+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Bebetto

Wózki dziecięce Bebetto to gwarancja wygody i bezpieczeństwa dla małych użytkowników, a także luksus posiadania wysokiej jakości wyposażenia. Wózki Bebetto wytwarzane są według najlepszych, najbardziej rygorystycznych światowych standardów oraz najnowszych europejskich norm bezpieczeństwa. Właściciel marki Bebetto działa na rynku wózków od roku 1994, ale sama marka jest stosunkowo młoda, bo powstała w roku 2002 w wyniku dynamicznego rozwoju firmy. Jeden z najlepszych producentów wózków w Polsce.

Zakres cenowy
899zł
4320zł

Nowoczesne wzornictwo poszyć w wózkach

Producent dba o to, aby wózki dla dzieci Bebetto charakteryzowały się nowoczesnym wzornictwem, a przy tym stara się połączyć oryginalny styl z pełną funkcjonalnością. W ofercie wózków Bebetto dominują modele głęboko spacerowe, które po dobraniu bezpiecznego fotelika samochodowego pozwalają w proste na stworzenie wersji 3w1, tworząc w ten sposób perfekcyjną kombinację, która pozwala rodzicom na stylowe podążanie własną drogą. Wózki Bebetto reprezentują unikatowe wzornictwo oraz najwyższej jakości materiały. Dokładając do tego bardzo wysoką niezawodność w porównaniu z wózkami dla dzieci konkurencyjnych producentów mamy niemal idealny i dopracowany wózek, bez potrzeby przejmowania się jakimikolwiek usterkami.

Najwyższa niezawodność wózków Bebetto 3w1

Wózki Bebetto wraz z podręcznymi torbami pielęgnacyjnymi mogą oczywiście występować również w zestawie z dziecięcym fotelikiem samochodowym. Polecamy wózki Holland, Bresso, Tito, Pascal, Murano, Bebetto 42 For Two. Są to rewelacyjne wózki dla dzieci które wychodzą jeszcze o krok dalej niż wózki konkurencji, odważne konstrukcje oraz śmiały charakter sprawia, że wózki te są w pełnej gotowości do pokonywania najtrudniejszych zarówno miejskich jak i pozamiejskich przeszkód.

Jak podróż - to z Bebetto!

Bebetto od lat dostarcza rodzicom najciekawsze rozwiązania, które zaspokajają nawet najbardziej wygórowane potrzeby. To niezwykle ważne, by mieć w obecnych czasach dostęp do jak najlepszych akcesoriów, pozwalających na komfortowe wychowywanie dziecka. Każdy z modeli wózków dziecięcych Bebetto posiada szereg atrakcyjnych wariantów kolorystycznych, wśród których łatwo jest dobrać najlepszy dla Twojego dziecka.

Zobacz również: wózki Tako, wózki Roan, wózki Navington, wózki Xlander, wózki Baby Design


Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.