+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Foteliki samochodowe dla dzieci 0-13kg

Fotelik samochodowy 0-13 kg to jeden z podstawowych elementów bezpiecznego wyposażenia auta podczas podróży z dzieckiem. Każdy z użytkowanych fotelików samochodowych powinien być przystosowany do masy ciała malucha, jak również uwzględniać wzrost dziecka, posiadać solidne zapięcie, a przede wszystkim zapewnić małemu pasażerowi wygodę i jednocześnie bezpieczeństwo podczas jazdy. W naszym sklepie internetowym BoboWózki posiadamy szeroki wybór, ofertę na bezpieczne i komfortowe foteliki samochodowe dla dzieci o masie 0-13 kg, z których większość ma możliwość zamontowania na wózku dziecięcym.

...
Zakres cenowy
289zł
3147zł

Nowoczesny fotelik dla noworodka z pozycją do leżenia

Sprzęt w postaci fotelika samochodowego do przewożenia małego dziecka w aucie może być rozkładany, a więc przeznaczony zarówno do siedzenia, jak i do leżenia, co dodatkowo zwiększa komfort dziecka. Warto pamiętać, że foteliki, w tym też modele przystosowane dla masy do 13 kg, nie powinny być montowane na przednim siedzeniu, tyłem do kierunku jazdy. Dotyczy to w szczególności tych aut, w których znajdują się poduszki powietrzne po stronie pasażera. Umieszczenie fotelika z przodu jest dozwolone tylko wtedy, kiedy poduszka powietrzna zostanie dezaktywowana. Zakup dziecięcego fotelika samochodowego 0-13 kg w połączeniu z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa jazdy pozwala na spokojną, rodzinną podróż.

Foteliki 0-13kg

W ofercie mamy również bezpieczne foteliki samochodowe dla starszych dzieci, w tym właśnie montowane tyłem - RWF. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami cennika fotelików dla dzieci dostępnych w naszym sklepie online.

Zobacz również: foteliki 9-18kg, foteliki 15-36kg, foteliki RWF - tyłem, wózki polskie, wózki premium

W jaki sposób można zamontować fotelik?

Foteliki samochodowe mogą być montowane samochodowym pasem bezpieczeństwa, sposób ten oferuje dużą elastyczność, ale należy to zrobić bardzo starannie, a po każdym zamontowaniu powinniśmy się upewnić że zostało ono wykonane prawidłowo. Za bardzo bezpieczny uznawany jest system ISOFIX, który pozwala na szybki i prosty sposób właściwego zamontowania fotelika samochodowego w aucie.

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.