardziej gra w Twojej duszy i jest najprzyjemniejszy dla Twoich oczu. Chcesz dopasować wariant kolorystyczny do płci dziecka? Nie ma żadnego problemu! W ofercie znajdziesz kilka wariantów kolorystycznych, które będą odpowiednie zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Może preferujesz wersję kolorystyczną, która będzie odpowiednia dla obu płci? Z tym również nie będzie trudności, ponieważ paleta kolorystyczna wózków dziecięcych naprawdę imponuje swoją różnorodnością! Dodatkowo cena każdego wózka jest bardzo przystępna i stanowczo niewygórowana. Dzięki temu produkty Tutis mogą dotrzeć do większej ilości rodziców.

Tutis — wysoka funkcjonalność, maksymalny komfort

W szerokiej ofercie producenta na ten moment przeważają wózki głęboko-spacerowe. Warto wiedzieć, że jest to stosunkowo młody producent, który stawia na pełne zrozumienie potrzeb dzieci i oczekiwań rodziców. Dzięki temu może udoskonalać każdy wyprodukowany przez siebie model wózka, by kolejny był jeszcze lepszy, jeszcze bardziej stylowy, jeszcze wygodniejszy. Flagowym dla producenta modelem wózka głęboko-spacerowego jest Tutis Uno 3+. Ten model z pewnością wyróżnia się wyjątkowo lekką gondolką, która jednocześnie jest niebywale trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia. Jej ogromną zaletą jest doskonała odporność termiczna — aż 111 razy większa od typowych, plastikowych gondol! To zdecydowanie robi wrażenie, prawda? Dzięki takiemu zabiegowi Twoje dziecko ma gwarantowany komfort termiczny o każdej porze roku.

Kolejną wielką zaletą wózka dziecięcego Uno 3+ jest jego wersja spacerowa z rewelacyjnym siedziskiem, które daje Wam wiele możliwości. Przede wszystkim dzięki możliwości jego bardzo obszernej regulacji dostosujesz go do aktualnych potrzeb i oczekiwań nie tylko dziecka, ale także swoich. Siedziska Tutis Uno 3 Plus możesz używać aż do czasu, kiedy maluszek osiągnie wagę 22 kg, ponieważ takie jest jego maksymalne obciążenie. Zwróć też uwagę na fakt, że siedzisko ma możliwość zamocowania w obu kierunkach jazdy, co jest kolejną cechą charakterystyczną dla produktów tej marki. To rewelacyjne rozwiązanie pozwoli odczuwać maksymalny komfort w każdej sytuacji i każdym momencie rozwoju dziecka.

Do każdego wózka głęboko-spacerowego Tutis możesz wpiąć fotelik samochodowy przy użyciu dodatkowych adapterów. To pozwoli Ci na stworzenie doskonałego systemu podróżnego, który sprawdzi się już od pierwszych dni życia dziecka. Możesz wybrać najlepszy fotelik samochodowy, który będzie dopasowany do Waszych potrzeb i możliwości, by zapewnić maluszkowi jak największy poziom bezpieczeństwa na każdym etapie jego rozwoju. Fotelik z grupy 0-13 kg wpięty do stelaża wózka jest rewelacyjnym rozwiązaniem, kiedy malec zaśnie w czasie podróży samochodem i nie chcesz go budzić, by wyjąć dziecko z samochodu. Wystarczy jedynie wypiąć fotelik z samochodu, a następnie zamocować na stelażu dowolnego wózka Tutis, by osiągnąć maksimum funkcjonalności.

Możesz wybrać dowolny fotelik samochodowy, który będzie kompatybilny z Twoim samochodem, a jednocześnie będzie odpowiedni dla maluszka. Twojej uwadze polecamy fotelik polskiej marki Avionaut Pixel Pro, który wyróżnia się bardzo niską wagą. Pixel Pro jest zgodny z europejską normą i-Size i w testach ADAC zdobył 4 gwiazdki, co z całą pewnością potwierdza jego wysoki poziom bezpieczeństwa. Warto zwrócić również uwagę na foteliki samochodowe marki Maxi Cosi i Cybex. W ofercie producentów znajdziesz modele, które wyróżniają się maksymalnymi ocenami z testów ADAC (np. Cybex Aton 5, Maxi Cosi Pebble Pro), zgodnością z normą i-Size (Cybex Cloud Z, Maxi Cosi Cabrio Fix i-Size), możliwością obrotu na bazie isofix (Cybex Cloud Z2, Maxi Cosi Pebble 360), czy wyciąganej wkładce o wadze zaledwie 1,7kg (Maxi Cosi Coral).

W ofercie producenta znajdują się również wózki spacerowe, bez połączenia z gondolami. Takie rozwiązanie stanowi często poszukiwane przez rodziców udogodnienie, ponieważ potrzeby rodziców i dzieci się zmieniają. Modelem, który osiąga duże uznanie, jest z pewnością wózek spacerowy Tutis Jogo. Wyróżnia się swoimi niewielkimi rozmiarami po złożeniu, dużą łatwością obsługi i maksymalną funkcjonalnością. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze i z pewnością nie sprawi Ci żadnych trudności podczas codziennych spacerów z maluszkiem. Model wygląda bardzo niepozornie, a po bliższym zapoznaniu okazuje się, że drzemią w nim niebywałe siły i możliwości. To lekki i zwinny wózek spacerowy, bardzo wygodny w prowadzeniu i manewrowaniu. Jednocześnie zapewnia maluszkowi dużo miejsca, by każdy spacer był na wagę złota. Oczywiście zarówno dla Ciebie, jak i Twojego dziecka!

Poznaj historię Tutis

Początki marki Tutis sięgają roku 1994, jednak nie od początku firma zajmowała się produkcją wózków dla dzieci. Już od samego startu ze słowem Tutis łączyły się dzieci i niemowlęta, ich dobro i bezpieczeństwo. Jednak w nieco innej odsłonie, niż funkcjonuje to obecnie. Firma zaczynała od sprzedaży produktów dla niemowląt i dzieci. Tym, co przyświecało marce, było zapewnienie rodzicom produktów, które będą się wyróżniały swoją niezawodnością, wysoką trwałością i wygodą użytkowania. Dzięki temu Tutis stawiał swoje pierwsze kroki na rynku, rozpoznawał potrzeby rodziców i dzieci, by kolejno bezbłędnie i doskonale je realizować, a nawet wychodzić im naprzeciw. Znajomość historii marki buduje zaufanie do producenta, ponieważ widzimy, że już od tak wielu lat jego misja wiąże się z dobrem rodziców i bezpieczeństwem dzieci.

Rok 1998 okazał się przełomem dla marki, ponieważ to właśnie wtedy firma przekształciła się w fabrykę, by rozpocząć produkcję wózków dziecięcych. Producent doskonale odnalazł się w tej roli, ponieważ te kroki kontynuuje do dnia dzisiejszego, już przed ponad dwie dekady. Pierwszym modelem, jaki marka wypuściła na ulice, był wózek spacerowy. Tak szybkie obrót zdarzeń sprawił, że firma ze swoimi produktami stała się bardzo szybko rozpoznawalna nie tylko na lokalnym, litewskim rynku. Tutis zdobył również serce i uznanie runku europejskiego i międzynarodowego. Trudno się dziwić, kiedy do produkcji każdego wózka, marka daje od siebie maksimum.

Możemy zastanawiać się, co tak doskonale przekłada się na ten ogromny sukces, jaki udało się zdobyć producentowi. Szybko jednak okaże się, że wystarczy podsumować wszystkie cechy, by znaleźć odpowiedź na nasze pytanie. Warto pamiętać, że marka Tutis łączy w sobie tradycję z kreatywnością. W każdym produkcie widać nowatorskie zastosowanie współczesnych technologii, dzięki czemu wózki Tutis są zawsze na czasie. Ponadto producent kieruje się najwyższą jakością i dopracowaniem każdego detalu, ponieważ świetnie zdaje sobie sprawę, że to właśnie te detale tworzą jedną, spójną i zgraną całość. Ponadto przez taki długi czas obecności na rynku, Tutis zdążył już nauczyć się rozpoznawania potrzeb swoich klientów — zarówno tych dużych, jak i małych, których potrzeby dopiero się kształtują, a jednocześnie potrafią być tak wyraziste.

Wózki Tutis — dla kogo będą najlepsze?

Tym, czego nie można odmówić produktom Tutis, jest ich klasa i wysoki styl. Są to wózki, które już na pierwszy rzut okaz wyróżniają się swoją wyjątkowością. Łączy je eleganckie wykonanie, które jest osiągnięte poprzez dopracowanie każdego detalu. Dzięki temu każdy wózek jest niezwykle stylowy i z pewnością dopasuje się do wszelkich gustów rodziców. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna, dzięki której nie musisz mieć żadnych ograniczeń przy wyborze odpowiedniego modelu wózka dla swojej pociechy.

Każdy wózek jest od razu wyposażony w szeroki pakiet elementów, które pozwolą na jego zaawansowane wykorzystanie. W każdym oferowanym zestawie wózka głęboko-spacerowego znajduje się stelaż, gondola, siedzisko spacerowe, torba pielęgnacyjna, barierka ochronna, materac do gondoli, pokrowiec na nóżki do gondoli i siedziska, a także kosz zakupowy. Do większości modeli producent dołącza dodatkowe akcesoria, dzięki którym wykorzystasz maksymalnie wszelkie możliwości, jakie daje. W skład dodatkowych akcesoriów wchodzi między innymi folia przeciwdeszczowa, moskitiera i uchwyt na kubek.

Wózki Tutis będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli potrzebujesz najwyższej funkcjonalności, która łączy się z pięknym designem. Dodatkowo wybierając produkty tej marki, masz gwarancję ceny, która nie zwala z nóg. Wybierz dowolny wózek litewskiego producenta Tutis, by móc skonfigurować go odpowiednio do wszelkich Waszych potrzeb. To, czego potrzebuje Twój maluszek, jest tak samo ważne dla producenta, jak Twoje potrzeby.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up