+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Letnia promocja Mountain Buggy NANO. Tylko do 5.07.2019 r.!

Letnia promocja Mountain Buggy NANO. Tylko do 5.07.2019 r.!

2019-06-14

Wózek NanoMountain Buggy NANO

NANO jest wózkiem spacerowym stworzonym dla rodziców i dzieci o szczególnych potrzebach. Doskonale sprawdzi się, kiedy rodzice mieszkają na wysokim piętrze bloku bez windy, często muszą przenosić wózek. W takich sytuacjach liczy się waga - im wózek jest lżejszy, tym rodzicom jest łatwiej go przenosić. NANO waży jedynie 5,9 kg, wózek należy zatem do ultra lekkich!

Kolejnym plusem jest łatwość jego składania, a tym samym i rozkładania. Do złożenia NANO wystarczy użyć dwóch przycisków znajdujących się po obu stronach wózka. Wówczas otrzymujemy niewielkich rozmiarów kostkę, która można włożyć do dołączonej do zestawu torby transportowej i zawiesić na ramieniu na specjalnym pasku - dzięki temu transportowanie i przenoszenie wózka staje się łatwością.

W zestawie znajduje się również moskitiera, która jest niezbędna dla bezpieczeństwa dziecka na czas ciepłych dni. Moskitiera chroni przed niebezpiecznymi owadami, które mogą wlecieć do wózka, jesienią doskonale sprawdza się jako ochrona przed spadającymi z drzew liśćmi.

Szczegóły promocji Hulajnoga

Producent w letniej promocji dołącza do zakupionego wózka NANO hulajnogę Freerider o wartości 497 zł. Freerider może służyć jako dostawka do wózka - rodzic może jednocześnie prowadzić jedno dziecko w spacerówce, a drugie na hulajnodze. Freerider może stanowić również osobną hulajnogę! To rewelacyjne rozwiązanie na moment, kiedy dziecko potrafi już utrzymać równowagę i kontrolować ruchy na tyle, by móc samodzielnie prowadzić ten świetny gadżet!

Freerider jest pokryta warstwą antypoślizgowego tworzywa, a nad tylnym kołem ma umieszczony hamulec, przez co zwiększa się bezpieczeństwo dziecka. Wysokość rączki jest regulowana, co umożliwia korzystanie z hulajnogi przez długi czas! Hulajnoga jest możliwa do wyboru w kolorze czarnym lub pomarańczowym do wózka w kolorze czarnym, czerwonym lub niebieskim.

Nano Duo hulajnogaPodwójne szaleństwo promocyjne

Przy zakupie dwóch wózków NANO lub jednego NANO DUO rodzice otrzymują dwie hulajnogi i coś jeszcze! Unirider o wartości 457 zł zostaje dołączony dodatkowo! Unirider polecany jest dzieciom między drugim a piątym rokiem życia, do osiągnięcia wagi 25 kilogramów. Ten gadżet doskonale poprawia równowagę dziecka i uczy go koordynacji ruchowej.

 

Promocja trwa tylko do 5 lipca lub do wyczerpania zapasów. Warto się spieszyć z zakupem wózka, żeby zdążyć skorzystać!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up