+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Weekend RWF w BW

Weekend RWF - jesteśmy dla Was otwarci!

2020-11-06

Aktualne obostrzenia

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami informujemy, że nasze salony są otwarte. Nie musicie się obawiać, że przychodząc na zakupy, odbijecie się od klamki. Każdy z naszych sklepów jest dostosowany do obsługi klienta zgodnie z aktualnymi wytycznymi i w każdym z nich podejmujemy odpowiednie środki ostrożności. Zachęcamy do śledzenia naszych profili lokalnych na Facebooku i Instagramie – tam zawsze zamieszczamy aktualne informacje dotyczące funkcjonowania poszczególnych sklepów. Przypominamy, że nasi Doradcy są dostępni nie tylko na miejscu, można się z nimi kontaktować także telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dane kontaktowe wszystkich sklepów znajdują się na naszej stronie internetowej.

Weekend fotelików RWF

Na obecny weekend sieć BoboWózki przygotowała dla Was coś specjalnego! W dniach 5-7 listopada obowiązuje weekend fotelików RWF! Jest to niepowtarzalna okazja do zakupu fotelika w okazyjnej cenie. Nasi eksperci wspólnie z Wami poszukają najlepszego modelu, który będzie dopasowany do potrzeb Waszych i Waszego dziecka. Weekend RWF obejmuje wszystkie kategorie wagowe! Możecie zatem okazyjnie zakupić fotelik 0-13 kg, 0-18 kg, 0-25 kg, 9-18 kg, 9-25 kg, 9-36 kg, czy 15-36 kg. Nasi pracownicy każdemu z Was będą udzielać porad i wskazówek dotyczących bezpiecznego przewożenia dzieci. Odpowiedzą również na wszelkie Wasze pytania, ponieważ naszym wspólnym celem jest maksymalna ochrona maluszka w każdym etapie jego rozwoju. Dodatkowo nasi eksperci przymierzą foteliki do Waszego samochodu, by znaleźć jak najlepszy model, który będzie spełniał swoje zadanie. A foteliki samochodowe zakupione u nas dodatkowo montujemy w samochodzie, by były od razu gotowe do drogi!

Foteliki - Avionaut Pixel

 

Kto będzie z nami w Weekend RWF?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up