+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
ADAC jesień 2019 - znamy wyniki! jesienne testy

ADAC jesień 2019 - znamy wyniki!

2019-10-22

Swandoo ALBERT

Swandoo Albert Fotelik ALBERT to propozycja dla niemowląt, jest on bowiem przeznaczony dla dzieci 0-13 kg. W zestawie sprzedawany jest z bazą Isofix, dzięki której montaż fotelika w samochodzie jest bardzo szybki, prosty i wygodny. Do fotelika producent dołącza wkładkę dla niemowlęcia, która została wykonana z pianki Memory Foam. Dzięki temu maluszek ma zapewnioną zawsze najwygodniejszą pozycję i najwyższy komfort. Wkładkę można łatwe wyjąć z fotelika, kiedy dziecko już jest nieco większe. Ciekawym dodatkiem w ALBERT są pasy fluorescencyjne, dzięki czemu zapięcie ich jest wyjątkowo łatwe nawet wtedy, kiedy światła w samochodzie jest bardzo mało. W najnowszych testach ALBERT przy montażu na bazie Isofix uzyskał 4 gwiazdki, a na pasie samochodowym 5!

BeSafe iZi KID X3 i-Size BeSafe iZi Kid x3 i-size

iZi KID X3 i-Size to z kolei fotelik, który posłuży dziecku nieco dłużej, bo umożliwia przewożenie dziecka do osiągnięcia wagi 18 kg. Fotel mocuje się tyłem do kierunku jazdy na bazie Isofix, a specjalny wskaźnik świetlny upewnia rodziców we właściwym zamocowaniu. Warto wiedzieć, że fotelik ma regulowane szyny Isofix, przez co rodzice mogą zapewnić dziecku potrzebną ilość miejsca zwiększając jego komfort.  W czasie jazdy rodzice w łatwy sposób mogą regulować kąt nachylenia fotelika, żeby zapewnić dziecku odpowiednią pozycję. Ochrona boczna SIP+ zwiększa bezpieczeństwo w czasie ewentualnej kolizji, ponieważ absorbuje energię aż o około 20%! Dodatkowo iZi KID X3 i-Size pozytywnie przeszedł szwedzki TEST PLUS, który jest najtrudniejszym egzaminem dla fotelików samochodowych. W najnowszych testach ADAC fotelik osiągnął maksymalny wynik!

gb EVERNA FIX

GB Everna FixEVERNA-FIX to w tym zestawieniu fotel, który będzie z dzieckiem najdłużej, bo aż do czasu osiągnięcia 36 kg. W przedziale wagowym 9-18 kg dziecko zapina się w pięciopunktowe pasy, natomiast powyżej 18 kg rodzice powinni użyć pasa samochodowego. Montaż EVERNA-FIX odbywa się przodem do kierunku jazdy na zaczepy Isofix. Łatwa regulacja zagłówka pozwala na najlepsze dopasowanie go do aktualnego wzrostu i potrzeb dziecka, a jego mocne zabudowanie chroni delikatną główkę i szyję malucha w czasie ewentualnego zderzenia. Specjalna technologia redukcji energii absorbuje nawet do 20% siły pochodzącej ze zderzenia czołowego, natomiast ochrona boczna L.S.P. pochłania nawet do 25% energii pochodzącej ze zderzenia bocznego. EVERNA-FIX uzyskał 4 gwiazdki!

 

Jesteście zaskoczeni wynikami, czy raczej potwierdziły Wasze przypuszczenia?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up