+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Nowości Anex - e/type i m/type - poznajcie je!

Nowości Anex - e/type i m/type - poznajcie je!

2019-07-12

Anex wózek m/type - blogNowy stelaż

Nowa rama została wykonana z lepszych, niezawodnych materiałów, a konstrukcja jest dodatkowo zabezpieczona przed zniekształceniem. Nowością jest również niewielki element ukryty wewnątrz stelaża. Jest to mała rurka, która sprawia, że stelaż jest bardziej wytrzymały i odporny na użytkowanie przez wiele lat! Stelaż nowych modeli można złożyć jeszcze łatwiej, a tym samym szybciej! Dwa uchwyty na napoje pozwalają na wygodne trzymanie kubka rodzica i dziecka. Czy może być jeszcze lepiej?

Większy komfort dziecka

W stelażu został oznaczony system pochłaniania wstrząsów - dzięki temu rodzice w prosty sposób mogą ustawić tryb zwiększonej amortyzacji, kiedy spacerują po nierównej nawierzchni. W modelu m/type i e/type występuje niewielka różnica w sposobie tej regulacji, jednak oba wózki mają tę funkcję. Koła są wyposażone w nowy system mocowania, na którym obracanie ich jest wyjątkowo płynne i delikatne, co eliminuje nawet najdrobniejsze wstrząsy. Dzięki lepszemu zawieszeniu kół przednich te obracają się aż dwa razy lepiej i płynniej. Nowe pokrycie kół zostało dostosowane niemal do każdej nawierzchni i każdego podłoża - żwir, piach, beton, a nawet śnieg i deszcz nie będą stanowiły dla nowych kół problemu. To wszystko znacząco poprawia komfort maluszka, który nie odczuwa najmniejszych zmian podłożu. Co ważne dodano również pozycję dla noworodka dzięki możliwości odchylenia oparcia siedziska do pozycji płaskiej.

Większy komfort rodzica Anex wózek m/type - blog

Anex dbając o wygodę dziecka, nie zapomina o rodzicach, którzy są równie ważni. To właśnie z myślą o nich marka wprowadziła wiele udogodnień. Od teraz stelaż wózka spacerowego można złożyć razem z siedziskiem, a siedzisko i gondolę wypiąć w łatwy sposób jedną ręką dzięki przyciskom pamięci. Również regulację daszka można wykonywać jedną ręką, czego brakowało w SPORCIE i CROSSIE. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które często jest wymagane przez rodziców.

Nowością jest również torba pielęgnacyjna w formie plecaczka. W modelu SPORT i CROSS również były plecaki, teraz jednak zastąpiono je nowymi modelami, które mają kieszonki i większe, przez co bardziej pojemne. Modele w m/type i e/type nieco różnią się detalami, są jednak tak samo praktyczne i designerskie!

Anex wózek l/type - blogm/type i e/type

CROSS i SPORT to wózki, które figurowały i nadal figurują jako flagowce marki. Rodzice, którzy potrzebowali wózka do zadań specjalnych, takiego na trudniejsze, nierówne tereny - wybierali model SPORT. Nieco mniejszym, skromniejszym optycznie i lżejszym wózkiem jest CROSS, który chętniej jest kupowany do życia w mieście. Nowy m/type to ulepszona wersja terenowego SPORTA. E/type to nazwa zarezerwowana z kolei dla ulepszonego miejskiego CROSSA.

Wyprzedaż modeli

Nowości hucznie wchodzą na rynek, a my chcemy umożliwić rodzicom jak najszybszy dostęp do nich. Z tego powodu trwa wielka wyprzedaż modeli CROSS i SPORT w naszych salonach! Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sprzedaży internetowej te dwa modele znajdziecie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Warto się pospieszyć, bo w tym momencie zostało nam już niewiele sztuk!

 

Jak podobają Wam się ulepszenia flagowców marki? Którą zmianę uważacie za najlepszą?

https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/wielofunkcyjne/polskie-bestsellery/p/wozek-2w1-anex-m-type-9116.phpimg

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up