+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Avionaut baza IQ 2.0 C

Avionaut
Avionaut baza IQ 2.0 C
Avionaut baza IQ 2.0 C Black
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
849 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 849zł
84,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o Avionaut baza IQ 2.0 C

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis bazy isofix IQ 2.0 C

Nowa baza Avionaut IQ 2.0 C jest przeznaczona do fotelików z najnowszej serii — Avionaut Pixel Pro 2.0 C i Avionaut AeroFix 2.0 C. Nowa baza to jeszcze większa uniwersalność, co pozwoli na umieszczenie jej nawet w samochodach ze sportową kanapą. Zapewnia jeszcze lepszy kąt nachylenia fotelika, dzięki czemu dziecko ma zapewniony większy komfort podczas nawet długich podróży samochodem.

W nowej bazie Avionaut IQ 2.0 C dziecko ma jeszcze więcej miejsca na nóżki, co znacząco zwiększa jego komfort podczas każdej podróży.

Nowością w bazie Avionaut IQ 2.0 C jest możliwość dezaktywacji sygnału dźwiękowego, który potwierdza prawidłowe zamontowanie fotelika na bazie. Jest to ukłon w stronę rodziców, którzy zmagają się z nadwrażliwością słuchową lub nie lubią tego typu dźwięków.

Avionaut baza IQ 2.0 C 1
Avionaut baza IQ 2.0 C 2
Avionaut baza IQ 2.0 C 3
Avionaut baza IQ 2.0 C 4

Avionaut to polska renomowana firma specjalizująca się w produkcji fotelików samochodowych dla dzieci. Od momentu powstania firma zdobyła uznanie i zaufanie rodziców na całym świecie. Znana z innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości produktów, Avionaut stawia na bezpieczeństwo i komfort najmłodszych pasażerów. Firma Avionaut jest znana z ciągłego dążenia do doskonalenia swoich produktów. Dzięki innowacyjnym technologiom firma wprowadza nowoczesne rozwiązania, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody. Avionaut nieustannie poszukuje nowych sposobów, aby zapewnić optymalne warunki podróży dla dzieci.

Najnowsze produkty z linii 2.0 C to jeszcze większe bezpieczeństwo dziecka, funkcjonalność produktów i komfort dla każdej ze stron — zarówno dziecka, jak i rodziców.

Avionaut Baza IQ 2.0 C - niemal do każdego samochodu

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up