+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Black Friday w BoboWózki! Poznajcie nasze oferty promocyjne!

Black Friday w BoboWózki! Poznajcie nasze oferty promocyjne!

2019-11-29

Joolz

Joolz Day + PlusJednym z producentów, którzy ogłosili swoją akcję promocyjną, jest holenderska marka Joolz, która zajmuje się produkcją wózków klasy premium. Promocja Joolz jest dwuwymiarowa. Po pierwsze wszystkie modele marki - Day3, Hub z nowej kolorystyki oraz Geo 2 otrzymują z okazji wyjątkowych przecen aż 15% zniżki! Dodatkowo producent do każdego zakupionego w okresie 26.11.-3.12.2019 r. dowolnego modelu DAY 3 dodaje w formie gratisu color pack! Jest to zestaw składający się z wiosennego śpiworka i pałąka bezpieczeństwa w wybranym przez rodziców różowym lub niebieskim kolorze. Warto się spieszyć, bo atrakcyjna oferta marki Joolz trwa tylko do końca 3.12.2019 r.!

Silver Cross Silver Cross Surf 3 Aston Martin

Drugą marką premium, biorącą udział w dniach szalonych promocji, jest brytyjski Silver Cross. Producent znany jest z tego, że jego modele są stałymi bywalcami na dworze rodziny królewskiej. W ofercie marki jest także przepiękny wózek klasyczny BALMORAL, który wytwarzany jest na specjalne zamówienie. Silver Cross może również poszczycić się najdroższym wózkiem głęboko-spacerowym, jakim jest SURF 3 Aston Martin. Do wykonania wózka użyto niezwykle prestiżowych i najwyższej klasy materiałów. Kocyk kaszmirowy, wkładka z owczej wełny oraz nakładki na pasy wykonane z kremowej alcantary to tylko niektóre zalety tego modelu. Z okazji Black Friday Silver Cross do każdego zakupionego wózka w dniach 29.11.-3.12.2019 r. dołącza zestaw Surf Summer Pack, którego wartość wynosi 499 zł! Każdy model SURF jest również objęty rabatem w wysokości 5%.

ANEX

Anex m/typeJedna z najbardziej lubianych i cenionych przez rodziców polskich marek także dołącza do akcji i proponuje doskonałe prezenty. Akcja promocyjna ANEX trwa już od poniedziałku 25.11. i ma miejsce cały tydzień, aż do 1.12.2019 r.! W ofercie promocyjnej producent do każdego zakupionego w tym czasie wózka dodaje upominek w postaci niezwykle praktycznego uchwytu na kubek, a do modelu m/type urocze futerko na budkę! Futerko dodaje wózkowi elegancji i niezwykłego stylu, jest idealne na zimne dni.

Pozostałe promocje

O większej ilości promocji dowiecie się od naszych specjalistów w najbliższych salonów. Pod tym linkiem znajdziecie aktualne numery telefonów do wszystkich naszych salonów. Przez telefon możecie skontaktować się z najbliższym Wam sklepem naszej sieci i zapytać naszego specjalistę o promocyjną ofertę interesującego Was produktu!

 

Gotowi na wielkie promocje?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up