Jeszcze dzisiaj -10%, -20%, a nawet ponad -30%, skorzystaj z promocji łowiąc okazje lub zapytaj o to doradcę BW - tel. 504773060, 504950350
+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Anex

Wózki Anex to bardzo sprytne połączenie mistrzostwa we współczesnej koncepcji dla zdrowego i aktywnego stylu życia w naturalnej harmonii z tradycjami światowego designu. Marka z przewodnim modelem Anex m/type stawia na zastosowanie najnowszych i innowacyjnych technologii. Efektem takiego podejścia są oryginalne i stylowe modele wózków światowej marki Anex, w których zawieszenia posiadają przemyślane systemy bezpieczeństwa, a nadwozia tworzone są z materiałów najwyższej jakości, doskonale służące i zapewniające komfort dziecku. Chcielibyście poznać szczegóły na temat wózków m/type, e/type, oraz AirX oraz innych modeli z najnowszej kolekcji marki 2021, w tym Anex Quant? Śmiało pytajcie o to doradców w BoboWózki.

Zakres cenowy
899zł
4681zł

Prezentowane wózki proponujemy jako 3w1, czy też nawet 4w1.

Przeważają wśród nich modele głęboko spacerowe, spośród których wiele posiada pielęgnacyjną torbę podręczną, fotelik samochodowy, a często i bazę samochodową pod fotelik w zestawie. Zakup specjalnych pakietów wózek z akcesoriami, łącznie z fotelikiem samochodowym jest naturalnie najbardziej opłacalnym wyborem i może kompleksowo zaspokoić potrzebę. Marka Anex jest obecnie jedną z najbardziej rozwijających się w branży wózków dziecięcych, stale rozwija swoje produkty, a jej oferta stale zwiększa się o nowe, atrakcyjne warianty. Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji o produktach z nowej kolekcji Anex 2019, którą już niebawem znajdziecie Państwo w ofercie naszych salonów BoboWózki w całej Polsce.

Wśród wózków dziecięcych są serie Anex m/type i Anex e/type.

Hasłem przewodnim marki Anex - kreującej doskonałość w ruchu - jest spacer w rytmie wielkiego miasta. W wózkach Anex na równi z jakością liczy się też nietuzinkowy styl. W każdej kolejnej kolekcji można znaleźć oryginalne wzory oraz harmonijne kolory. Nad atrakcyjnym designem kolekcji wózków dla dzieci Anex od wielu lat czuwają doświadczeni europejscy projektanci. Wszystkie elementy zawarte w wózkach dla dzieci Anex zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie oraz prawidłowym rozwoju maluszka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami cennika i aktualną kolekcją kolorystyczną. Obecnie najnowszym modelem wózka dziecięcego marki jest Anex e/type.

Zobacz również: wózki Bebetto, wózki Roan, wózki Espiro, wózki Kinderkraft


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.