+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Najlżejsza spacerówka Cybex. Poznajcie MELIO.

Najlżejsza spacerówka Cybex. Poznajcie MELIO.

2020-02-25

Najważniejsze cechy

Cybex MelioCybex Melio jest niezwykle atrakcyjnym wózkiem, który jednocześnie wygląda niepozornie. Dla rodziców w wózkach spacerowych często istotne jest, by siedzisko miało możliwość zamocowania w obu kierunkach jazdy, zarówno tyłem, jak i przodem do rodzica. Najnowszy model Cybex ten parametr spełnia. Dodatkowo po złożeniu osiąga niewielki rozmiar, by można go było z łatwością przechowywać lub przewozić, nawet w niewielkim bagażniku. Tylne koła zostały wyposażone w dodatkowe amortyzatory, by zapewnić dziecku jak najwyższy komfort spacerowania, przednie natomiast mają system Shock Absorber, który odpowiada za pochłanianie wstrząsów i drgań. Przeciwsłoneczna budka ma filtr UPF50+, by maluch był chroniony przed silnymi promieniami słońca. Dodatkowo siedzisko ma wytrzymałość aż do 22 kg, dzięki czemu Cybex Melio może Wam towarzyszyć przez około 3-4 pierwsze lata życia maluszka. Składanie spacerówki jest niezwykle łatwe i nie sprawia trudności, a po złożeniu wózek stoi samodzielnie! Czy można chcieć czegoś więcej?

Dodatkowe możliwości Wózek Cybex Melio

Oczywiście, że można i producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego właśnie Cybex Melio oferuje jeszcze więcej! Rodzice mogą dokupić miękką gondolkę COCOON S, by już niemowlę mogło korzystać z nowości producenta. Dodatkowo po dokupieniu adapterów do stelaża spacerówki można wpiąć fotelik samochodowy Cybex lub gb. Producent daje również możliwość dokupienia dodatkowej komfortowej wkładki, by maluszek w każdym momencie odczuwał najwyższy poziom wygody, a dodatkowo dokupiona folia przeciwdeszczowa chroni szkraba przed opadami. W pierwszej kolejności na rynku ukazał się model Cybex Melio Carbon w kolorze Deep Black. Już w maju dostępny będzie wariant na chromowanej ramie, w którym do wyboru będzie także więcej kolorów tapicerki.

Dane techniczne wózka dziecięcego Melio

Spacerówka Cybex MelioPowiedzieliśmy Wam już, że wózek spacerowy Cybex Melio to wyjątkowa lekkość i kompaktowość, teraz czas na konkrety!

Waga wózka Melio Carbon wynosi 5,7 kg, a modelu na chromowanej ramie - 5,9 kg. Po złożeniu wózek osiąga rozmiar 69x49x29 cm (długość x szerokość x wysokość).

Co sądzicie o najnowszym produkcie niemieckiej marki?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.