+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Espiro

Wyselekcjonowany asortyment naszego sklepu internetowego to przede wszystkim wysokiej jakości wózki, w tym marki Espiro. Wyróżniają się one solidną i przemyślaną konstrukcją, a także estetycznym designem. Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z luksusowymi produktami dziecięcymi zawartymi w naszym sklepie internetowym. W rozbudowanym asortymencie dostępne są wózki dziecięce Espiro, wśród których znajdują się następujące serie modeli: Next Avenue, Next Manhattan, Sonic Air, Espiro Only.

Zakres cenowy
395zł
4648zł

Zwycięski model wózka Espiro Next

Prezentowana marka Espiro to najwyższy standard produktów - należy do Baby Design Group, właściciela znanych marek Baby Design oraz Bomiko. Produkty wyróżniają się nowoczesnym designem oraz niezwykłą funkcjonalnością. Za sprawą głęboko spacerowych wózków Espiro zwykła codzienność może  dostarczać dużo radości zarówno rodzicom, jak i  dzieciom. Twórcy Espiro stale mają na uwadze bezpieczeństwo oraz wygodę maluchów, a przy tym komfort użytkowania dla ich rodziców. Szereg podejmowanych działań sprawia, że dzieci podróżujące w wózkach i fotelikach Espiro są bezpieczne i zadowolone. W naszym sklepie online produkty te dostępne są w korzystnej cenie.

Zaawansowana myśl techniczna dla wózków dziecięcych

Rodzice mogą wybierać z bogatej oferty kolorystycznej, w której znajdują się propozycje odpowiednie zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Luksusowe wózki dziecięce Espiro to przede wszystkim modele wózków 3w1 oraz głęboko spacerowe, które mogą występować w zestawie z kompatybilnym fotelikiem samochodowym oraz torbą pielęgnacyjną. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami cennika wózków Espiro Next, najnowszego modelu 2020 Espiro Only oraz pozostałych wózków.

Zobacz również: wózki Tako, wózki Camarelo, wózki Navington, Cybex Priam 2.0, wózki Bebetto


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.