+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Wózki Insevio

Tydzień z marką wózków Insevio!

2020-11-11

insevio dolphinNowoczesny wózek Dolphin

Pierwszy produkt marki Insevio to wózek Insevio Dolphin. Już na pierwszy rzut okaz wyróżnia się spośród innych modeli. To, co rzuca się w oczy od razu, to ogromny ksoz zakupowy! Koniec z noszeniem toreb zakupowych i dźwiganiem ciężkich zakupów. Od teraz zadba o to Insevio Dolphin. Jeśli nie chcecie chodzić z dzieckiem na zakupy, do kosza można włożyć wszelkie akcesoria niezbędne dla maluszka. Zapasowy kocyk, ubranko na zmianę, pieluszki, zabawki i maskotki. Ten wielki kosz pomieści to wszystko bez większego problemu! Ale to nie wszystko! Do wózka producent dołącza dodatkowo torbę pielęgnacyjną. Dzięki tym wszystkim możliwościom wielogodzinne spacery nie stanowią żadnego wyzwania. Rodzice nie muszą obawiać się o to, że nie będą mieli miejsca na niezbędne akcesoria dla maluszka. Żelowe koła wózka to gwarancja maksymalnego komfortu w czasie spacerów, nawet po największych nierównościach!

Innowacja w gondoli

Insevio wózek Dolphin

Z gondolą Dolphin upalne lato nie stanowi żadnego problemu na czas spacerów. Ta gondolka jest wyposażona w niezwykle innowacyjny system, którego do tej pory jeszcze nie było! Na czas letnich gorących spacerów, tapicerkę gondoli można całkowicie odpiąć, by została jedynie siateczka. Taka opcja zapewnia doskonałą wentylację i przepływ powietrza, co zapewni maluszkowi komfort termiczny. Oprócz tego materacyk w gondoli ma zaznaczoną miarkę. Dzięki temu rodzice każdego dnia mogą kontrolować wzrost swojego dziecka bez zbędnego wysiłku. Warto wiedzieć również, że tapicerka Dolphin jest wyposażona w filtr UV50+. Dzięki temu promienie słoneczne są odbijane od wózka, a jego wnętrze nie nagrzewa się.

Insevio DolphinTydzień z Insevio

We wszystkich naszych salonach BoboWózki ten tydzień ogłosiliśmy specjalnym z marką Insevio. Podczas wizyty w salonie zobaczycie ten wyjątkowy model na własne oczy, będziecie mogli go przetestować, obejrzeć z każdej strony. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i wyjaśnią wszelkie zagwozdki i wątpliwości. Pamiętajcie, że w czasie tygodnia z marką Insevio macie niepowtarzalną okazję do zakupów!

 

Jak podoba Wam się Dolphin? A może już macie go w domu?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

 

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up