+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Espiro NEXT Gold Rush - wyjątkowa edycja limitowana!

Wózek Espiro NEXT Gold Rush - wyjątkowa edycja limitowana!

2019-08-23

Ograniczona ilość

Model NEXT Gold Rush jako edycja limitowana wyróżnia się tym, że pojawił się na rynku w ograniczonej ilości. Producent wypuścił jedynie 450 egzemplarzy! Każdy, kto zdecyduje się na zakup tego wózka, będzie dokładnie wiedział, jaki numer modelu zakupił, ponieważ numery znajdują się na metkach gondoli. Tak niewielka ilość sztuk sprawia, że wózek z pewnością w szybkim tempie zniknie z zapleczy magazynowych, dlatego warto się pospieszyć!

Wózek Espiro RushCechy edycji limitowanej

Na pierwszy rzut oka widać, że Gold Rush różni się od innych modeli wózka NEXT. Po bliższym kontakcie zauważamy mnóstwo złotych drobinek w tapicerce, budce przeciwsłonecznej, torbie pielęgnacyjnej. Producent osiągnął to dzięki przeszyciom złotymi nićmi, które nadają niepowtarzalnego charakteru i wyrazu wózkowi. Złoto jest w końcu bezsprzecznie kojarzone z luksusem i wysokim standardem życia. Samo połączenie głębokiej czerni z błyszczącym złotem zachwyca rodziców od dawna, jednak rozwiązanie Espiro przerosło najśmielsze oczekiwania.

Krótko o modelu NEXT Gold Rush

Wózek sam w sobie technicznie nie różni się od wersji podstawowej, jedyne różnice widać w materiale. Krótko przypomnimy Wam cechy modelu, żebyście nie musieli zbyt daleko szukać. Warto zacząć od kół - te są pompowane, co daje dobrą amortyzację, a w połączeniu z łożyskami w kołach wózek jest łatwy w prowadzeniu. To już podstawowa cecha mówiąca o tym, że model świetnie sprawdza się na trudniejszych drogach - dobrze będzie się spacerowało po leśnych i wiejskich drogach, tak samo, jak po nierównej kostce brukowej.

Wózki Espiro Gold

Model nie należy do wyjątkowo lekkich - obie wersje to niewiele ponad 14 kg, co w pewnym stopniu wyklucza łatwość wózka w przenoszeniu, a w szczególności wnoszeniu po schodach. Po złożeniu natomiast osiąga całkiem niewielkie rozmiary ułatwiające jego przewożenie i przechowywanie.

O samej gondoli powiedzieć można, że jest komfortowa dla maluszka przez swój rozmiar, bo ma aż 80 cm długości. Dzięki temu dziecko, które zimą będzie używało gondoli, ma wiele miejsca, nawet kiedy jest grubo ubrane. Siedzisko spacerowe można zamocować w dwóch kierunkach. Producent do zestawu dołącza folie przeciwdeszczowe i torbę z przewijakiem i pokrowcem termicznym, a moskitiera jest zintegrowana z tapicerką.

 

Co sądzicie o propozycji Espiro?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up