+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Chicco

Jedną z fundamentalnych zasad, która leży u podstaw działania włoskiej firmy Chicco − cenionego na całym świecie producenta wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, zabawek i akcesoriów dla dzieci − jest dbałość o wysoką jakość. Wszystkie produkty marki Chicco są starannie analizowane pod tym kątem, a następnie certyfikowane. Dzięki temu jako rodzic masz pewność, że wózki dla dzieci, czy też foteliki samochodowe Chicco podczas podróży nie zawiedzie Ciebie i Twojego dziecka, gdy dojdzie do nieprzewidzianej sytuacji. To samo dotyczy wszystkich innych produktów − w tym wózków czy tak popularnych na całym świecie zabawek rozwijających dziecięce zdolności.

...

Chicco – jakość i kompetencje

Rozbudowana oferta firmy Chicco została przygotowana przede wszystkim w taki sposób, aby wspierać rodziców podczas opieki nad dziećmi. Wszystkie produkty i akcesoria są bezpieczne, ale również niezwykle funkcjonalne. To sprawia, że wózek dziecięcy Chicco czy inny produkt dostępny w ofercie tego producenta może znacznie zwiększyć komfort zajmowania się dzieckiem − czy to podczas spacerów, czy też w domu.

Niemniej istotne jest to, że produkty Chicco dostosowane są do wieku dziecka. Dzięki temu masz pewność, że Twój maluch otrzymuje bodźce odpowiednie do swojego rozwoju i nie odczuwa przeciążenia związanego z ich intensywnością. W rezultacie foteliki Chicco mają odpowiednie zakresy wagowe, zaś wózki Chicco są ograniczone co do sposobu rozkładania siedziska albo jego obciążenia.

Dostępne foteliki Chicco to produkty dostosowane do konkretnych grup wiekowych. Dzięki temu masz pewność, że dziecko zawsze jest w nich bezpieczne – stosownie do wieku, wagi czy wzrostu. Każdy fotelik Chicco jest testowany pod kątem bezpieczeństwa w razie zderzeń czy wypadków na drodze. Zastosowane materiały sprawiają, że przygotowany przez firmę Chicco fotelik chroni dziecko zarówno w trakcie normalnego zderzenia, jak i kolizji bocznej. Dodatkowo niektóre foteliki Chicco przeszły też pozytywnie testy niezależnych instytucji.

Fotelik samochodowy Chicco może być montowany zarówno dzięki wbudowanemu w bazie systemowi Isofix, jak i za pomocą pasów samochodowych. Dzięki temu bez trudu wybierzesz taki fotelik samochodowy Chicco, który pasuje do modelu auta posiadanego przez Ciebie czy Twoich bliskich.

Produkty Chicco – poznaj je bliżej

W ofercie znajdziesz również wózek Chicco, dostosowany zarówno dla dzieci od razu po narodzinach, jak i tych starszych − w tym samodzielnie się poruszających. Przede wszystkim możesz wybrać produkty Chicco 3w1, zawierające w zestawie ramę wózka, a także dostosowane do niej wymienne siedziska − gondolę, siedzisko spacerowe oraz fotelik dla noworodków i niemowląt. Taki fotelik samochodowy Chicco również możesz wpiąć w ramę wózka dzięki specjalnemu systemowi adapterów.

Oprócz Chicco 3w1 oferta zawiera również osobny wózek Chicco dostosowany dla dzieci samodzielnie siedzących. Spacerówka, bo o niej mowa, może spełniać różne oczekiwania rodziców. Znajdziesz taki wózek Chicco, który będzie komfortowy dla dziecka o większej wadze niż ta rówieśników. Jednocześnie bez trudu możesz zaopatrzyć się w niezwykle lekkie wózki Chicco. Są one składane do niewielkich rozmiarów i łatwe w przechowywaniu czy przewożeniu w bagażniku samochodu.

Oferta tej firmy to jednak nie tylko wózek Chicco czy foteliki Chicco, ale również szereg produktów przydatnych w domu i w podróży. Należą do nich na przykład łóżeczka Chicco. Znajdziesz je w wersji przeznaczonej dla noworodków i małych niemowląt. Mogą mieć formę kołyski, łóżeczka składanego do niewielkich rozmiarów lub takiego dostawianego do łóżka rodziców. Łóżeczka dziecięce Chicco to również produkty turystyczne. Są składane, a więc łatwe do zabrania na dłuższe i krótsze wyjazdy.

Oprócz tego w asortymencie firmy Chicco znajdziesz też pozostałe produkty i akcesoria. Wśród nich wyróżnia się na przykład przygotowany przez markę Chicco fotelik do karmienia, który zapewnia dziecku optymalną pozycję w okresie rozszerzania diety. Jeśli interesuje Cię coś, co możesz zabrać ze sobą w podróż, alternatywą będzie oferowany przez firmę Chicco fotelik do karmienia w wersji zaczepianej do blatu.

Chicco – produkty dla wszystkich dzieci

Jeśli chcesz kupić całą wyprawę, firma Chicco na pewno Ci to ułatwi. W jednym miejscu znajdziesz różne produkty niezbędne dziecku, jak na przykład przygotowany przez firmę Chicco fotelik albo łóżeczka Chicco. Dzięki temu nie musisz kupować wielu produktów osobno w różnych miejscach.

Cenisz sobie inwestowanie w rozwój dziecka? W takim razie pchacz Chicco na pewno przypadnie Ci do gustu. Warto pamiętać, że firma dba o rozwój malucha dzięki konsultacjom każdego projektu ze specjalistami w tej dziedzinie. Łóżeczka Chicco, wózki czy inne elementy nastawione są na to, aby zapewnić Twojemu dziecku optymalne warunki wzrostu.

Zarówno wózek Chicco, jak i pozostałe produkty, zostały przygotowane ze specjalnych, certyfikowanych materiałów. Tapicerki w wózkach nie podrażniają skóry dziecka − nawet noworodka − co sprawia, że są dla niego przyjazne. Fotelik samochodowy Chicco dba nie tylko o bezpieczeństwo, ale i komfort skóry dziecka. Jeśli chodzi o takie zabawki jak pchacz Chicco, farba użyta do ich pomalowania czy materiał wykonania mają wszystkie niezbędne atesty. W ten sposób masz gwarancję, że Twoje dziecko jest na co dzień bezpieczne.

Solidne rozwiązania w produktach Chicco

Produkty Chicco występują w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu rodzice z powodzeniem wybiorą model najbardziej odpowiedni dla swojej pociechy. W naszym asortymencie online można także znaleźć wysokiej jakości krzesełka do karmienia, również wyprodukowane przez firmę Chicco. Krzesełka są w wyjątkowych wzorach kolorystycznych. Wszystkie przyjazne dzieciom, niewątpliwie zapadające im w pamięć. Każde krzesełko jest niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Sprawdzi się do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. Oferujemy profesjonalną obsługę, wygodne zakupy oraz przystępne ceny. Dzięki temu każdy rodzic może pozwolić sobie na zakup wózka w doskonałych wzorach i podobnego krzesełka do karmienia.Wózki marki Chicco mają nie tylko świetne wzory kolorystyczne, ale sam wygląd wielu modeli jest niezwykle charakterystyczny. Produkty te sprawdzą się każdemu, kto pragnie odróżniać się od innych.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up