+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
BabyStyle OYSTER 3 - model 2w1 to jest to!

BabyStyle OYSTER 3 - model 2w1 to jest to!

2019-08-06

Oyster3 wózek spacerowy - blog Najważniejsze cechy wózka

Na początek trzeba wspomnieć o tym, co każdy wózek ma i mieć musi - rama, koła, gondola i/lub siedzisko przede wszystkim. OYSTER 3 wyróżnia się tym, że rama jest bardzo lekka - z powodzeniem i bez trudu można ją łatwo przenieść, co cieszy szczególnie mamy. W tym modelu producent postawił na poliuretanowe koła piankowe o turbinowej konstrukcji. Gondolka jest bardzo przytulna dla dziecka i bezpieczna już od pierwszych dni życia, a siedzisko spacerowe ma obciążenie do 22 kg.

Stelaż w pierwszej kolejności

Cechą szczególną stelaża, o której wspomnieliśmy Wam wyżej, jest jego lekkość. Połączenie dużych kół z niewielką wagą i kompaktowością ramy nie jest łatwym zadaniem, jednak BabyStyle udowadnia, że można to zrobić! Ta cecha doskonale sprawdza się, kiedy wózek trzeba przenieść lub spaceruje się po trudnym terenie, np. po miękkim podłożu. Pomocna jest również bardzo miękka amortyzacja, która bez trudu pochłania wstrząsy i nieprzyjemne nierówności podłoża. Dzięki niej malec w każdym miejscu odczuwa wygodę.

Cechy gondoli Wózek Oyster 3 - blog

Warto zaznaczyć, że gondola jest wykonana z materiałów bezpiecznych dla niemowlęcia, dzięki czemu rodzice nie muszą obawiać się o jej jakość. Do jej zdjęcia ze stelaża wystarczy użycie tylko jednej ręki przez jej lekkość i specjalne przyciski pamięci. Po zdjęciu natomiast można ją postawić na specjalnych nóżkach, które są schowane w obudowie gondolki. Świetnym rozwiązaniem jest wykorzystywanie gondoli jako kołyski, co jest możliwe dzięki specjalnie wyprofilowanym elementom w jej budowie. Budka ma ochronę przeciwsłoneczną w postaci filtra UV 50+, który nie pozwoli na nagrzewanie się wnętrza wózka.

Babystyle Oyster 3 - blogWyjątkowość siedziska

Pierwszą cechą, która wyróżnia siedzisko spacerowe OYSTER 3, jest specjalna wkładka antywstrząsowa dla noworodka. W połączeniu z faktem, że oparcie rozkłada się do pozycji płaskiej, łatwo zauważyć, że już siedzisko jest doskonale przystosowane do przewożenia noworodka. Oprócz oparcia regulacji podlega również podnóżek, na którym malec może wygodnie oprzeć nóżki w każdej pozycji. Pasy bezpieczeństwa wykończone miękkimi otulinkami w połączeniu z barierką ochronną nie pozwolą dziecku na wypadnięcie z wózka. Wytrzymałość siedziska wynosi 22 kg, przez co można go używać przez kilka pierwszych lat życia malucha. Rodziców cieszy też fakt, że siedzisko można mocować w obu kierunkach jazdy, a demontaż siedziska nie jest konieczny do złożenia wózka. Po złożeniu ramy rodzice wózek łatwo można prowadzić dzięki uchwytowi.

Porównajmy cenę z wysoką jakością i zaawansowaniem technologicznym. Zestaw 2w1 to koszt 2995 zł. Zachęcamy również do zakupu wózka OYSTER 3 w zestawie z fotelikiem samochodowym.

 

Co sądzicie o nowych rozwiązaniach marki? Koniecznie odwiedźcie nas w jednym z naszych salonów i zobaczcie wózek na żywo!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up