+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Najlżejsza spacerówka Cybex. Poznajcie MELIO.

Najlżejsza spacerówka Cybex. Poznajcie MELIO.

2020-02-25

Spis treści:

 • Wózek spacerowy Melio - najważniejsze cechy i montaż tyłem do kierunku jazdy
 • Dodatkowe możliwości - czy Melio to tylko wózki spacerowe?
 • Dane techniczne wózka dziecięcego Melio - wyjątkowo lekki wózek
 •  

  Wózek spacerowy Melio - najważniejsze cechy i montaż tyłem do kierunku jazdy

  Cybex MelioCybex Melio to niezwykle atrakcyjnym wózek spacerowy, który jednocześnie wygląda niepozornie. Dla rodziców w wózkach spacerowych często istotne jest, by siedzisko miało możliwość zamocowania w obu kierunkach jazdy, zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Najnowszy model Cybex ten parametr spełnia. Dodatkowo po złożeniu osiąga niewielki rozmiar, by można go było z łatwością przechowywać lub przewozić, nawet w niewielkim bagażniku. A sam system składania znacznie ułatwia ten proces, ponieważ jest on niezwykle łatwy i intuicyjny. Tylne koła zostały wyposażone w dodatkowe amortyzatory, by zapewnić dziecku jak najwyższy komfort spacerowania, przednie natomiast mają system Shock Absorber, który odpowiada za pochłanianie wstrząsów i drgań. Przeciwsłoneczna budka ma filtr UPF50+, by maluch był chroniony przed silnymi promieniami słońca. Dodatkowo siedzisko ma wytrzymałość aż do 22 kg, dzięki czemu Cybex Melio może Wam towarzyszyć przez około 3-4 pierwsze lata życia maluszka. Składanie spacerówki jest niezwykle łatwe przez jej specjalny system składania i nie sprawia trudności, a po złożeniu wózek stoi samodzielnie! Jest więc to nie tylko lekki wózek, ale również wyjątkowo funkcjonalny. Czy można chcieć czegoś więcej?

  Dodatkowe możliwości - czy Melio to tylko wózki spacerowe?

  Wózek Cybex Melio

  Oczywiście, że można i producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego właśnie Cybex Melio oferuje jeszcze więcej niż tylko lekki wózek z możliwością położenia oparcia do pozycji leżącej! Rodzice mogą dokupić miękką gondolkę COCOON S, by już niemowlę mogło korzystać z nowości producenta. Dodatkowo po dokupieniu adapterów do stelaża spacerówki można wpiąć fotelik samochodowy Cybex lub gb. Producent daje również możliwość dokupienia dodatkowej komfortowej wkładki, która sprawdzi się zwłaszcza przy pozycji leżącej, by maluszek w każdym momencie odczuwał najwyższy poziom wygody, a dodatkowo dokupiona folia przeciwdeszczowa chroni szkraba przed opadami. W pierwszej kolejności na rynku ukazał się model Cybex Melio Carbon w kolorze Deep Black. Już w maju dostępny będzie wariant na chromowanej ramie, w którym do wyboru będzie także więcej kolorów tapicerki.

  Dane techniczne wózka dziecięcego Melio - wyjątkowo lekki wózek

  Spacerówka Cybex MelioPowiedzieliśmy Wam już, że wózek spacerowy Cybex Melio to wyjątkowa lekkość i kompaktowość, teraz czas na konkrety!

  Waga wózka Melio Carbon wynosi 5,7 kg, a modelu na chromowanej ramie - 5,9 kg. Po złożeniu wózek osiąga rozmiar 69x49x29 cm (długość x szerokość x wysokość). Regulowana rączka sprawi, że ten lekki wózek dopasujesz jak najlepiej do swojego wzrostu, a wpięcie siedziska tyłem do kierunku jazdy zapewni Tobie i dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wózki spacerowe o tak dużej funkcjonalności to niewątpliwie rewelacyjne rozwiązanie.

  Co sądzicie o najnowszym produkcie niemieckiej marki?

  Podziel się opinią jako pierwszy

  Napisz opinię
  Follow us
  Copyrights 2004-2024 BoboWózki
  social mail
  social up