50 za 500 oraz darmowa dostawa DPD - skorzystaj z promocji oszczędzając - 50PLN za wydane 500PLN - zadzwoń tel. 504773060
+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Cybex Platinum

Cybex Platinum to prestiżowa kolekcja wózków dziecięcych i fotelików samochodowych znanej niemieckiej marki. Właściciel marki Cybex, czyli globalna firma Good Baby, jest obecnie jednym z czołowych światowych producentów dziecięcych fotelików samochodowych, wózków oraz innych artykułów dla dzieci. Doświadczeni specjaliści marki Cybex potrafią skutecznie połączyć w każdym ze swoich produktów najwyższe bezpieczeństwo dla dzieci z wysoką funkcjonalnością, a przy tym potrafią stworzyć dla każdego z produktów unikalny design na najwyższym światowym poziomie, co udowadniają coraz to bardziej atrakcyjne kolekcje, stworzone w kolaboracji ze znanymi projektantami: Koi, Birds of Paradise, Blossom, Jeremy Scott czy Marcel Wanders.

Cybex Priam 2.0 - for all tomorrow's people!

Obecnie Cybex to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów dziecięcych fotelików samochodowych oraz wózków do przewozu dzieci na świecie. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły, a przede wszystkim wysokie tempo rozwoju nowych produktów sprawia, że wiele rozwiązań w szerokiej gamie produktów Cybex pozostaje poza zasięgiem konkurencji. Oferowane wózki Cybex Priam, czy Mios są dowodem na to, że jesteśmy właśnie świadkami dziejowej rewolucji, która przynosi zaskakujące zmiany w wózkach służących do przewozu dla dzieci. Ponadto, oferta to również nosidełka Cybex, które zapewniają dziecku naturalną pozycję oraz kontakt wzrokowy z rodzicem i podobne podparcie, jak podczas noszenia go na rękach.

Światowy lider w wózkach i fotelikach dla dzieci

Efektem współpracy z najlepszymi specjalistami jest fotelik Cybex Cloud Z, który na nowo kształtuje definicję komfortowej podróży. Ogromną zaletą tego fotelika dla noworodków jest ergonomiczna, niemal płaska pozycja leżenia w aucie. Równie rewolucyjnym rozwiązaniem charakteryzuje się również fotelik Cybex Sirona S, montowany tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do 18kg; ponadto - dla wygodnego wsiadania i wysiadania fotelik ten został wyposażony w możliwość obrotu o 360 stopni.
Nowości w portfolio niemieckiej marki Cybex na kolekcję 2019 to m.in. foteliki samochodowe wraz z klipsem Sensor Safe, a także wzbogacenie gamy kolorystyk o nowe, atrakcyjne warianty m.in. Fancy Pink i Tropical Blue. Produkty Cybex Platinum znajdziecie w naszych salonach oferujących wózki w Warszawie, jak również w każdym większym mieście w Polsce.

Zobacz również: foteliki Britax, foteliki Axkid, foteliki Concord, foteliki Avionaut, foteliki Maxi Cosi

Zakres cenowy
75zł
11890zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.