+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Coletto

Wózki dziecięce marki Coletto, zawarte w wyspecjalizowanym asortymencie naszego sklepu internetowego, posiadają ergonomiczne kształty oraz wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Wyróżnia je także intuicyjna obsługa, lekka konstrukcja oraz nowoczesna stylistyka. Połączenie tych walorów sprawia, że wózki Coletto zaspokajają nawet najbardziej wyszukane oczekiwania i pozwalają na długotrwałe użytkowanie. Dla zagwarantowania wysokiego komfortu oraz bezpieczeństwa wózki Coletto produkowane są w fabryce, która oczywiście posiada certyfikat ISO 9000. W ofercie naszego sklepu online, jak i w wybranych salonach BW na terenie kraju dostępne są różne modele wózków dla dzieci Coletto, w tym modele wielofunkcyjne w zestawie z fotelikami, spacerowe, jak też głęboko spacerowe.

Zakres cenowy
686zł
2418zł

Wyjątkowe modele wózków w ofercie Coletto

W prezentowanym asortymencie można wyróżnić następujące serie: Florino, Savona, Verona, Joggy. Wózki te mogą występować w zestawie z bezpiecznym fotelikiem dziecięcym oraz torbą podręczną w zestawie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, w tym również z ceną komfortowych i funkcjonalnych wózków dziecięcych Coletto.

Czy warto wybrać markę Coletto?

Projektanci marki Coletto doskonale rozumieją, czym dla rodziców jest bezpieczeństwo dziecka. To niesłychanie ważna wartość, którą pielęgnują tak bardzo, jak jest to tylko możliwe. Łatwo jest dbać o komfort dziecka z marką Coletto - jej wózki dziecięce posiadają szereg atrakcyjnych funkcjonalności, dzięki którym podróż staje się bardzo prosta i komfortowa. Dzieci w nich są otoczone najlepszą opieką, która zapewni im bezpieczną barierę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, czy też owadami, które są szczególnie uciążliwe w porze letniej. Ze względu na tę niezwykłość, marka Coletto jest jedną z tych, którą rekomendujemy i polecamy zarówno noworodkom, jak i starszym dzieciom - każde z nich poczuje się rewelacyjnie w wózku Coletto.

Kompatybilność z fotelikami samochodowymi

Wózki dziecięce marki Coletto mogą również funkcjonować w połączeniu z fotelikami samochodowymi znanych marek - Cybex, Avionaut, Maxi Cosi, BeSafe i nie tylko. To zgrabne połączenie pozwoli na jeszcze łatwiejszą podróż, bez konieczności przenoszenia dziecka z nosidełka.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Roan, wózki Peg Perego, wózki Maxi Cosi, wózki Bebetto

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.