+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Foteliki samochodowe Lionelo

Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko czuło się jak najbardziej komfortowo. Nic więc dziwnego w tym, że podczas wyboru akcesoriów wiele osób stawia na marki, które o to dbają, takie jak firma Lionelo. Producent pochylił się nie tylko nad potrzebami dzieci, ale również ich rodziców, skupiając się przede wszystkim na bezpieczeństwie pociech, ale również funkcjonalności oferowanych produktów. W ten sposób powstał wózek Lionelo, a także inne produkty i akcesoria przydatne podczas dnia spędzonego z dzieckiem. Cały asortyment firmy Lionelo to produkty wysokiej jakości, przygotowane ze starannie dobranych materiałów. Każdy użyty element jest certyfikowany oraz analizowany pod kątem bezpieczeństwa, które zapewnia dziecku. W ten sposób zyskujesz pewność, że używając produktów Lionelo, możesz prawidłowo zadbać o swoje potomstwo. Co więcej, każdy model wózka czy fotelika samochodowego tej firmy jest przygotowany w taki sposób, aby dziecku było wygodnie.

...

Firma Lionelo łączy w swoich produktach dwie podstawowe rzeczy. Z jednej strony jest to bezpieczeństwo i komfort dziecka, a z drugiej funkcjonalność skierowana do rodziców. Dzięki temu wózki Lionelo i inne produkty tej firmy możesz łatwo złożyć, przechować w szafie albo przewieźć w bagażniku samochodu. Nie są ciężkie, dlatego ich noszenie, gdy masz pod opieką jeszcze dziecko, nie sprawia trudności. Do tego dochodzi fantastyczny design.

Poznaj wózki i foteliki Lionelo

Bardzo lekka konstrukcja to coś, co wysuwa się na pierwszy plan, jeśli chodzi o wózki Lionelo. Ten lekki model jest praktyczny zwłaszcza dla tych rodziców, którzy cenią sobie możliwość wygodnego przechowywania produktów dziecięcych w chwili, gdy są one nieużywane. W parze z wyjątkową konstrukcją idzie możliwość wygodnego złożenia tego modelu wózka. Właśnie dzięki temu zajmuje on niedużo miejsca. Co więcej, po złożeniu samodzielnie stoi – wystarczy, że postawisz go w kącie, w którym nie będzie nikomu przeszkadzał.

Pomimo niedużej wagi produktu siedzisko jest w pełni funkcjonalne. Dzięki temu wózek Lionelo jest komfortowy dla dziecka. Odpowiednia szerokość siedziska sprawia, że maluch czuje się w nim wygodnie bez względu na przyjętą pozycję. Pasy bezpieczeństwa chronią go przed wysunięciem się z miejsca do siedzenia, a regulowane, opuszczane oparcie pozwala na drzemkę w trakcie spaceru. Wózki Lionelo mają również możliwość ustawienia podnóżka w odpowiedniej pozycji, co umożliwia zapewnienie dziecku fizjologicznej, zdrowej dla kręgosłupa pozycji.

Decydując się na wózek Lionelo, otrzymujesz produkt, który będzie użytkowany przez dłuższy czas. Rozbudowana wersja spacerówek jest w stanie znieść obciążenie nawet do 22 kg masy ciała dziecka, co sprawia, że zmieści się w nią nawet pięcioletnie, drobne dziecko. Z kolei wersje kubełkowe są mniejsze, ale również mają inne, ciekawe urozmaicenia.

Bez względu to, który wózek Lionelo wybierzesz, możesz liczyć na dobór atrakcyjnej wersji kolorystycznej. To sprawia, że znajdziesz idealny wózek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Możesz też kierować się własnymi preferencjami, stawiając na model minimalistyczny albo wręcz przeciwnie – przyciągający spojrzenia. Wszystkie wersje zostały przygotowane z materiałów certyfikowanych i bezpiecznych dla dzieci.

Każdy wózek Lionelo wyposażony jest w szereg dodatków, które poprawiają komfort jego użytkowania. Oprócz wygodnego hamulca masz do dyspozycji także uchwyt na kubek. Dzięki niemu możesz mieć pod ręką butelkę z wodą czy bidon z ciepłą herbatą. W budce zlokalizowane jest okienko, przez które możesz cały czas widzieć, co robi Twoje dziecko. Dodatkowo wygodny, przestronny kosz umożliwia zrobienie podczas spaceru zakupów. Wózki Lionelo mogą być też uzupełnione o szereg dopasowanych do nich akcesoriów.

Zobacz również: foteliki Avionaut, foteliki Cybex, foteliki BeSafe, foteliki Maxi Cosi

Wózek Lionelo – kiedy na niego postawić?

Jeśli często podróżujesz i cenisz sobie komfort związany ze sprzętem, który zajmuje mało miejsca i niewiele waży, wózek Lionelo to najlepszy wybór. Lekka, aluminiowa rama i wygodne siedzisko łączą bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz funkcjonalność, która zachwyca rodziców. Fakt, że wózek samodzielnie stoi po złożeniu sprawia, że nie musisz martwić się tym, gdzie go położyć – wystarczy kawałek nieużytkowanego miejsca.

Jeżeli niejednokrotnie podczas spaceru robisz też zakupy, wózki Lionelo Ci w tym pomogą. Każdy model został wyposażony w odpowiednio dopasowany kosz, który również składa się wraz z modelem. Jednocześnie jest on na tyle pojemny, aby zapewnić możliwość przygotowania większych zakupów dla całej rodziny. Dzięki wysokim ścianom nie ryzykujesz, że na nierównościach cokolwiek wypadnie z pojemnika.

Gdy Twoje dziecko ma większą wagę niż rówieśnicy, na pewno poszukujesz wózka, który wystarczy na dłużej. Niektóre wózki Lionelo dostosowane są w wersji spacerowej do większych obciążeń niż inne. Takie modele będą idealne, jeśli poszukujesz rozwiązania zapewniającego komfort dziecku oraz łatwość spacerów opiekunowi. Ich wygodne siedzisko często jest regulowane, a więc dopasujesz je do aktualnych potrzeb Twojej pociechy.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up