+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Artykuły dziecięce Waldin

Firma Waldin funkcjonuje na rynku polskim już od ponad trzydziestu lat. Za nazwą marki kryje się solidna, rodzinna firma, która daje dobre i bezpieczne zatrudnienie prawie 50 osobom. Założycielem firmy jest Waldemar Zawada, który swoją przygodę rozpoczął od sprzedaży produktów wiklinowych, które były wykańczane materiałem. Takie produkty są popularne na rynku i doceniane wśród szerokiej grupy odbiorców. Cenią je nie tylko dzieci i rodzice, ale także osoby kochające piękny klasyczny design i wysoką funkcjonalność. Głównym zadaniem marki jest produkcja mebli i akcesoriów do pokojów dziecięcych. Produkty te mają zapewniać maluszkom przede wszystkim maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu, rodzice natomiast bez wątpienia docenią wysoką funkcjonalność każdego produktu sygnowanego znakiem Waldin.

...

Łóżeczko dziecięce Waldin

Przy produkcji łóżeczek firma korzysta z wysokiej jakości drewna bukowego, które jest nie tylko produktem w pełni naturalnym, ale również bezpiecznym dla dzieci. Drewno bukowe jest niewątpliwie piękne i wyróżnia się wysoką jakością, dzięki czemu producent może w pełni cieszyć się z odpowiednich materiałów. Kolejną niezwykle istotną sprawą dla marki jest to, by meble Waldin były wysoce funkcjonalne i innowacyjne. Są to czynniki, które są niezwykle ważne i cenne dla wielu rodziców, dlatego też decydują się na wybór produktów Waldin. Dzięki temu, że meble spełniają wysoką funkcjonalność, rodzice i dzieci mogą korzystać z nich przez długi czas i wspólnie odkrywać magię możliwości każdego dnia.

Oprócz tego produkty Waldin wyróżniają się niebywałym designem, który wspaniale dopasowuje się do wnętrz, niezależnie od stylu ich wykończenia. Produkty Waldin są klasyczne, a jednocześnie mocno nowoczesne i innowacyjne. Kolory, w jakich występują łóżeczka i dostawki, wpisują się w różne wnętrza by tworzyć wspólnie doskonałą całość. Z całą pewnością możemy wyróżnić łóżeczko owalne, które daje wiele możliwości i bez trudu dopasuje się do wnętrza dzięki swojej budowie. Z całą pewnością istotne w łóżeczkach Waldin jest to, że wszystkie krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu znika ryzyko niebezpiecznego uderzenia się dziecka np. w ostrą krawędź. Ponadto okrągłe łóżeczko wygląda bardzo stylowo i nowocześnie, co również jest znakiem charakterystycznym polskiej marki Waldin.

Poznaj łóżeczka dla dzieci Waldin

Polskiego producenta z całą pewnością wyróżnia maksymalna funkcjonalność tworzonych produktów. Wszyscy dobrze wiemy, że nie jest łatwo zaprojektować i wyprodukować akcesorium, które w jednym mieści wiele różnych funkcji. Można z całą pewnością rzec, że polska marka Waldin opanowała tę sztukę i coraz lepiej się w tym sprawdza, wciąż eksperymentując i udoskonalając swoje produkty. Standardowe łóżeczka niemowlęce z regulowanym dnem to dla producenta za mało. Łóżeczka niemowlęce z regulowanym dnem i powiększane, by rosnące dziecko nadal mogło korzystać z tego samego łóżeczka to wciąż niewystarczający produkt. Może więc stworzyć łóżeczko, które pełni jednocześnie funkcję kołyski? Takie coś również pojawia się w ofercie producenta, jednak nadal okazuje się, że to wciąż nie spełnia maksymalnych możliwości producenta. W ten oto sposób powstał wyjątkowy model łóżeczka 7w1 dla dziecka. Jest to produkt, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród rodziców, ponieważ chwalą go za tak wiele funkcji, które pełni. Niewielu producentów może poszczycić się tak wysoce funkcjonalnymi produktami, które dodatkowo mają tak dobry odbiór wśród rodziców. Poznajcie bliżej łóżeczko 7w1 z materacem od Waldin.

Łóżeczko dziecięce 7w1 Waldin wyróżnia się już na pierwszy rzut oka swoim designem i prostotą, która z całą pewnością przyciąga wzrok. Model występuje w czterech wersjach kolorystycznych, które bez trudu dopasujesz do wnętrza swojego domu i pokoju maluszka, w którym łóżeczko będzie stało. Zacznijmy od początku, kiedy to maluszek przychodzi na świat i łóżeczko 7w1 jest z Wami. W pierwszym okresie życia dziecka łóżeczko może pełnić funkcję dostawki do Waszego łóżka. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie zarówno dla Was, jak i dla malca. Maluszek po porodzie potrzebuje z całą pewnością bliskości i ciepła mamy, ponieważ jej obecność działa na niego kojąco, malec dopiero uczy się życia poza brzuchem mamy. Często po porodzie kobieta jest obolała i zmęczona, więc nie ma sił, by wstać w nocy do dziecka i je przewinąć lub nakarmić. Nie ma przy tym ryzyka, że maluch spadnie z łóżka rodziców, lub któreś z nich je przygniecie, czego rodzice często się obawiają. W kolejnym etapie łóżeczko 7w1 może służyć jako standardowe łóżeczko dla niemowląt, a także pełnić funkcję przewijaka dla maluszka.

Z całą pewnością warto również zauważyć, że łóżeczko łatwo transofrmuje się w większe łóżko dla starszego już dziecka, ale również w praktyczny kojec do zabawy. Obecność takiego kojca jest bardzo praktyczna i często stanowi niezbędny element wyprawki dla maluszka. Taki kojec zapewnia dziecku miejsce do zabawy i rozwoju, ponieważ szczebelki pozwalają na naukę wstawania i wspinania się, co jednocześnie ćwiczy koordynację i pomaga w prawidłowym rozwoju Twojego dziecka. Wyjątkową funkcją łóżeczka Waldin 7w1 jest możliwość korzystania z niego jak ze stolika z dwoma krzesełkami. Jest to prawdziwie rewolucyjna funkcja, ponieważ daje ogromną przestrzeń na przeróżne aktywności. Z takiej funkcji łóżeczka Waldin może korzystać rodzeństwo do wspólnej nauki i zabawy, ale także rodzic z dzieckiem samodzielnie, np. na czas czytania, czy wspólnego kolorowania. Taka funkcja jest niebywała i daje ogromne możliwości Waszej rodzinie.

Łóżeczka w innym wydaniu

Oprócz wyjątkowego łóżeczka 7w1 polski producent ma w swojej ofercie również niebywałe łóżeczko 5w1, które oprócz opcji tradycyjnego łóżeczka dla dziecka pełni również funkcję dostawki do łóżka rodziców, kojca do zabawy, stolika z jedną ławeczką, ale również kołyski. Dzięki temu możesz skonfigurować łóżeczko tak, by odpowiadało Waszym aktualnym potrzebom na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka. Ponadto producent oferuje również klasyczne dostawki do łóżka rodziców, które mają nieco mniej funkcji niż powyższe produkty, ale pełnią równie ważne zadanie i nie spełniają tylko jednej funkcji, co jest typowe dla Waldin. Praktyczna dostawka do łóżka od Waldin to jednocześnie model z możliwością zamocowania pełnego boku łóżeczka ze szczebelkami, dzięki czemu dostawka może pełnić funkcję klasycznego łóżeczka dla dziecka.

Oprócz tego w swojej ofercie producent ma również kosze Mojżesza, które są bardzo praktycznymi akcesoriami i są mocno doceniane przez rodziców. Taki kosz, który możesz zakupić również w sklepie BoboWózki, ma wytrzymałość aż do 20 kg, dzięki czemu maluszek możesz naprawdę długo korzystać z tego wyjątkowego akcesorium. Dzięki regulowanej budce możesz wyjść z dzieckiem w koszu na taras w piękny, słoneczny dzień, by wspólnie spędzać miło i przyjemnie czas na świeżym powietrzu i łapać promienie słoneczne. Budka sprawia, że do maluszka nie docierają silne promienie i nie nagrzewają wnętrza kosza, a jednocześnie maluch może być blisko Ciebie i cieszyć się obecnością na świeżym powietrzu podczas pięknych dni. Dodatkowo po okresie, kiedy dziecko wyrośnie już ze swojego kosza Mojżesza od Waldin, możesz wyjąć wszelkie akcesoria do snu i wykorzystać kosz jako piękną ozdobę pokoju lub też zostawić kosz maluszkowi, by korzystał z niego nadal. Dziecko może choćby układać w swoim koszu własne maskotki i opowiadać im te piękne chwile, kiedy samo leżakowało i spało w koszu Mojżesza Waldin.

Produkty Waldin - zawsze jest na nie dobry moment

Nie musisz długo czekać, by trafić na odpowiednią chwilę do zakupu łóżeczek Waldin. Produkty te są tak uniwersalne i wyjątkowe, że możesz zakupić wybrany model już w chwili urządzania pokoiku dla swojego dziecka, nawet wtedy, kiedy jeszcze nie przyszło na świat. Czas, kiedy urządzasz pokój dla swojego dziecka i oczekujesz momentu, kiedy będziesz mogła wziąć to maleństwo na ręce, będzie z całą pewnością przyjemniejszy, kiedy będziesz widziała gotowy, umeblowany pokój, czekający już na Twoją pociechę.

Czas oczekiwania jest niezwykle pięknym momentem w życiu każdej ciężarnej. Jest to okres, kiedy liczy się każda chwila, każde nowe ubranko dla dziecka, wszelkie kupione akcesoria i inne produkty, mają niebywałe znaczenie dla przyszłych rodziców. Postaw na urządzenie pokoiku swojego maleństwa wspólnie z polską marką Waldin, by móc cieszyć się każdą chwilą oczekiwania i mieć gwarancję najwyższej jakości. To pozwoli Ci nie tylko cieszyć się wspaniałym designem i wyjątkową funkcjonalnością, ale również upewni Cię w tym, że Twoje maleństwo będzie wyjątkowo bezpieczne, a każdy sen i odpoczynek będzie dla niego najwyższym poziomem wygody.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up