+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Wielka promocja BeSafe! Foteliki RWF do 25 kg z TEST PLUSEM!

Wielka promocja BeSafe! Foteliki RWF do 25 kg z TEST PLUSEM!

2019-07-02

Najważniejsze informacje

Produkty objęte promocją to dwa znane rodzicom i cenione przez nich foteliki RWF do 25 kilogramów. Zanim szczegółowo przybliżymy Wam każdy z modeli, musicie wiedzieć, że oba przeszły wyjątkowo trudny szwedzki TEST PLUS. W obu fotelikach można w trzech pozycjach regulować oparcie, a tym samym zwiększyć komfort dziecka, szczególnie w czasie drzemki. Dodatkowo oba mają możliwość regulacji miejsca na nogi dla największej wygody malucha. Czy z tego opisu domyślacie się, które foteliki zostały objęte promocją w wysokości aż -20%? Poznajcie je!

BeSafe iZi Plus X1BeSafe iZi Plus

Pierwszy z modeli w promocyjnej cenie to iZi PLUS. Oprócz powyżej opisanych parametrów, iZi PLUS jest wyposażony w ramę i nogę antyrotacyjną, co uniemożliwia obrócenie się fotelika. Montaż trzypunktowym pasem samochodowym sprawia, że iZi PLUS jest uniwersalny i może być mocowany również w starszych samochodach. Zagłówek z regulacją wysokości został zintegrowany z pasami. Oznacza to, że w momencie zmiany wysokości zagłówka, automatycznie zmienia się wysokość pasów bezpieczeństwa, które są odpowiednio mocno napięte. Na wysokości głowy, szyi, brzucha i ud dziecka znajduje się specjalna pianka, która pochłania energię pochodzącą ze zderzenia. Dzięki obecności specjalnej wkładki redukcyjnej fotelik może być używany przez maluszki. Cena fotelika w ofercie promocyjnej wynosi 1439 zł. Taka cena obowiązuje do zakończenia promocji, czyli do 31.12.2019 r.

BeSafe iZi PLUS X1 BeSafe iZi Plus X2

Drugi model objęty promocją producenta to iZi PLUS X1. Jest on następcą wyżej opisanego fotelika. iZi PLUS X1 został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa, skupiono się również na zapewnieniu większej wygody użytkowania. iZi PLUS X1 jest większy, mocniejszy i bardziej dopasowany do rosnącego dziecka. Ochrona boczna SIP została wyposażona w lepszy system mocowania, dzięki czemu łatwo jest ją założyć i zdjąć. Pamiętajmy, że SIP w przypadku zderzenia bocznego absorbuje około 20% energii. Dzięki regulacji wysokości zagłówka i miejsca na nogi dziecko może korzystać z fotelika do około 5. roku życia. Co ważne - iZi PLUS X1 zapewnia najlepszą pozycję półleżącą, dzięki czemu jest odpowiedni dla maluszków. Specjalna wkładka dla dziecka jest dodatkowo wypełniona specjalną pianką, która dobrze dopasowuje się do ciała dziecka i zapewnia mu komfort. Promocyjna cena tego fotelika wynosi 1599 zł i trwa krócej, bo jedynie do 31.08.2019 r.


Pamiętajcie, że przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy jest uznane za najbezpieczniejsze! Skorzystacie z promocji BeSafe?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up