+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce Mutsy

Rodzicu, jeśli szukasz dobrej jakości i ekstrawaganckiego wózka spacerowego lub wózka z gondolą dla swojego maluszka - postaw na holenderską markę Mutsy. Wózki dziecięce, które oferuje ta firma, z pewnością Ciebie zachwycą. Swoje początki producent Mutsy datuje na 1937 rok, kiedy to powstał pionierski wózek dla dziecka Mutsy. To wtedy w Holandii zaczęła się historia, która pozwoliła na rozwój firmy przez wiele kolejnych lat. Przez dziesięciolecia wytwórca znanych wózków dziecięcych szukał coraz to nowszych rozwiązań, które pozwoliłyby ulepszyć dotychczasowe wózki Mutsy oraz sprawić, aby były bezpieczniejsze i bardziej komfortowe do obsługi przez rodziców.

...

Mutsy − wózki znane od pokoleń

Wózki dziecięce Mutsy wyróżniają się przede wszystkim niezawodnością. Specjalnie opracowane technologie, w ramach których są one tworzone, gwarantują doskonałą jakość każdego wyrobu. Sprawiają również, że >wózki dla dzieci Mutsy są trwałe i wygodne dla dzieci. Zapewniają im maksymalny komfort podczas długich i krótszych podróży.

Dla wygody rodziców wózki Mutsy są również kompatybilne z innymi rozwiązaniami. Dotyczy to przede wszystkim wymiennych siedzisk, które obejmują również bezpieczne foteliki samochodowe dla najmłodszych. Warto dodać, że pierwszy wózek Mutsy 3w1 powstał już w 1983 roku, a rozwiązanie 2w1 – pięć lat wcześniej. To powoduje, że firma ma duże doświadczenie w pionierskich rozwiązaniach.

Współcześnie firma Mutsy wózki przygotowuje w zgodzie ze standardami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci. Wszystkie materiały są certyfikowane, zaś same rozwiązania często opatentowane i przetestowane w każdy możliwy sposób. To sprawia, że wózek dziecięcy Mutsy jest produktem bezpiecznym i oferującym ciekawe, ułatwiające codzienne użytkowanie funkcje. Dodatkowo powoduje również, że modele są atrakcyjne wizualnie.

Firma Mutsy − wózki dziecięce to jej specjalność

W ofercie firmy Mutsy wózki dostępne są w kilku wersjach. Co ważne, możesz kupić modele wielofunkcyjne, nie decydując się na cały zestaw. To świetne rozwiązanie dla osób, którym podoba się układ tego rodzaju wózka dziecięcego, ale nie mają na przykład miejsca do przechowywania nieużywanych elementów. Wówczas uzyskujesz wygodny, funkcjonalny wózek Mutsy. Gondola jest wyjmowana, idealna do postawienia na przykład na łóżku czy przewożenia w samochodzie.

Jedną z podstawowych ofert jest oczywiście wózek Mutsy 2w1. Produkt ten został przygotowany z wysokiej jakości materiałów i zawiera trzy elementy. Pierwszy z nich to składana rama wyposażona w specjalnie adaptery. Drugi to gondola, dzięki której można przewozić dziecko od chwili narodzin. Trzeci element stanowi siedzisko spacerowe, dzięki któremu przekształcisz wózek głęboki w wózek spacerowy Mutsy.

Rozbudowaną wersją tego zestawu są wózki Mutsy 3w1. Zawierają one zestaw, który umożliwia przewożenie dziecka od chwili narodzin do momentu, gdy osiągnie wiek kilku lat i wagę zbliżoną do maksymalnego dopuszczalnego obciążenia siedziska. Taki wózek dziecięcy Mutsy jest jednak uzupełniony również o fotelik samochodowy w formie nosidełka. Jest on odpowiedni dla dzieci od chwili narodzin i wystarcza zwykle do ukończenia pierwszego roku życia. Dzięki adapterom możesz zamontować go zwykle w ramę, uzupełniając wózki Mutsy o kolejną, ciekawą propozycję użytkowania.

Jeśli szukasz propozycji dla starszego dziecka, dobrym rozwiązaniem będzie wózek spacerowy Mutsy. Produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku starszych dzieci, samodzielnie siedzących. Wyróżnia się przede wszystkim tym, że nie ma wymiennych siedzisk. To sprawia, że wózki Mutsy są o wiele lżejsze oraz łatwo składają się do niewielkich rozmiarów. Dodatkowo wózek spacerowy Mutsy jest wyposażony w trwałe, funkcjonalne amortyzatory, co znacznie ułatwia jego użytkowanie w terenie.

Wszystkie wózki dziecięce Mutsy zostały przygotowane w wersjach rozbudowanych o akcesoria. Dzięki temu znajdziesz tam dodatki stworzone przez producenta Mutsy – torba do wózka czy okrywa przeciwdeszczowa to najczęstsze propozycje z tej kategorii. Dodatkowo warto wspomnieć, że wszystkie wózki Mutsy zostały uzupełnione również o przestronne kosze zakupowe. Pomieszczą one sporo rzeczy, jeśli zdecydujesz się zrobić zakupy podczas spaceru.

Wybierz wózki Mutsy dla swojego dziecka

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zakupiony przez Ciebie produkt stuprocentowo spełniał Twoje oczekiwania wizualne, wózki dziecięce Mutsy są dobrym wyborem. W tym przypadku możesz zdecydować przede wszystkim o wyborze koloru tapicerki siedziska − ale nie tylko. Wózek głęboki Mutsy oraz modele wyposażone w wymienne siedziska oferują również indywidualny dobór koloru ramy. W efekcie otrzymasz dokładnie taki wózek dla dziecka, jakiego oczekujesz.

Jeśli nie przepadasz za zbyt częstymi zakupami, już w okresie ciąży zdecyduj się na wózek Mutsy 3w1. W ten sposób uzyskasz produkt, który będzie funkcjonalny przez pierwsze lata życia dziecka, łącznie z możliwością przewożenia go w bezpiecznych warunkach samochodem. Bardzo często oferowany w zestawie Mutsy wózek spacerowy wystarczy na kilka kolejnych lat życia Twojego dziecka.

Jeżeli szukasz lekkiego, ale stabilnego i dającego sobie radę na różnym podłożu wózka dla starszego, siedzącego dziecka, najlepszym rozwiązaniem będzie wózek Mutsy. Spacerówka jest często wykonana w taki sposób, że składa się do niewielkich rozmiarów. Jest lekka, więc będzie też łatwa w przenoszeniu czy przewożeniu. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że jest ona doskonałym wyborem dla większości użytkowników.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up